Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kathi28

co nalezy mi sie prócz Tax Credits i Chilld Benefits?

Polecane posty

Gość hmmmmmm.........
ROR starsznie sie burzysz i jak dziecko tupiesz nogami. Jezeli nie chcesz rad, kiedy o nie nie prosisz, nie dawaj mi rad, o ktore ja nie prosze :D Proste. Nie wiem w jakim to brytyjskim towarzystwie sie obracasz ;-) ale ja w swoim nigy nie slyszalam o problemie pobierania benefitow w momencie kiedy ktos pracuje. Burza sie na wszelkie formy naciagania prawa, kiedy ktos "szuka" pracy latami a ma kilkoro dzieci i zyje jak paczek w masle. Ale na to juz pomalu rade rzad znajduje - chyba slyszalas. Prawo brytyjskie jest akurat w takim przypadku, jak autorki dosc klarowne. Mieszka w UK, pracuje i ma prawo do swiadczen. Dawanie jej "rad" w stylu zrob sobie wiecej dzieci, niczemu nie sluzy. Chcesz wyrazac swoje zdanie to naucz sie to robic w sposob konstruktywny. Bo jak na razie to dyplomacji, dobrego wychowania i klasy w twoich wypowiedziach nie ma. Chyba, ze chodzi ci o zwykla pyskowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
ROR czyli lepiej byc bezrobotnym brytolem na zasilkach niz pracujacym Polakiem korzystajacym z pomocy? Heh bezrobotni brytole sa od nas lepsi bo sa brytolami, tak? I wiesz co nie zgodze sie z toba, ze jesli ktos korzysta z pomocy to jest niezaradny. Nie kazdy zarabia kilka tysiecy miesiecznie. No ale co ty mozesz o tym wiedziec obracajac sie w towarzystwie wytwornych brytoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hmmmmmm......... ROR starsznie sie burzysz i jak dziecko tupiesz nogami." nie prosilam o twoja ocene - wiec nie wiem po co to piszesz? przynosi ci to ulge?;-)) rozladowuje napiecie?;-)) "Jezeli nie chcesz rad, kiedy o nie nie prosisz, nie dawaj mi rad, o ktore ja nie prosze Proste." nie zrozumilas kolezanko';-)) czym innym jest glos w dyskusji a czym innym komentarze pt - Ror zachowujesz sie tak i tak, uwzam ze jestes taka a taka (tu pewnie grom wyzwisk - bowiem one sa bronia ludzi bez polotu;-) "Nie wiem w jakim to brytyjskim towarzystwie sie obracasz" masz racje - nie wiesz;-)) ale mozesz latwo wydedukowac ze prawdopodbnie innym niz ty;) " ale ja w swoim nigy nie slyszalam o problemie pobierania benefitow w momencie kiedy ktos pracuje" jedna jaskolka wiosny nie czyni;-) to ze ty/czy ja czegos nie widzialysmy, nie doswiadczylysmy, czy o czyms nie slyszalysmy nie jest zadnym dowodem na to ze cos / dana kwestia nie istnieje. as easy as it is;-)) "Prawo brytyjskie jest akurat w takim przypadku, jak autorki dosc klarowne. Mieszka w UK, pracuje i ma prawo do swiadczen. Dawanie jej "rad" w stylu zrob sobie wiecej dzieci, niczemu nie sluzy." alez ja nie dyskutuje z prawem brytyjskim;-) nie watpie, zema prawo do tych swidczen - aczkolwiek sowja rade podtrzymuje, jesli ktos sie rozmnaza nie majac sroskow do zycia/bedac niewystarczalnym samodzielnie i obciazajac tym podatnikow - to wybiera taki sposob na "zarabianbie" - rozumianie tutaj jako staly doplyw srosdkow do zycia. Wiec swoja rade podtrzymuje, jako adekwatna do wybory zyciowego autorki;-)) A ty kolezanko nie mow mi jakich mam rad udzielac - bo marnujesz swoj czas, udzielam takich rad jakie uwazam za stosowne i radze to zapamietac zebys w przyszlosci oszczedzila swoj czas;-)) "Chcesz wyrazac swoje zdanie to naucz sie to robic w sposob konstruktywny. " czy ty masz obsesje na moim punkcie?:-)) w sumie przywyklam do tego ze ludzie nie moga przejsc obok mnie obojetnie;-)) "Bo jak na razie to dyplomacji, dobrego wychowania i klasy w