Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big Dick

Rece opadaja na moja kobiete...

Polecane posty

ale przekonany jestem ze na dyski jak zacznee chdozic sam bedzie jej to gralo bo wtedy z kumpelami co tydzien moze chodzic.... coz ona takie ma kumpele ze kazda ma faceta i kazda chodzi co chwile osobno... :( a na codzien.. hm.. bedzie mi ciezko ale sproboje. a jak robie jej obiad, jak ide do sklepu po zakupy, jak w sobote wstaje razem z nia po to by wspolnie zjesc sniadanie? wlasnie chodzi mi o takie codzienne rzeczy czy to zmieniac? czy jak przyjedziemy po pracy do domu to ona zawsze lezy i oglada tv, przytulac sie do niej czy to zlac i cos robic sobie, czy gdzeies jechac? boje si eze lekki olew moze spowodowac ze ona tez na mnei przyjmie jeszcze wiekszy zlew i sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O
"autorze ale tak mi sie cos zdaje ze ty juz niezle chyba zabrnałes w kozi róg..." Juz jest ugotowany i to na miekko... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zareagowala zbyt
byle by to wy wygladalo w Twoim wykonaniu tak sztucznie jak teraz to opisujesz :D Planow nie powinno sie robic, zeby sie potem nie trzymal sztywno jakich schematow. musisz wiedziec sam z siebie co, kiedy i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z tym problem:) bo ja naprawde nie wiem. I najlepsze ze ja nei jestem jakas pipa, przegrance zyciowym itd. ale akurat w tym przypadku mam ten problem... ze nei potrafie byc inny, dlatego was prosze o pelno przykladow, itd.. ciesze sie ze piszecie bo cos mi to juz dalo, ale potrzebuje wiecej:) odezwe sie za godzinke bo musze dac noge z pracy na chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O
Sprzatasz, pierzesz, gotujesz, robisz sniadanka.. A dzieci tez za nia bedziesz rodził i piersia karmil???????? Czlowieku ty jestes jak marionetka i nie odzywaj sie za czesto, bo na ciebie nakrzyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zareagowala zbyt
Juz nie przesadzajmy... Jakie sniadanko do lozka to fajna rzecz :P hociaz nie lubie jesc w lozku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem Atos
ja tam lubię Cie czytać, wydajesz sie być fajnym, mądrym facetem. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zareagowala zbyt
Chociaz - oczywiscie mialo byc :P Pewnie nie uweerzycie, ze to tylko literowka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak robie jej obiad, jak ide do sklepu po zakupy, jak w sobote wstaje razem z nia po to by wspolnie zjesc sniadanie? wlasnie chodzi mi o takie codzienne rzeczy czy to zmieniac? o rany....:O:O:O obodz sie w sobote nie wychodz z pod kołdry ....powiedz ze kasa lezy tu i tu...popros o chałke i dzem i na odchodne zarzuc ze najlepjej to jak by ta chałe kupiła w tym sklepie za rogiem bo tam w sumie maja dobre pieczywo..... no kolego z tego co widze ...to ty juz jestes juz niezłym pierwotniakiem....znaczy pantofelkiem:P:O:O:O wez sie ogarnij kolego....bo z tego co tu czytam,to jestes na kazde kiwniecie palcem....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zareagowala zbyt Juz nie przesadzajmy... Jakie sniadanko do lozka to fajna rzecz hociaz nie lubie jesc w lozku pod warunkiem ze:)...z wzajemnoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O
Atosie jestem kobieta z 12-letnim stazem. Moj maz na poczatku znajomosci byl taki jak Big Dick tylko z ta roznica, ze to ja go uczylkam mowic NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat ale taka zmiana nie moze
nastąpić gwałtownie bo to raczej przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego. tu potrzebna jest metoda malych kroków i ważne by z tym nie przesadzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zareagowala zbyt
No pewnie, potem moja kolej na schabowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze a nie pomyslales
