Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzona kitka

ZDRADA Z .... !!!!!!!

Polecane posty

Gość zdradzona kitka

Witam wszystkich , wydawało by sie że takie scenariusze to tylko w filmach , a nawet nie w filmach ... wczoraj na imprezce urodzinowej...gdzie poszło duuuuuuuużo wódki przyłapałam mojego męża na seksie z moja mamą ? hmmm.....oni tylko byli rozebrani...wymierzyłam mu "z liścia" jak sie to mówi...a matce powiedziałam że nią gardzę ... a oni jeszcze mieli pretensje do mnie że to przeze mnie bo ja "mojemu nie daję"...i że oni są czyści , przeciez do niczego nie doszło!!!!!!!!!!!! Pomocy...ja nie pracuje , mamy 3 letnie dziecko i 3 lata jesteśmy po ślubie pomocy ? Co mam robić ? Jak mam sie zachowywac ? Nienawidzę ich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż. najeliej byłoby sie wyprowadzić, daj spokoj mąż z teściową??aj bym kazała mu pakować manatki i wyjezdzasc z domu, rozwód. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona kitka
zastanawiam sie nad rozwodem...to jest cholernie ciężka decyzja ...mamy dziecko...ja nie mam pracy...mieszkania...matki nie chce znac ... :( co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona kitka
Nikt nie wie co robic w takiej sytuacji????????????????? niewiem czy jakaś kara bedzie tutaj skuteczne ale nie moge puścic mu tego płazem bo będzie mnie zdradzał bez żadnych konsekfencji ... !!!!!!!!!! jestem załamana !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleena_FTW
trzeba było mu dawać, a nie fochy strzelać. przynajmniej zostało w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona kitka
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to nie prowokacja
to : stawiasz jasno mężowi - wyprowadzamy się , nie bede mieszkała z moją matką !!! w koncu trzy letniego malucha mozesz dac do przedszkola a Ty mozesz iść do pracy by było wam lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to nie prowokacja
to jeszcze zależy " jak daleko byli rozebrani " nie dziwię się Tobie , że gardzisz matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było zrobić fotkę
na sprawe w sam raz. alimenty być fajne dostała a po rozwodzie znalazłabyc normalnego faceta który nie pcha łap w majtki innych bab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
to smutne,co piszesz...co prawda,mozna by zwalic takie ich zachowanie na ilosc wypitej przez nich wodki...mozna..ale chyba nie o to chodzi...zeby szukac dla nich usprawiedliwienia.zal mi ciebie autorko,jestes młoda kobieta,masz małe dziecko i taki problem,nie wiem co ci poradzic:( naprawde...a co maz na to? rozmawiałas z nim? ale na trzezwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona kitka
mąż? nie rozmawiamy ze soba , wczoraj wzięłam siostrę i poszłam sobie na zakupy ze złości , kupując płaszczyk sobie troszkę poprawił mi sie chumor...ale musiałam wrócić do domu... jego nie było...ja poszłam spać z małym do pokoju...mąż rano poszedł do pracy...nie widzielismy sie od wczoraj ...niewiem co mam począć? Rozwód ? to nie takie proste :( nie mam nikogo tutaj a osoba w której miałam oparcie mnie zdradziła mówie o matce jesli mogę jeszcze ja tak nazwac ... to mi sie wszystko w głowie nie mieści ...niewiem co mam robic ...za tydzień w odwiedziny przyjeżdżają teście ... moi...i to juz w ogóle wszystko komplikuje jak mam sie zachowywac ? Przeciez im nie powiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona kitka
w sumie mój maż jest winny bo słyszałam jak mama mówiła ...puść mnie ! ale jakby chciała to by do tej sytuacji nie doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
sprobuj porozmawiac z mezem,wiem,ze to niełatwo bedzie..ale tylko w ten sposob wyjasnicie ta chora sytuacje...moze jemu jest wstyd teraz,moze chce cie błagac o przebaczenie? daj mu te szaanse-jeden,jedyny raz ..tak mysle..powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona kitka
awril wiesz wolałabym żeby mnie zdradził z kimś kogo nie znam ... porozmawiać ? Boże , o czym ? No i co on mi powie ? Że nic się nie stało ? Przeciez jak ich zobaczyłam to stanęłam jak wryta i nigdy nie życze nikomu zdrady , nigdy... mozna się zapomniec ale zdrada to zawsze zdrada ... a ilość wódki nie ma tutaj chyba nic do rzeczy ...bo jesli ktos nie potrafi pić to niech nie siega po kieliszek i chyba mu to powiem ...że albo wybiera wódke albo rodzine ...ale tydzien poczekam i jak teście przyjada to tez nie bedę sie do niego odzywała... niech odczuje CO ON ZROBIŁ ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myśl o rozwodzie
pogadajcie i myślę , że on powinnien bardzo bardzo Cię przeprosic !!!! nie niszcz związku, wiem , że tobie trudo ale daj mu szansę - zresztą bedziesz widziała czy okaże skruchę czy okaże sie skurwesynem , jesli tym drugim to kopa w dupę pogadajcie w cztery oczy i zobaczysz jego reakcje i posłuchasz jego słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myśl o rozwodzie
spytaj go czy ma ci coś do powiedzenia w zwiazku z ta sytuacją i mysle ze wtedy otrzymasz odpowiedz jakim naprawde jest on człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullalalaaaalllla
Jaka szanse na co? Hello!!! On chciał uprawiać sex z Jej matka! Przecież to patologia kurcze nie zostawiłabym dziecka z taka mamusią a mężowi bym już nigdy nie zaufała i nie dałabym mu się palcem dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myśl o rozwodzie
ulllaaa alkohol robi swoje - stąd jedyna i ostatnia szansa postawiłabym warunki : oczywiscie po przeprosinach i okazanej skrusze 1. nie bedziemy mieszkac z matką 2 narazie żadnych kontaktów z matka 3 . zero alkoholu - nigdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona kitka
powiem mu po paru dniach żebyśmy szli do poradni małżeńskiej ...a jesli nie pójdzie to z nami koniec...bo to jest chore...a on jeszcze obrócił to wszystko przeciwko mnie ...nie mogę zmięknąć ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona kitka
tak , i ultimatum albo alkohol albo rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona kitka
Ale my nie mieszkamy z matką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatrapark
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myśl o rozwodzie
ok moze mieszkanie z matką źle przeczytałam , wiec całe szczęście poradnia dobry pomysł , ale spytaj go jeszcze czy ma ci cos do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myśl o rozwodzie
zobaczysz jego reakcje na poradnię myslę , że jego postępowanie w najbliższych dniach zadecyduje w waszym związku - jego on uważa ze jest niewinny - to niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem jak można wybaczyć zdradę. Na Twoim miejscu on już miałby walizki za drzwiami i zmienione zamki, a w sądzie pozew o rozwód. W twarz do ja bym dała matce a nie jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myśl o rozwodzie
jeśli *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myśl o rozwodzie
Turquise to takowej zdrady nie doszło - ale chyba dlatego , że im przerwała to zależy co uważasz za zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie - co by sie stalo gdyby nie weszla? byli rozebrani kurde, czy musialby byc w niej zebys uznala to za zdrade? :O dla mnie to wystarczajacy powod ale sa rozni ludzie jak widac, jedni daja sie zdradzac, inni nie co kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×