Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria11

moj chlopak porownal

Polecane posty

Gość daria11

ostanio moje dlugie ale cienkie i slabe wlosy do siostry ktora ma je dlugie i grube. mowil, ze przygladnal nam sie obu i stwierdzil, ze siostrze tez ladnie w takim uczesaniu jakie ja mialam. Ok ale czy myslicie ze siostra mogla mu wpasc w oko? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa daj spokoj
:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
te miny to do zachowania mojego czy faceta?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa daj spokoj
do Twojego, wez sie uspokoj, powiedzial tylko ze Twojej siostrze jest tez ladnie w takim uczesaniu jak masz Ty! zadnych podtekstow nic wiecej, ze jej ladnie w takim samym uczesaniu rozumiesz? to nie ma drugiego dna : twoja siostra to zajebista dupa, podoba mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
tak ale dodal jeszcze tzn podkresli to tak, ze ale ma grubszy ten kok od ciebie na to ja no ma grubszy bo ma grubsze wlosy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle ze to koniec
twojego związku on leci na siostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
myslicie ze ona moze mu sie podobac? wiem, ze mnie kocha ale po co to mowil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa daj spokoj
daria no to zmienia jednak postac rzeczy, skoro zauwazyl ze ten jej kok jest grubszy, to jednak znaczy ze mu sie podoba, przepraszam zwracam honor, zaden szanujacy sie facet nie powie przy swojej dziewczynie ze kok innej jest grubszy. Jesli tak robi tzn ze mu nie zalezy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
i dlatego lepiej nie mieć sióstr :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno mu sie podoba
a juz na pewno bardziej niz ty pociąga i dlatego tak mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
przerwa no sama widzisz:( i co ja mam teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why why why
ile masz lat??? 13 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
myslicie ze powinnam mu powiedziec o tym ,porozmwiac z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
nie obleje siostry zadnym kwasem jest mi tylko przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madathim
Może facet ma taki wątpliwy styl i zdarzają mu się takie teksty... ale jeżeli nie, to może być kiepsko. I to nie dlatego, by Twoja siostra miała mu wpaść w oko, tylko dlatego, że takie analizowanie wyglądu, zajmowanie się detalami, porównywanie, zauważanie szczegółów, zwłaszcza u nie swojej dziewczyny nie świadczy o niczym dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
ale dlaczego nie swiadczy o niczym dobrym? jeszcze moze dodam to, ze moj chlopak lubi obserwowac ludzi, ich zachowania i wogole, powiedzial mi to juz na pierwszym spotkaniu. Pytam sie po co to robi,a on ,ze po prostu ciekawia go ludzie zachj\owania, po tym jak ktos patrzy, porusza sie mozna wiele wysnuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dodam to, ze moj chlopak lubi obserwowac ludzi, ich zachowania i wogole, powiedzial mi to juz na pierwszym spotkaniu." a to spryciarz :D - no niezły grunt sobie buduje do tego, żeby móc wlepiać oczy w inne baby :P A Ty głupia wierzysz, że on to tak pod kątem psychologicznym??? Dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
klaudka nie! on lubi psychologie, nawet twierdzi, ze chcial ja studiowac i ze bylby z niego dobry psychologi i rzeczywiscie czesto rozmawiamy o ludzkich zachowaniach tzn on mi opowiada. Klaudka ja tak mysle aleoczywiscie moge sie mylic a powiedz mi co ja moglabym zrobic, pogadac o tym z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
czy moge zapytac w prost czy moja siostra wpadla mu w oko? siostra akurat byla w domu jak moj facet przyjechal do mnie potem mielismy jechac do znajomych a siostra miala wracac do domu tylko nie mial jej kto odwiesc na dworzec wiec zapytalam czy chce jechac z nami ona, ze nie bo to jeszcze za wczesnie. Pojechalismy i kiedy wrozilismy do mnie do domu, siostry juz nie bylo a moj chlopak zapytal tak od oka czy kasia dojechala do domu ja na to ze skad mam wiedziec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria11, alez oczywiście - uwielbia psychlogię i wszyscy szczęśliwi :D A tak poważnie - ale w czym probem??? Przecież nic się nie stało, o czym Ty chcesz niby z nim romawiać??? Facet jak facet - pewnie zerknął nie raz na Twoją siostrę, sąsiadkę, która akurat schodziła z góry i koleżankę z pracy ... i nie musi to mieć żądnego znaczenia. Wiadomo, że nie można miec klapek na oczach i trzeba trzeźwo oceniać sytuacje, ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
klaudka przyznam ze ja cenie sobie twoje wpisy i troche sie roztrzeslam kiedy dalas swoj wpis bo troche nie taki jaki chcialabym zeby byl:( ale jesli mowisz ze mam sie nie przejmowac to ok postaram sie i nie bede o tym z nim rozmawiac bo moze sobie rzeczywiscie cos ubzduralam. Potym jak wrocilismy do domu tak mnie sciskal mocno, ze myslalam ze mnie udusi i powiedzial, ze mnie uwielbia wiec moze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
klaudka a z ta psychologia to na serio, widac ze jest w tym dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
pocieszam sie faktem, ze np mnie tez podoba sie facet mojej siostry powiedzialabym nawet ze jest przystojniejszy od mojego:( ale mojego kocham tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy, kiedy twoja siostra zaśnie, obetnij jej włosy skończą sie porównania twojego chłopaka i nadal będziesz mu wierzyć, że kocha cie najbardziej na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
ze mnie kocha ale podobaja mu sie wlosy mojej siostry bo mnie samej strasznie sie podobaja sa czarne, dlugie, lsniace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×