że może ją już trochę męczy to twoje nadskakiwanie i dała po prostu upust swoim emocjom w tym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atos82 (mp.atos@vp.pl) 1729452@tlen.pl Pozory mylą... Bracie, a kto powiedział, że robienie tych przysłowiowych "śniadanek" to dla faceta nie jest przyjemność? Bo dla mnie uśmiech kobiety w takich momentach, kiedy widzi, że ma wszystko podane na tacy jest jak reklama Mastercard: bezcenny ja nie powiedziałem ze to złe?:O:O ??? dla mnie zrobienie sniadanie dla kobiety to cos wspaniełego...:D zwłaszcza bo wspolnej bezsenej nocy:)... no ale nie przesadzajmy bym robił to codziennie....podejrzewam ze autor takimi sniadankami chciał by swoja pania zagłaskac na amen a najlepiej jeszcze jak by po takim sniadanku powiedziała mu ze kotku ja to z toba do konca zycia bede bo ty takie sniadanka pyszne mi do łozeczka przynosisz nie tedy droga:O sniadanie do łózka to cos fajnego ale raz na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat ale taka zmiana nie moze nastąpić gwałtownie bo to raczej przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego. tu potrzebna jest metoda malych kroków i ważne by z tym nie przesadzic! zdaje sobie z tego sprawe,wiec dla tego wczesniej pisałem by zmiany wprowadzał stopniowo od małych krokow.... na poczatek sprzeczne decyzje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zareagowala zbyt
co racja to racja 🖐️ Spowszednialoby mi to sniadanie do lozka... W sumie to raz w zyciu mialam podane. Nie lubie jesc w lozku ale wtedy to orgazm z bialy dzien, no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazujesz tylko jedną sytuację, która nie może odzwierciedlać całości. To zachowanie Twojej kobiety w danej sytacji jest przesadą. Ale może jest tak, że robisz jej sceny zazdrości co 5 minut, to dziewczyna nie wytrzymała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta faceci i nasz autor czesto popełniaja takie błedy...:( to taki mysleniowy dziwny stereotyp...ze ...\skoro nadskakuje,latam koło niej pozwalalm na wszystko,godze sie na to i na to...to skoro ja taki jestem to ona mnie chyba bedzie kochała:O:O:O.... a niestety albo stety zycie strasznie weryfikuje takie poglady,apozniej to tylko płacz i nstp topik pt"dałem jej wszystko a ona odeszła:(" troche meskosci autorze i powinno byc dobrze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O
Pytal o ta jedna sytuacje, to walkujemy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takie babska jest jeden sposób... Zaczyna strzelać fochy, wydzierać sie, robić sceny - wysadzasz ją z samochodu w środku nocy, w dowolnym miejscu, nie przejmując sie co z nią sie stanie... Oczywiscie ona potem opowie kolezankom, albo nawet stworzy na Kafe temat o tym, jaki to z jej faceta cham i prostak, bo nie chciał jej odprowadzic do kolezanek i wysadził na jakimś pustkowiu, ale to juz nie Twoj problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho... komiczne sie obudzil
zjadl sniadanie i zasiadl do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie kobieta tylko dziecko
j/w a może chciała iśc do jakiegos faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko mi Komiczne
kojarzy się z Ważniakiem ze smerfów? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O
Kazdego mozna zmienic Atosie. Wystasczy chciec, a ona tego nie chce. Jej tak dobrze. Ja mialam mdlosci jak dostawalam wszystko podane na tacy. Mam dwie rece i dwie polkule, ktore ze soba wspolpracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podczas jazdy moja pyta sie czy moze isc do kolezanek, powiedzialem ze tak wiec zatrzymal sie " nie wiem , czy ktos juz to zauwazyl .... musi sie Ciebie pytac jak chce gdzies isc ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dziecinne zachowanie
powinno sie odpowiednio zareagowac :P Dziecko tez sie karci :P Jeszcze bys sie zdziwil jakie terapeutyczne wlasciwisci ma porzadny klaps :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×