Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to możliwe...

3 mies. po odstawieniu tabsów i obecne objawy uboczne po nich - czy to możliwe?

Polecane posty

Gość czy to możliwe...

hej dziewczyny czy jest możliwe, aby jeszcze po 3 mies. od zaprzestania brania tabsów dalej były skutki uboczne w postaci pogorszenia humoru, większej nerwowości, itp? brałam przez 6 mies. novynette, 3 mies. jasminelle, i 2 logest, no i w końcu przestałam bo żadne nie były do końca ok, najpierw pogorszenie humoru, przy jasminelle migreny, w ogóle zaczęły się problemy z infekcjami itp. Ostatnią tabletkę wzięłam 29 maja czyli ponad 3 miesiące temu, @ w miarę regularne ale brzuch boli wtedy, no ale chodzi mi konkretnie o psychikę, normalnie czuje się jakbym prawie miała jakąś depresje,to raczej jeszcze nie depresja, ale ciągłe zmiany humorów, rozdrażnienie, doły, nerwowość, wkurzenie na wszystko, płaczliwość czasem bez powodu( albo wydaje mi się że jest jakiś powód) a na prawdę jest nie duży, no czasem przez pierdoły, no i nie wiem czy to mogą być jeszcze skutki hormonów, czy co....i tak z czasem to narastało, oczywiście jeszcze będąc przy novynette na początku było ok, tak stopniowo dopiero zauważyłam ze jest gorzej, więc zmieniałam...Ewentualnie do kiedy mogą trzymać te objawy, czy któraś z was też tak miała po tak długim czasie? i kiedy objawy minęły...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie wie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest mozliwe, moj organizm wracał do "siebie" pól roku.....jeszcze tylko zostalo mi 5 kg do pozbycia się, 5kg juz odeszło w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety szybko się łyka te antyki, a długo się ich pozbywa nasz organizm nawet po odstawieniu :(, ja też już nie biorę ponad pól roku, a nie wszystko wróciło do normy:) chyba trzeba to przeczekać :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to możliwe..........
ok dzięki chociaż za te 2 odp:) mam nadzieje że to jakoś w końcu minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×