Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vnv

waszym zdaniem.....kobiet

Polecane posty

co to znaczy być seksowną...... jak to zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coo masz klopoty z byciem
seksowną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? no nie :) jestem facetem ale moim zdaniem kobiety nie chcą być seksowne dla swoich facetów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściąganie majtek zawsze i wszedzie......jest nudne..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzisz, że to jest w głowie??? i facet to doceni???? wybacz :)watpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnezzja
też tak uważam,uśmiech,wyluzowanie i diabliki w oczach( nie mylić z kurwikami;) ) majtek do tego nie trzeba ściagać, no przynajmniej nie odrazu.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuA
Moja piekna kobieta jest seksowna zawsze i wszedzie jestesmy razem 6 lat i mamy 3 letniego synka a ona jest swietna i jest super (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie. niestety to jest Wasze zdanie................. można kupować Wam tony bielizny można kupowac wymyślne perfumy a Wy ??? zawsze założycie stara flanelową koszulę nocna i made by china majtki ........zgasicie światło i będziecie czekac rozkładając nogi az Wasz men wpadnie Wam w ramiona........ i jesteście zdziwione, że nie wpada........... woli piwo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Wasze pojęcie bycia seksi nie jest tożsame z pojęciem faceta................... myślicie o sobie nie o nim.............. i kochajcie się więc z kobietami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuA
To chyba twoja (kobieta) (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed :O weź przestań mi tu wyjeżdżać z marnym generalizowaniem :O co chcesz przeczytać??? że uwielbiam koronkową bieliznę? oczywiście że tak zwłaszcza tę którą dostaję od ukochanego i dla niego ją zakładam żeby mógł ją ze mnie zdjąć :D kochamy się przy świetle i nie w sypialni z powodu rozwalonego przez nas stelaża :P często to ja jestem stroną dominującą :classic_cool: lubimy eksperymenty ;) co jeszcze chciałbyś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie musze muczeć
Lusesita de Milagros Dolores juz nie raz to pisałam.... "krowa która dużo muczy,mało mleka daje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z marnym powiadasz? a moze Twoje jest marne? co ? może Ty jesteś ewenementem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie musze muczeć
Lusesita de Milagros Dolores nie musisz udawadniac,ale niestety ciagle to robisz. Kobieta która ma udane zycie seksualne nie musi o tym pisac.a Ty za duzo piszesz i przesiadujesz na kafe.Szkoda mi Ciebie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, czy któraś z Was się zastanawiała jak faceta oderwać od kompa, telewizora, piwa? ale konstruktywnie??? bez fochów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczytem finezji wejście w peniuarze i nagle tekst.............ale naczynia to mogłeś umyć...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnakonnda
no sorry, ale napalonego i spontanicznego faceta nie trzeba chyba od niczego odrywać..... to po pierwsze a po drugie sami czekacie a od siebie inicjatywy nie dajecie, a potem gadki że laska oschła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek_serucho18
...wiele kobiet sadzi,ze to idzie w parze, a tak nie jest! ciekawy jestem jakie cechy wedlug was powinna spelniac sexowna kobieta? kiedy mozna uznac ja za sexowna? chodzi o uswiadomienie wam ze nie zawsze piekna jest sexowna i nie zawsze sexowna jest piekna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalony facet będzie rżnął byle co........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek_serucho18
kiesyś mozna było połozyc na twarz trybune ludu i naprzód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze i wszędzie.... mnie chodzi o to by być dla niego seksowną po kilku latach znajomości.........faktem jest, że faceci się tez nie starają ale................ faceta jest duzo łatwiej sprowokować niż kobietę :")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolchoznica
tak zgadzam sie ,Lusesita to juz odlotow dostaje ,zeby swoj wirtualny wizerunek miec idealny, a ten cohed czy tam cos to szowinista durnowaty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mi sie wydawało, że sexowny kobieta to taka wredna, piekna suka, namietna kochanka na jedną noc, z czerwonymi paznokciami, ustami i wysokimi szpilkami:D Teraz uwazam, ze sexowna kobieta to przede wszystkim ciepła kobieta, do tego odwazna, jej śmiech przenosi sie na innych ludzi, a do tego jest ładna...ma cos w sobie z zaradnego chłopa, małej niewinnej dziewczynki i kobiety wampa, opisanego wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkreślam moim zdaniem.....faceta nie podnieca dosłowność....przykład z życia wzięty msza, kościół wysokie schody ja poniżej i młoda mamusia schylajaca się w mini na prostych nogach do dziecka.................. do dzis hm az do dzis coś mi się robi na myśl o tym widoku, a przeciez nie była naga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama195
faceci inaczej pojmuja sexualnośc kobiet , sa bardziej wrazliwi bodźce na wzrokowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×