Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big Dick

Rece opadaja na moja kobiete...

Polecane posty

coz.. szkoda ze ona tego nie docenia... jak ja strace bedzie mi ciezko bo nikogo tak nie kochalem, ale wiem tez ze gdy bedzie z innym to przejdzie juz trudniejsza droge, ze nie raz bedzie miala lzy w oku. Coz.. ja dla zmienilem sie, dla niej inne kobiety wogole nie maja dla mnei zznaczenia itd. poprostu ona jest wszystkim dla mnie i to szanuje... jestem cieakwy jaka ta moja przyszlosc bedzie... czy bede szczesliwy, bo tylko na tym mi zalezy. Nie mowiac tez o tym ze miec szczesliwe i udane zycie... a tutaj caly czas pod gore... sluchajcie jak sprawdzic w niej jakie ma uczucie do mnie? moze macie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy6666666666
"Podczas jazdy moja pyta sie czy moze isc do kolezanek, powiedzialem ze tak " to ona ci sie pyta czy moze iść a ty sie albo zgadzasz albo nie?:O to zdanie tak zinterpretowałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialem ze jak chce niech idzie, bo co chce to niech sobie idzie, jednak chcialem wprowadzic swoja zasade i chcialem ja odprowadzic.... jednak zostalem posadzony o szpiegostwo lub tez to ze bede przylepa i pojde z nia ... :( brak slow, jak do jakiegos frajera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr Big Dick (micha_mrt@o2.pl) micha_mrt@tlen.pl powiedzialem ze jak chce niech idzie, bo co chce to niech sobie idzie, jednak chcialem wprowadzic swoja zasade i chcialem ja odprowadzic.... jednak zostalem posadzony o szpiegostwo lub tez to ze bede przylepa i pojde z nia ... brak slow, jak do jakiegos frajera... to przestan ja prowadzac....im wiecej bedziesz sie narzucał tym gorzej wyjdziesz na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zeby tak nie bylo ze kogos pozna i powie: "bo ciebie wtedy nie bylo, nie zatroszczyles sie, a on, on jest idealny... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr Big Dick (micha_mrt@o2.pl) micha_mrt@tlen.pl tylko zeby tak nie bylo ze kogos pozna i powie: "bo ciebie wtedy nie bylo, nie zatroszczyles sie, a on, on jest idealny... " jak bedziesz sie zachowywał jak do tej pory...to wiedz ze takie słowa mozesz juz niedługo usłyszec.... jesli bedzie cie chciała zostawic to i tak znajdzie pretekst...wiec sposobem na zatrzymanie kobiety nie jest włazenie jej w dupe ale pokazanie ze jest sie facetem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×