Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeeeeeminelo z wiatrem

wiecie co jest najgorsze?

Polecane posty

Gość przeeeeeminelo z wiatrem

najgorsze w samotności tego typu, ktorego ja doświadczam? brak wspomnien... dzis mam 20 lat, ani jednego związku na koncie, zero doswiadczenia.... i ominelo mnie tyle rzeczy... tyle pieknych chwil, wspomnien, mysle ze nie bedzie juz szalonej, mlodzienczej, zwariowanej i może nawet troche niedojrzalej milosci, bo miłość w wieku 'nastu' lat jest inna niz ta po 20, kiedy czlowiek zaczyna dorosle zycie. moze sie myle... te pierwsze niesmiałe złapanie za ręke, pierwsze pocałunki, niesmialy dotyk... wszytsko pierwsze... i ok, w moim przypadku jesli w koncu kiedys zaczne z kims tworzyć związek wszytsko bedzie nowe i pierwsze, ale raczej nie dla faceta...bedzie pewnie starszy, doswiadczony, a ja - przestraszona :P no tak mnie jakoś wzielo na rozmyślania...smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
No troche tak.Ja znowu mam 23 lata i mialam duzo chlopcow,doswiadczen i co mi po tym skoro jestem teraz sama.Ale wiem czego chce i czego szukam,choc znalezc tego nie moge. Nie martw sie,ze jeszcze nigdy nikogo nie mialas.Moze i nie bedziesz cierpiec jak kiedys ja a dosyc sie w zyciu naplakalam.Z powodu niespelnionych milosci,rozczarowan czy tez z braku tej jedynej,wymarzonej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba trochę za dużo naoglądalaś się filmów kochana;) dlaczego twierdzisz,że twoje uczucie będzie gorsze od tych przeżywanych w wieku młodszym...? a jeżeli trafisz na fajnego faceta tona pewno nie potraktuje Cię "rutynowo", dla niego też będzie to jedyne w swoim rodzaju uczucie, bo z każdą kobietą jest inaczej :) ja jestem w takiej samej sytuacji jak ty, ale jestem dobrej myśli. trzymaj się ciepło i nie myśl tak pesymistycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeeeeeminelo z wiatrem
kurde lepiej mi się zrobilo, przez wasze opienie, serio, bo chyba faktycznie źle myśle....haha, dobra, więcej optymizmu od teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, każdy ma prawo się podłamać kiedy dookoła same pary..;) przyjdzie czas, przyjdzie i jedzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×