Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a family_company

czy mam podstwy do obaw?

Polecane posty

Gość a family_company

chodzi jak zwykle o byłą dziewczyną mojego faceta. Był moment, że probowała ingerować w nasz zwiazek ale moj mezczyzna jasno jej powiedział, że sobie tego nie zyczy i od tamtego czasu cisza z jej strony. Jednak we mnie pozostał strach, że jej sie cos odwidzi i znów zacznie mieszać. Czy sama sobie stwarzam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znozsę takich lasek ja Ty Nie miej pretensji do byłej dziewcznyny, tylko zaufaj facetowi. Jak mu nie ufasz to się rozstań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a family_company
Sissy ?? Nie lubisz .... bo? czy to zle, ze boję się o swoj zwiazek. Ufam mojemu facetowi ale nie chce znów przechodzic przez to samo co wyczyniala jego byla dziewczyna ( mam na mysli ciagle telefony, szantaz emocjonalny, głuche telefony na moja komorkę, straszenie mnie jesli sie od niego nie odpie**** )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a family_company Sissy ?? Nie lubisz .... bo? czy to zle, ze boję się o swoj zwiazek. Ufam mojemu facetowi ale nie chce znów przechodzic przez to samo co wyczyniala jego byla dziewczyna ( mam na mysli ciagle telefony, szantaz emocjonalny, głuche telefony na moja komorkę, straszenie mnie jesli sie od niego nie odpie**** ) 997...zgłos zastraszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możecie po prostu nie odbierać telefonu? Szczególnie Twój facet? A jak Ci będzie grozić to idź na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty ofiara losu jestes? nie umiesz babsztyla do pionu postawic? dzwoni do ciebie i straszy? to tez ja postrasz i bedziecie kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a family_company
nagadam wam - no wlasnie nie umiem. Straszyłam ją policją ale to nie pomoglo na poczatku. Dopiero moj facet jej nagadał zeby sie odpierd...i przestala wydzwaniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoni, straszy cie, ty jej przerywasz i mówisz: "słuchaj [tu uzywasz jakiegos epitetu], jak sie nie odpierdolisz to cie tak urzadze ze cie rodzona matka nie pozna, jeszcze jeden telefon a pozałujesz." i sie rozłaczasz i wszystko, jakim prawem ona cie gnebi? wez sie w garsc kobito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a family_company
to fakt - powinnam sie wziac w garsc. Udalo sie jej mnie zastraszyć i taki tego efekt:O To jakas psychopatka, bo chyba nikt normalny nie robi takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosc i zawisc moja droga, wejdz na moj topic to zobaczysz jak sie gnoi czlowieka zadowolonego ze swojego skromnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×