twoich wypowiedziach nie ma. Chyba, ze chodzi ci o zwykla pyskowke. " powtorze to jest twoje subiektywne zdanie mojego postepowania - ktore ani mnie grzeje ani ziebi;-)))) ale jesli ci przynosi rozladowania napiecia to pisz dalej jaka to ja jestem i co robie nie tak - przynajmniej sobie ulzysz;-))) poprz. | 1 2 3 | nast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] olivia dunham ROR czyli lepiej byc bezrobotnym brytolem na zasilkach niz pracujacym Polakiem korzystajacym z pomocy" pytanie jest wedlug mnie zle postawione. zreszta wbrew pozorom, i tego co tutaj niektore osoby probuja mi wmowic, nie uzurpuje sobie prawa to mowienia co jest "dobre" a co "zle" bowiem wiekszoscjest relatywna. a odp na to pyt. to troche jak wywod na temat wyzszosci bozegonarodzenia nad wielkanoca;) najlpeiej byc niezalzena i samowystarczalna jednostka, placca uczciwie podatki - bez wzgledu na kraj pochodzenia, jesli pytasz o omoje zdanie;-) "Heh bezrobotni brytole sa od nas lepsi bo sa brytolami, tak" zdefibniuj prosze kogo masz na mysli mowiac "nas" bo nie jestem pewna czy naleze do tej samej kategorii co ty "I wiesz co nie zgodze sie z toba, ze jesli ktos korzysta z pomocy to jest niezaradny." czymze bylaby dyskusja gdyby wszyscy ze wszystkimi sie zgadzali;) ja uwazam ze jest niezaradny - a przede wszystkim nie potrafi zarzadzac wlasnym dochodem oraz rozchodem (kwoty tu nie maja znaczenia tak naprawde). podobnie jak koszyk wydatkow u kazdego jest rozny - jedne sobie nie wyobraza rezygnacji z dobra x, drugii z dobra y - a czy tymi dobrami sa kolejno: leki, pieluchy czy wycieczki to juz rzecz wtorna "Nie kazdy zarabia kilka tysiecy miesiecznie. No ale co ty mozesz o tym wiedziec obracajac sie w towarzystwie wytwornych brytoli" i po co ten rasizm?;-) pt "brytoli";-)) widze ze masz z tym jakis problem - z moimi znajomymi czy co?;-) akurat znam troche anglikow - ale nie stanowia oni wiekszosci moich znajmoych (podobnie jak wiekszoscia nie sa polacy) moze to daje mi szersza perspektywe? a co do wysokosci zarobkow - to kazde spoleczenstwo sklada sie z dobrze, srednio i slabo zarbiajacych - wiec jaki to ma zwiazek z moimi znajomymi z wielkiej brytanii?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm.........
ROR jednak dyskutowac nie potrafisz wiec to moj ostatni post do ciebie. Po pierwsze, jak sama napisalas jedna jaskolka wiosna nie czyni wiec twoje...hmmmm...brytyjskie towarzystwo ;-) nie jest miarodajne. Po drugie, prawo jest prawem i twoje zdanie, jak rowniez twojego brytyjskiego towarzystwa :D niczego nie zmienia w wypadku autorki, ktora ma mozliwosc starania sie o wszelkie dodatki. Po trzecie, powtarzam raz jeszcze, twoja rada czy tez opinia :O w rodzaju "dorob sobie wiecej dzieci" jest po prostu chamska. Jaka ROR takie i towarzystwo brytyjskie :D Bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] hmmmmmm......... ROR jednak dyskutowac nie potrafisz wiec to moj ostatni post do ciebie." jasne;-)) nie obiecuj;-)) "Po pierwsze, jak sama napisalas jedna jaskolka wiosna nie czyni wiec twoje...hmmmm...brytyjskie towarzystwo nie jest miarodajne." widze ze nie mozesz przebolec"towarzystwa brytyjskiego" - lol;-)))) "Po drugie, prawo jest prawem i twoje zdanie, jak rowniez twojego brytyjskiego towarzystwa niczego nie zmienia w wypadku autorki, ktora ma mozliwosc starania sie o wszelkie dodatki." oczywiscie, ze tak. wszystko jej sie nalezy - w sensie tych dodatkow - niech sie postara o wiecej potomstwa to dostanie wiecej dodatkow;-))) czyli moja rada byla logiczna, czyz niue?:-) ""trzecie, powtarzam raz jeszcze, twoja rada czy tez opinia w rodzaju "dorob sobie wiecej dzieci" jest po prostu chamska." a ja powatrzam ze twoja opinia, niegrzeczna w dodatku, lata mi i powiewa - wiec piszac ja tracisz czas - a rade podtrzymuje bo jest niezwykle uzyteczna w przypadku autorki;-))) "Jaka ROR takie i towarzystwo brytyjskie " to prawda;-)) i tego sie trzymajmy;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginger12
