Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanyArkadiusz

Jestem męzem a nie miałęm seksu z żona w ogóle

Polecane posty

Gość kkkkkx
no to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
skoro nie chce sexu,to jej nie zmusisz...ale sprobuj ja trche oswoic..przytulaj,caluj itd i czekaj,nic za szybko i na sile...przeciez ona tez chce milosci,tez buzuja w niej hormony...jak juz ci zaufa,to pojdzie gladko....a jesli chcesz bardziej wrednie,to ukroc jej wystawne zycie...czemu ty masz placic za jej bledy?ona dawala tylka,ma od tego uraz,a teraz ten najmniej winny,nie dosc,ze nie dostaje podstaw (sexu),to jeszcze ja utrzymuje...jak chciala zyc jak jej sie podoba,to po cholere sie chajtala?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkx
widac znudziło jej sie życie w biedze i zrezygnowała z seksu an rzecz małżenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka24mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry to ty nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
a do mnie kiedyś ktoś napisał że jestem projekt :D ciekawe co by napisał o takim gościu. nie wierzę że można być takim durnym kleofasem i ożenić się z laską która mu mówi że nie ma ochoty na seks z nim. to po co za niego za mąż wychodziła? nie wyobrażam sobie po prostu zgodzić się na coś takiego. no miłość miłością ale żeby w imię tej "miłości" robić z siebie taką szmatę to przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi biedny żałosny facet
i kto sie dziwi ze taka nu sie trafiła? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci się tak bardzo ruchać chciało, i masz kasiorę, to jesteś fiutem i durniem jakich mało. Wystarczy zadzwonić do jakiejś du.pki, których w necie tysiące i masz ruchanie z tyłu z przodu i z ukosa. Ch.uj jesteś i gawędziarz poyebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ze wsi
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ze wsi
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyskto jest jeszcze do
URATOWANIA Muszisz wykazać więcej zdecydowania Kobiety lubia u męszczyzn zdecydowanie nie czekaj aż ona zacznie tylko Ty wszystko zaaranżuj poradzisz Sobie:))) Więcej pewnosci Siebie i inwencji twórczej ZASKOCZ JA czymś Będzie OK hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanyArkadiusz
piszecie do mnie takie teksty ze moge za kase zdobyc dziewczyne na seks wiem o tym ale mnie nie pociagaja takie kobiety któe sie kazdemu za kase moga sprzedac,poza tym ja stawiałem wysokie wymagania do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
upij ja, wsyp cos...i wykorzystaj. rano obudzicie sie w jednym lozku, powiesz do niej "kochanie bylas wspaniala" i zrobis zjej sniadanie do lozka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie widac te wymagania
hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokacja nie ma aż takich
frajerów na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie widac te wymagania
są są, pewnie mieszka gdzies w zapadłej dziurze, spotkal taką puszczalską laseczkę na wiejskiej disco i sie ozenil, nie wiedzac ze baba nie lubi seksu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady marta
Ale Ty jesteś naiwny Tępaku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki poradzcie
tepak, burak, nawet pisac nie umie, jakie to on moze stawiac wymagania "do kobiet" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×