Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kathi28

co nalezy mi sie prócz Tax Credits i Chilld Benefits?

Polecane posty

Gość Kathi28

Hej dziewczyny jestem na forum nowa.Mieszkam w Angli ponad 2 lata,duzo spraw sobie sama pozałatwiałam i pomagam tez innym,ale teraz chce zapytac co jeszcze?,czy cos jeszcze? mozna tutaj otrzymac,chodzi mi o pieniadze na rent.Obecnie nie mam pracy moje dzieci sa w wieku 9lat,3lat,8miesiecy.Nie mam jak isc do pracy...nie mam nikogo do dzieci,moze moja mama przyjedzie,ale to jeszcze potrwa...Dodam,ze rent tygodniowo plus Counsil Tax wynosi mnie 135f:(.Prosze o jakas odpowiedz.Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s vns
ja pierdole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakakaka
a pobierasz housing benefit i council benefit jesli nie to mozesz sie o to starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie council tax
benefit mozesz dostac w swojej sytuacji - to bedzie kasa na rent i dodatkowo nie bedziesz placic council taxu. musisz isc do swojej lokalnej council office i tam pogadac o swojej syt. wiem ze jak sie ma ciezka syt to daja tez kase na opieke dla dzieci - tzn dofinasowanie do przedszkola czy zlobka zebys mogla isc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi27
nie mysle jak dostac dodatkowa kase od państwa,tylko do czasu kiedy nie mam pracy chciała bym pomoc co do mieszkania i tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi27
Do Kakakakakaka.Nie nie pobieram i nie pobierałam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi27
Chetnie wzieła bym sie do pracy,ale nie mam jak obecnie i to jest dla mnie bardzo przykre.Ja ma trójke dzieci,nigdy nie przypuszczałam,ze zostane samotna matka i to jeszcze w uk,gdzie nie mam nikogo z rodziny,prócz siebie i dzieci,a do Polski nie mam po co wracac,bo tam nie mam domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi27/28
to jest mój ten sam nik.Do wszystkich tych którzy nie chcą pomóc nie piszcie proszę,bo naprawdę nic nie zmienicie,tylko dołujecie człowieka dodatkowo.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi27/28
Do Zosia s po co wkleiłas ten link?Takie jest tu prawo i opieka nad ludzmi,którzy potrzebuja pomocy,a nie tak jak w naszej Polandi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakakaka
skoro nie pobieralas to musisz sie udac do councilu w twoim miescie wypelnic forme i na pewno ci przyznaja dofinansowanie. mam rozumiec ze jestes teraz samotna matka z tego co slyszlam samotne matki moga byc zwolnione z councilu musisz poszukac wiecej info tu samotne matki traktowane sa bardzo dobrze przez panstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
dziekuje za link i pozdrowienia:)również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIA-MYSZA
nalezy isc tez do county council zapytac sie o forme dofinansowanie do mieszkania,wiem ze sie nalezy samotnie wychowujacej matce. z tego co wiem jaka forme daja - mozesz sie tez ubiegac o mieszkanie od nich z mniejszymi kosztami,jesli znasz jezyk to dzialaj:) wszystko w Twoich rekach :)) bedzie dobrze i wszystko sie ulozy. ja nie mam dzieci i o nic sie nie ubiegam ale doskonale Cie rozumiem bo mam znajomych i oni sie ubiegali i dostali pozdrawiam i wszystkiego dobrego buziaki dla dzieciakow:******** a tym co krytykuja innych za pobieranie benefitow niech zamkna mordy bo to wkurzajace jak matka bez pracy ma nie brac zasilkow co?????????????????????????? gamonie nie z tej ziemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie za was wstydze
uciekacie za granice...i tu szukacie darmowej kasy!WSTYD! HM..........TO MOZE WSZYSTKIE SAMOTNE MATKI POLKI WYJADA DO ANGLI-BO TAM JEST EXTRA ZAPOMOGA NA RODZINE!?~DLACZEGO BY NIE:)!SUPER POMYSL-PANSTWO POKRYJE ZA WSZYSTKO!:) PS: a te ktoe juz tu jestescie to: NA INNYCH TOPIKACH TO TYLKO PLACZECIE-OJ BOZE JAKA PRZYDKA POGODA,..... MAM TU DEPRESJE..... KURS WALUTY SIE OBNIZYL.... LENIWE DZIWKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MARUDY! JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIL CO BY POLAKOWI ZA GRANICA DOGODZIL! wezcie sie do roboty i tyle!a nie szukac darmowej kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie za was wstydze
zrobilam kilka bledow-sorry!-ale sie zdenerwowalam,kurcze jak tak mozna???? wszedzie tylko marudzicie:( co drugi topik to jest jak wam jest strasznie zle za granica...oh...jak wam ciezko...a szczegolnie tam gdzie macie najwieksze zarobki w Anglii i Irlandii-LAMENT!!!! TAK WAM TAM ZLE-A TU PROSZE TAM WAM KASE ZA DARMO DAJA! ZAPOMOGA NA CIECI,NA DOM,PEWNIE DOTACJA NA SZKOLE I PRZEDSZKOLE-I CO TAK MARUDZICIE??? TO CO MAJA POWIEDZIEC SAMOTNE MATKI W POLSCE!CHYBA SOBIE ZYLY PODCIAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
