Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartysQ

włosy na brzuchu

Polecane posty

Gość MartysQ

hmm mam taki problem.. mam troszeczke wloskow takich malych pod pepkiem.. jest ich bardzo malo ale ja jestem przewrazliwiona i poprostu nie wiem co zrobic.. nie chce ich sobie golic bo wyjdzie ich wiecej.. i chcialabym je jakos wyjasnic.. mozna jakos?? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsf
użyj wosku lub wody utlenionej by rozjśniać (chociaz moim zdaniem lepiej usunac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartysQ
boje sie ze jak usune.. to beda nowe wyrastaly i bede musiala tak caly czas usuwac.. a jak ta woda zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do ginekologa
lub ginekologa - endokrynologa na badanie poziom testosteronu i innych hormonów zrób nawet prywatnie jeżlei nie dostaniesz skierowania - nie zaniedbaj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz ciemne włosy i ciemną karnację to kilka włosków nie świadczy o żadnych zaburzeniach:) Moja koleżanka ma bardzo ciemne włosy na rękach do twego są one długie, kiedyś je goliła, ale gdy odrastały były szorstkie i mocniejsze więc zrezygnowała z tego. Może jeżeli masz ich próbuj usunąć je pęsetą, później po kilku razach będą słabsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden taki chlopak
a mi sie podoba jak dziewczyna tak ma, to seksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartysQ
ale mam tylko troszeczke.. naprawde nie wiele.. tylko ja nie wiem jak powiedziec o tym mamie zeby szla ze mna do ginekolog bo sama tak jakos;/// i moze sprobuje z ta woda utleniona tylko nie wiem jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jak
ma się jasną karnację i iemne włosy (duzo) to swiadczy o zaburzeniach? Mam problem z owłosieniem na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effffffffffka
ja tez mialam takie wloski a potem okazalo sie ze to endometrioza.idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartysQ
a jak myslicie to naprawde podoba sie chlopakom?? bo ja bym je zostawila tylko boje sie reakcji np chlopaka? bo nie widzial jeszcze tego ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kino
tak..wszyscy faceci maza o kudlatych laskach...ale ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemne włoski nie są objawem endometriozy więc nie strasz autorki:D Toż to normalne, że skóra jest pokryta włoskami, jedni mają ciemne inne jasne o ile nie jest ich dużo! to to jest normalne zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jak
a jesli jest ich duzo?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartysQ
nie jest ich duzo.. tylko ja poprostu sie ich wstydze.. np jak jestem na basenie bo sa ciemne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jesteś dziewczyna i włosków jest dużo, to może oznaczać, że masz zaburzenia w gospodarce hormonalnej, wtedy najlepiej iść do lekarza i wykonać badania na stężenie hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jak
a do jakiego lekarza isc? i jakie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mnie po wyrywaniu wrastały i zostały blizny :/ od kilku lat golę i luz, wcale nie jest ich więcej. co za problem przeciągnąć dwa razy maszynką co 2-3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro czujesz się nie komfortowo z nimi to łap za pęsetę, albo jakiś krem do depilacji i po problemie;) Mamy XXI wiek w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartysQ
ok dziekuje ale powiedzcie mi jeszcze jak mozna zrobic to woda utleniona zeby sie rozlaśniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimaa
jak tez troszke mam , taki paseczek dosc jasnych. myslalam ze Kazda tak ma!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartysQ
No jak widac nie kazda.. ale dosc duzo nas je ma ;P z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×