Tak sobie czytam powyższe wypowiedzi kobiety, Polki o pseudonimie ROR:-) i myślę, że jak na osobę, która tak ciężko pracuje dla angielskiego społeczeństwa pani ta ma nadwyraz dużo wolnego czasu. Marnuje swój cenny czas i energię, kórą mogłaby sporzytkować na przykaład na doucznie brytyjskiego społeczeństwa lub też siebie w zakrasie polskiej ortografii. Pozdrawiam i życzę sukcesów w życiu osobistym, moze dla rozładowania emocji zmajstruje sobie Pani dzidziusia z jakimś dobrze ustawionym Brytyjczykiem:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona mezatka
jak to czytam to mam ochote komus jebnac!! tak przychodza.poza tym jak ktos sie podjebie to bedziesz musiala oddawac wszystko!!! i nie bedzie upros. puzbniej sie dziwia ze polakow uwazaja za zlodziejii JAK CI NIE WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie mieszkasz, w jakim miesc
Pewnie ze benefity za darmo nie sa, placa za nie wszyscy pracujacy podatnicy. Za nidlugo tu zrobicie tj w Polsce. Dlaczego w Polsce sa tak wysokie podatki? Bo na 38 mln narod jest tylko 6 mln pracujacych, ktorzy wypracowuja jakis dochod. Na 38 mln ludzi... Reszta to emeryci, rencisci, dzieci, budzetowka, bezrobotni. 6 mln plus pieniadze z emigracji jeszcze podtrzymuja tego trupa zwanego Polska. No i tabun Polek przyjechal robic to samo gowno w UK. Jedna z druga sa tu 2 lata, popracowala moze pol roku i zaciazyla i ryczy teraz co sie mnie nalezy... Juz niedlugo w UK tez nie beda chcieli zatrudnic Polek, bo kazda jak tylko dostaje staly contrakt to zaraz zachodzi w ciaze. Jak potem bedziecie szukac pracy i jej nie dostaniecie to miejcie pretensje do siebie. Poza tym nie wstyd wam, ze to wasze dzieci w waszym imieniu beda komunikowac sie z urzedami? Bo wy zamiast uczyc sie jezyka i polepszyc swoj standard zycia idziecie po najmniejszej linii oporu, az sie prosi o przymusowa sterylizacje. Jak mozna byc 2 lata w UK i miec 8 miesieczne dziecko? Trzeba miec sieczke zamiast mozgu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiara trlalal
Ja szaszlam w ciaze w pierwszymmiesiacy pobytu w uk!!!!! i co zyje! i mam sie dobrze moja rodzina tez. Nie biore benefitow oprocz child benefitu!!!! Maz pracuje ja tez. TRZEBA MIEC GLOWE I UMIEC SOBIE RADZIC! ot co.;) aa zaby nie bylo za na kupie siedze w pokoju..mamy 2bed. na ealingu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie mieszkasz, w jakim miesc
Londynska-w czym ja mam tym pindom pomagac, w niekontrolowanym rozmnazaniu sie, w kraju gdzie antykoncepcja jest za darmo? Przeciez to sa zwyczajne cwaniary, ktore zwyczajnie kombinuja jak sie ustawic, dbaja o swoja dupe, bo nie o swoje dzieci. W przyszlosci te dzieci beda zmuszone to splacic co zagrabily wlasnie one. Tak jak to jest w przypadku dziejszego mlodego pokolenia w Polsce. Nasi dzidowie i rodzice dostawali mieszkania za darmo albo na preferencyjnych warunkach splaty, darmowe kolonie dla dzieci, dojazdy do pracy, prwnosc zatrudnienia. Wiekszosc z nich przeszla na emeryture przed 50. Na rente ok 50. My mamy pracowac do 65-67 lat albo w ogole nie bedziemy mieli emerytury czy prawa do renty bo wszystko juz