Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

czy skorzana korteczka na jesien to dobry pomysl?

Polecane posty

Gość kucharka zdarna
nieeeeeee, raczej nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no mi sie ta akurat tez nie widzi ale sa inne ladniejsze...ale chodzilo mi o cos w tym tylu poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka zdarna
wiesz co, to zależy czy lubisz skórę i jak się w niej czujesz. Ja nie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wlasnie ja nigdy nie mialam nic sorzanego oprocz paska lub portfela;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka zdarna
myślę że taka kurteczka to dość ryzykowny strój ;) moim zdaniem bardziej nadaje się na motor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka zdarna
jak byłam nastolatką to chodziłam w skórzanych kurtkach i ubierałam się na czarno ale mi przeszło. Zresztą to był zupełnie inny styl, taki subkulturowy. A taka kurteczka dla kobiety to mi się raczej kojarzy z wyzywającym strojem, więc ja jestem na nie! :) ale decyzja należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nastolatka juz tez co prawda nie jestem...:) ale kroj mi sie podoba strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka zdarna
no więc jeśli Ci się podoba to kup ją. Przeciez to Ty będziesz w niej chodzić. Nie wszystkim musi się podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampanetto
A ja bym chętnie sobie kupiła brązową skórzaną kutrkę-żakiet, taką i do spodni i spódnic. Ale nic ciekawego nie widziałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja wlasnie szukalam na allegro czegos na jesien a tu same takie skory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampanetto
na allegro byle co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie super
Bardzo fajne są takie kurteczki choć osobiście wolę skórzane płaszcze do ziemi - za rok sobie kupię, teraz nie mam kasy. Nie przesadzajcie z tym 'wyzywającym' strojem, musiałaby mieć do tego szpilki i mini ledwo zakrywającą tyłek. Czasami jak czytam kafeterię mam wrażenie, że siedzą tu same dojrzałe matrony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
chyba sie zdecyduje na ta czarna napisalam do sprzedawcy ile ma cm w aukcji napisali ze dluzsza.... wiec mam nadzieje ze do polowy nerek nie bedzie.... poza tym chyba w tym sezonie modne sa takie skorkowe kurteczki hmm?poza tym fajne ma sciagacze na rekawach na dole kurteczki i przy szyji...jeszcze sie meza poradze... ja nie hodzilam nigdy w takich rzecach. ale mysle ze do dzinsow jakichs fajnych bucikow bedzie dobrze co? w mini do polowy posladka raczej nie chodze:) chyba ze latem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tylko teraz rozmiar 36 czy 38....boje sie ze ta 36 moze miec krotkie rekawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorbala
ja mam ci poradzic jaki rozmiar?;/ i blad w tytule to zadna literowka tylko zwyczajny blad ortograficzny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak skóra
bardzo dobry pomysł ale koniecznie w połączeniu z inną odzieżą skórzaną np. obcisłymi skórzanymi - skóropodobnymi spodniami lub króciutką mini ze skóry + kozaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musza wystawac nery bo
kurteczka ma podkreslac twoja pupe !!!! dobryym wiec pomyslem jak juzktos tu sugerowal jest wiec polaczenie jej z np. obcislymi skórzanymi spodniami do kompletu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musza wystawac nery bo
jem gówno i gówno mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa musi sie PREZENTOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Żmuda-Adamska
Jak najbardziej, teraz na jesień właśnie skórzane ciuchy promują projektanci i będzie ona trendem i wiodącym materiałem . Np. wystarczy przejść się do Zary, czy Bershki, skorzane kurtki, spodnie, płaszcze będa teraz na topie . Te zaprezentowane tutaj mi się nie podobają, bardziej gustuję w czymś takim : http://img167.imageshack.us/my.php?image=imageef7.jpg Koniecznie musi to być prawdziwa skóra, bo te sztuczne, to tandeta . I nie żaden skaj . Wiadomo, że drożej kosztuje, ale posłuży wiele lat plus jakość i wygląd jest nieprównywalny... Do kurtki jakies fajne czarne jeansy (koniecznie pod kolor kurtki) , np. te grubsze Diesla lub skórzane spodnie, ale ala komplet i z podobnej gatunkowo skóry ! Od biedy mogą być również sztruksy... Te mi się podobają skórkowe : http://www.allegro.pl/item435504412_skorzane_spodnie_diesel_megahit_unikat.html Diesel jest super, uwielbiam ciuchy Diesla :) Przy Dieslu Zara to po prostu szmaty... No, ale cenowo się różnia trochę, wiadomo . Ps. kUrteczka :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ta skóra diesla jeszcze
samo dobre są GAP tylko gdzie można kupić takie nowe ??? bo to z allegro używane niezbyt się juz prezentują... ale jakby ktoras z was miala namiary na porzadne FIRMOWE skorzane w jakis sklepie to niech da znać... w jakim sklepie (sieci) i za ile !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Do autorki- nawet ta kurtka ktora pokazalas w pierwszym poscie jest ladna. Nie zastanawiaj sie i kupuj taka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
I rzeczywiscie, skroa dominuje tej jesieni. Kp wlasnie sobie tez takie biodrówki do kompletu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×