Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naleczowiankaaa

ZROBILAM MU LODA !!!

Polecane posty

Gość zeszyt w krateczkee
no wlasnie w planach mielismy poranna kawke , fajeczke i on sniadanko bo ja nie jadam, a obiadu nie planowalam, ale gdyby ona nie zadzownila to na pewno bym sie zaoferowala, ze cos zrobie, uprzedzila mnie :p no wlasnie nie sadze, ze zrobi mi jakas opinie, ogolnie sioe uwielbiamy, dogadujemy sie swietnie zawsze sie razem fajnie bawimy, a gdy znalezlismy sie sam na sam, przy filmie z piwkiem, jakos tak wplynelo to na nas i stalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos krecisz
aha no chyba ze tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
zeszyt w krateczke... to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, ze on sie nie boji, ze mozesz mu wyrobic opinie latwego kolesia, nie znosze stereotypow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
a ja wlasnie nie gadalm z nim o tym, jakie mam doswiadczenia itp, dlatego boje sie, ze pomysli w ten sposob, ze pierwszy raz gdy tylko znalezlismy sie sami w domu to od razu cos bylo no ja juz tez sporo czasu nie uprawialam sexu i bede dopiero z jakims moim, kurcze on jest fajny, ale narazie nie mam czasu na zwiazek, na tygodniu mam zawalone, i nie planowalm miec chlopaka, a on tak nagle sie pojawil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
czeresnia... no widzisz tak to juz jest, tez zawsze mnie to denerwowalo, jak moje kolezanki, ktore wlasnie korzystaja z zycia pelna para opowiadaly mi czego to sie nie dowiedzialy na swoj temat i ze oczywiscie onesa zle tlyko i wylacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
kurcze teraz bede sie bac do nastepnego spotkania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałaś, to zrobiłaś. Daj spokój. Przed kim się będziesz tłumaczyć? Gryzie Cię to bo naprawdę żałujesz czy po prostu za bardzo przejmujesz się tym co inni sobie pomyślą. Jak chłopak zrobi minetę dziewczynie, nawet nieznajomej to wszystko gra, tak? A dziewczyna to od razu k**wa. Co za zakłamanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal żal żal
Po pierwsze, po chuj dajesz taki temat na forum o ciązy i macieżynstwie? Po drugie, ile masz lat, że piszesz tu takie bzdury? Po trzecie, szukasz rozgrzeszenia? Po czwarte, z pewnością gdy zrobilas mu loda, on sobie wyszedł bez czekania na ciebie, ma do ciebie zero szacunku i uwaza za pierwsza lepsza lodziarę. Robienie loda jakiemuś frajerowi, to jest korzystanie z zycia pełymi garściami? Litości! Masz z 16 lat, gowno wiesz o prawdziwym życiu, myslisz ze jak zrobisz facetowi laskę, to go zdobędziesz i bedzie to milosc od pierwszego....loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
aaaa Boze czego na tym forum sa tacy ludzie :O wy nie umiecie czytac, wy sobie polowe dodajecie :o i to wy jestescie zalosni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeee gdfj t
po 3 miesciacah uprawiasz juz seks i ty piszesz ze sie szanujesz???????????? pzoa tym z takim tematem na erotyczbnny a nie tutaj , no jedynie jak chcesz zeby cie ludzie wychowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeee gdfj t
BO W KONCU TU JEST DZIAL WYCHOWANIE DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
looo Boze a ty co czekasz kurwa do slubu ??????? i myslisz ze to jest dobre taa ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Peikert z Wrocławia
Nie miała pieniędzy na wypłate więc pracownikowi robiła loda w jego samochodzie. Nagrywała nawet takie sceny swoim telefonem by się móc chwalić itd.. itd: -) To się nazywa poświęcenie by urabianie wyszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie popierdzielone, kobiety.... przyszla dziewczyna i prosi o pomoc a wy ja z blotem mieszacie och jakie wy swiete jestescie, nie? jak wam przyjemnie jechac po obcej dziewczynie, jak wam sie ego ho ho podnosi az do samych chmur! a jedna z druga nie raz i nie dwa: daly przed slubem, spily sie tak ze nie pamietaja co robily, zapomnialy sie zabezpieczyc z facetem z ktorym nie chciely miec dziecka, robily milion innych rzeczy ktore swiadcza o ich GLUPOCIE wiec odpuscie sobie czcze gadki, nic mnie bardziej nie w*****a niz hipokryzja bab z tego forum I dla jasnosci: nigdy nie spalam z facetem w ktorym nie chcialam byc a tym bardziej nie robilam mu laski ale NIE JESTEM SWIETA i nie robie z siebie swietej a juz w szczegolnosci nie pisze o braku szacunku do siebie, kiedy wy tez go do siebie wielokrotnie nie mialyscie . autorko, glowa do gory, najlepiej udawac ze nic sie nie stalo - czasu nie cofniesz - a chlopaka olej; jesli bedzie mu zalezalo to znajdzie do ciebie nr tel, nawet nie wiesz do czego zdolni sa faceci ktorym zalezy; a jesli sie nie skontaktuje to coz, polowa populacji to faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie skad sie biora owe d******* i pus.zczalskie? te wszystkie z.dzi.ry, szm.aty i k****y? otoz biora sie z przykladu w tym topicu - to KOBIETY nazywaja tak inne kobiety wiecie, ze nigdy z ust dojrzalego faceta nie slyszalam zadnej obelgi w tym stylu, puszczonej w kierunku kogokolwiek? wiecie, ze notorycznie "ta sie pusz.cza", "tania d*****a", "pojdzie z kazdym" slyszalam wylacznie od kobiet? . i wy jestescie matkami? mieszajac z blotem, szambem, go.w.nem - inne kobiety? wy wychowujecie naszych przyszlych obywateli??? ja pierdziele, strach sie bac jakich degeneratow wpuszczacie do naszej przyszlosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Peikert z Wrocławia
Ja robiłam wielu loda bo myślałam że mogę ich szantażować i manipulować Wysłałam im nagranka nawet. I teraz nie wiem czy ktoś nie pokarze to komuś na przykład mojemu synkowi :-/ lub jego kolegom. Bo tak chyba będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×