jest przejedzone. To samo bedzie w UK. Te leniwe paniusie sa tu 2 lata z czego moze caly rok pracowaly placac, albo nawet nie placac, bo zarabialy najnizsza, podatek. Ile wlozyly o siebie do brytyjskiego budzetu? Te panie okradaja mnie i innych pracujacych i placacych podatki. Bo te benefity nie niora sie z powietrza. Ludzie charujac je placa, a taka dupe pokaze i juz chce wszystko bez pracy. Jak tylko dupa potrafia zarabiac a nie rekami albo glowa to do burdelu niech ida a nie do socjala, tam wiecej placa i juz nie beda musialy mordy trzec ze malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiara trlalal
podatki placic trzeba i tyle. A to ze ktos pobiera benefity mi to lata kolo tylka!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie mieszkasz, w jakim miesc
Zona-nie gadaj glupot, wez sobie na jakies forum brytyjskie tez zobaczysz jak na siebie narzekaja, kazda nacja ma cos do siebie. A oni to juz dopiero wzajemnie sie nienawidza. Niech wam lata to ze ludzie biora tylko benefity, a nie placa podatkow, potem potrzebujesz karetki bo masz zawal , a karetki nie ma chyba ze ja sobie prywatnie oplacisz, szkola brzplatna? Zapomnij. Do tego zniszczone mury klasy, brak ogrzewania, zniszczone drogi, policja na rowerach, tylko pywatna sluzba zdrowia albo kolejki do lekarza a operacja za pol roku. Czy wy ludzie wogole nie macie pojecia o ekonomii? Kraj ktory wspiera wyludzaczy benefitow, albo zatrudniajacych na czarno, skazany jest na nedze i bankructwo. To stanie sie z polska po 2013, jak skoncza sie dotacje z unii, polacy z zagranicy juz tez za duzo nie przysla, bo tutaj tez juz nie ma kokosow. W Polsce zatrudnia sie ludzi na czarno masowo, zeby nie placic podatkow i skladek, w przyszlosci nie bedzie na emerytury i renty, dodatkowo daje sie renty i emerytury ludziom ktorzy moga pracowac. Ogromna liczba rencistow w polsce zalatwila sobie je za lapowki. 6 mln tylko wypracowujacych dochod na 38 mln ludzi, czy nie widzicie tego? Z tego 2 mln emigrantow, z czego moze polowa sle kase zeby wspierac swoje rodziny. Zrobilismy gowno w swoim kraju teraz robimy w innym, zamiast wspierac macoche, ktora nas przygarnela i daje przyszlosc naszym dzieciom, psioczymy na nia i wyciagamy paluchy po wiecej, a dodatkowo wiele z tych beneficiar wspiera matke ktora nas kopla w dupe- to metafora Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiara trlalal
A to ze mozna miec benefity nie placac podatkow,czyli nie pracujac, to mi nic nie wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcialabys cwaniaro wiedziec
Jak to jest, trzeba sie uczyc to bedziesz wiedziala, ale pewnie za tepa jestes. A te twoje kolezanki co od nich slyszysz cos tam sa pewnie jeszcze glupsze. Trzeba znac prawo, a to to nawet ci znienawidzeni Brytole znaja. A wy ciemnoty co to tylko brac a nie dawac przyjechalyscie, klepcie biede, ssacze do tego glupie bo jezyka nie potrafi sie nauczyc mimo, ze mieszka w innym kraju. Tylko wysluguje sie wlasnymi dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiara trlalal
pozdrawiam srodkowym placem tego idiote wyzej :D. Nie wiedzialam tez ze ucza o benefitach, niesamowite wiadomosci masz. A benefity nadal mi lataja kolo dupy:D ,mam rezydenta,dziecko bytyjski paszport i sram na takie pustaki jak ty :D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garalina
I czym tu sie chwalisz, kobieto ;) Zlapalas miesiac po przyjezdzie frajera co Ci dziecko zrobil ??? Rzeczywiscie masz glowe na karku i umiesz sobie swietnie radzic :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×