Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fghaijj

CZY JAK MACIE CHLOPAKA TO OGLADACIE SIE ZA INNYMI?

Polecane posty

Gość fghaijj

Bo ja nie wiem co mi jest zawsze jak jestem z chlopakiem to nie moge sie powstrzymac zeby nie obejrzec sie za innymi! ciagle widze jak inni usmiechaja sie do mnie, zauwazam spojrzenia i w takich momentach moj chlopak dziala mi na nerwy! Czasami nawet klamie ze nie mam chlopaka albo mowie ze bylam z kolega itp od zawsze tak bylo juz sama nie wiem czy to jeszcze nie ten czy poprostu juz taka jestem.Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......ponawiacz.........
zależy kto obecnie jest moim chłopakiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghaijj
No tak, ja zawsze na poczatku to nawet zakochana jestem tylko potem zaczyna mi dzialac na nerwy bo jak widze innych i zawsze zaluje ze jak bym nie byla z tym to moglabym byc przeciez z innym i tak w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze mam faceta nie znaczy
ze jestem ślepa... pewnie ze tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie "oglądam" się za innymi ;), ale jesli jestem w moim facetem, nie daję mu żadnych powodów do tego, żeby mógł poczuć, że inny facet jest dla mnie choćby przez chwilę ważniejszy od niego (bo istotnie nie jest) - on jest zawsze "pierwszy" i zachowuje się tak, żeby to czuł (co nie znaczy, że na przykład na imprezie jestm cały czas tylko i wyłącznie z nim i nie dostrzegam innych ludzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......ponawiacz.........
chociaż wiecie co... tak po dłuższym zastanowieniu... kiedys sie oglądałam... a teraz chyba naprawdę się zakochalam i jak widzę jakiegoś chłopaka to zastanawiam się czego mu brakuje żeby był taki jak moje słoneczko... bo nikt mu nie doruwnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a teraz chyba naprawdę się zakochalam" a co to ma do rzeczy??? To, że dostrzegasz innych facetów, to, ze ktoś tam jest interesujący, przystojny czy nawet pociągający nie znaczy, że zdradzasz lub że chciałabyś zdradzić zwykła ludzka reakcja na innego człowieka - tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorÓwnuje
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghaijj
Hehe to widze ze nie jestem sama! ale ja to juz obled! wystarczy ze gdzies wyjde z facetem a juz mam ochote zeby sobie poszedl! i zawsze tak bylo! a jak ide gdzies sama to znowu bym chciala zeby byl. dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalam ze tylko ja
myslalam, ze tylko ja jestem taka porabana :P witaj w klubie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wystarczy ze gdzies wyjde z facetem a juz mam ochote zeby sobie poszedl!\" \"ciagle widze jak inni usmiechaja sie do mnie, zauwazam spojrzenia i w takich momentach moj chlopak dziala mi na nerwy! Czasami nawet klamie ze nie mam chlopaka\" wybacz, ale akurat takie zachowania normalne nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaa
mam dokłądnie jak Ty fghaijj :( nie chodzi o ulicę, ale jak poznaje nowych kolegów na uczelni albo gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hindi18
nie no, myslałam że to ja mam tylko takie jazdy hehehe, witajcie dziewczyny, piąteczka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×