Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawmet

Czy Ona mnie Kocha??

Polecane posty

Gość pawmet

Spędziliśmy 1,5 roku Czuje że Ona chce się oddalić Ma pewne kłopoty i powiedziała żebyśmy zostali na razie przyjaciółmi. Nie chce się spotkac nawet na chwile -myślałem że daje jej dużo ciepła że nawet gdy są problemy to będzie chciała byc zemną i że ja będę najważnieszy dla Niej tak jak Ona dla mnie a tym czasem odstawia mnie:( W tym wszystkim się zagubiłem. choćbym się starał,to ciągle czułem niepewność.Zawsze jak są problemy to mnie odstawia. Nie mówi mi już tego że mnie Kocha tak jak kiedyś. Chce być wierny, chce się z nią spotykać, dzwonić, rozmawiać, utrzymywać kontakt a przede wszystkim KOCHAĆ Ją całym sercem. Co mam zrobić ? Zależy mi na Tej Kobiecie.Chciałbym żeby była nawet jak są problemy.Czy Ona mnie Kocha ?? Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, kobiety tak czasem mają...Wiem to po sobie, też czasami, kiedy coś się dzieje nie tak w moim prywatnym życiu, oddalam się od mojego faceta. Mimo,że kocham go bardzo mocno. Jakoś wtedy wole go nie wciągąc w moje problemy. Poza tym Ona może być teraz bardzo rozstrojona, może wątpi w wasze uczucie, ale zwykle to mija. Najlepiej powiedz jej, że zawsze może liczyć na Twoją pomoc i daj jej troche czasu. Nie nalegaj na jakieś rozmowy o Was. Jezeli ma teraz inne problemy, to rozmowy o uczuciach mogą ją dodatkowo męczyc i martwic. Poczekaj lepiej aż sytuacja się uspokoi i ona sama przyjdzie porozmawiać. Głowa do góry. Bądz przy niej, ale się nie narzucaj. Powinna to docenić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze to moze byc po prostu taki charakter, moze nie chce Cie martwic swoimi problemami. a Ty z tego, co piszesz, bylbys w stanie je na siebie wziac i wspierac ja, musisz ja tylko o tym delikatnie przekonac, cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×