hej...nie denerwuj sie tak kobieto,rozumiem cie bardzo dobrze w Polsce jest beznadzieja i dlatego jestem tutaj:).Dzieci maja normalne,życie i na nic nie brakuje,ale co do opłat za domy to sa dość duże i jeśli jest pomoc to korzystam z niej.Jest takie powiedzenie:cytJak dają to bierz jak biją to uciekaj...napewno je znasz:)...na dzieci tyg dostję 137f tax Credits i Child Benefit 179 miesiecznie,jesli miała bym prace to jest wystarczajaco,ale narazie nie mam,a opłata za dom to 135tyg i widzisz gdzies musimy mieszkać to trzeba płacic:(.Do polski nie wrócę,bo tam dzieci nie maja przyszłości,a tutaj są mili ludzie i pomocni nawet anglicy,wię musimy dać radę...nie podcinaj sobie żył,tylko spakuj się i dzieci i wyjedz...nie bedziesz wtedy z zazdroscią wypisywała bredni co do nas Samotnych matek w uk.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
Dominia Mysza.dziękuję ci za miłe słowa i że mnie rozumiesz...tak znam język i postaram sie załatwić to o czym piszecie dziewczyny,a ta osoba pod tobą jest niesamowicie zazdrosna o ta dużą kasę na dzieci i opiekę rządu w uk...radę mam dla niej jedną niech przyjedzie tutaj i przejdzie szkołe życia taką jak ja i inni i wtedy opisze swoje odczucia i ciekawa jestem,czy nie będzie narzekała jak tu niedobrze,bo tak naprawdę to ludzie nie wiedzą czego chcą,a kasa naprawdę nie daje szczęscia,tylko pomaga utrzymac poziom,choc i tak tutaj będę zawsze na najnizszym poziomie.Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
aaa i jeszcze jedno NIE JEST TA KASA DARMO...wiem,bo duzo musiałam przejsć zanim ja otrzymałam...jak nie wiesz to nie pisz kobieto to jest skomplikowana procedura,napewno nie była by łatwa dla ciebie sądzac po twojej pisowni jestes niezbyt inteligetna osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ojciec dziecka
gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g.wno ci do tego
gdzie on jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci sie jeszcze nalezy
w dziób ci się jeszcze należy! na żebry przyjeżdżacie zamiast wziąć się do uczciwej roboty, a potem człowiek złamie nogę w pracy i ma problemy z jakimkolwiek odszkodowaniem, bo urzędnicy nauczeni, że jak polak, to napewno kombinuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlejecie
cpacie i po pijaku nogi lamiecie, a potem chcecie wyludzac odszkodowania! angole nie tacy glupi i juz wiedza,ze polak to ochlaj. Sami sobie ta opinie wyrobiliscie i teraz do kogo pretensje cwoku ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
do uczciwej roboty???Ja uczciwie pracowałam,dlatego mam to co mam,a w dziup to tobie sie nalezy za zazdrość zwyczajną,ale wiesz co mozesz mi zazdrościć...mam dobre wiadomosci własnie jestem z tatą dzieci i dojdziemy doszlismy do porozumienia.Tamten temat jest zamknięty nie jestem juz samotną matką i nie potrzebuje mądrowania się takich osób jak TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
DOMINIKA Myszka Dziekuje ci za wsparcie.Ciesze sie,ze juz nie jestem Sama,a na przeprosiny mój mąż kupił mi autko.Dzieci tez sie strasznie ciesza i jestesmy naprawde fajna rodziną,Bardzo Kocham dzieci i mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury...glowa boli
wstyd za tych polakow co tak marudza i zebraja za granica-a jak bys chciala wiedziec do ja pisze z USA-i gardze takimi co sie ogladaja,ze moze cudzoziemca na litosc wezmie i jej pomoze......szczegolnie finansowo-tanie dziweczki! pewnie dlatego ojciec dzieci cie zostawil,bo sie kurwisz za granica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury...glowa boli
fakt mam problem z gramatyka polska,bo w wieku lat 11 opuscilam Polske,ale pisze po polsku dosc dobrze,a bledow sie nie wstydze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury...glowa boli
hm...jak by nie bylo to j.polski jest jednym z najtrudniejszych jezykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
oj wredna chamowata z...dziro piszesz o Sobie???nie nie zostawił jestesmy rodziną nadal,a własnie takiej kur...szcza jak ty to by chetnie prz....nie pisz ty suko z USA bo to wiocha zabita dechami a tam przyjezdzaja takie szmaty jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie wredne małpy jak Ty
co robisz na tym forum idiotko.Wyjechałas w wieku 11 lat chyba dupą po nieocheblowanej desce i teraz masz syndrom pustaka...spadaj z tąd idiotko,a bzdury to Ty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×