Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

czy skorzana korteczka na jesien to dobry pomysl?

Polecane posty

Gość carrra
EKO skora jest spoko....niektore dziewczyny stac wlasnie na nia, moze byc bardzo ladna.... poszukajcie na Allegro ciuszkow od Miss Sixty z eko skóry, np. spodni, sa swietne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TingTing Lopez
Lepsze sa te spodnie diesla a co do ostatniej kurtki to raczej zamsz niz skora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra bedzie na topie jesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy spodnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kia87
Cale takie mkomplety. Zobaczycie same :) ja juz powiekszam garderobe o takie stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrrasem
Ja mam taką kurtke i owszem jest fajna, ale tak na poczatek jesieni, bo poźniej jest w niej po prostu za zimno:/ ---------------------------------------------------------------------------- http://www.youtube.com/watch?v=tbbmjRU48os&e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
A dlaczego nie zimą ? Zawsze mozna zalozyc cos ciepłego pod taka kurteczka, i na zimowe ze skórki o fajnym kroju trafisz, majac nieco szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STYLISTKA ZAWODOWA
juz ten topik gdzies byl! SLUCHAJCIE, SKORA WCHODZI W MODĘ,SKORZANE MLODZIEZOWE KURTECZKI SA TRENDY! ale UWAGA napewno nie skaja, eko skora- to od razu wyglada tandetnie ! a tego nie lubimy jesli juz decydowac sie na kurtke to z prawdziwej skory, eko darujmy sobie.i tak duzo tandety chodzi na ulicach NIE MASZ KASY NA SKORE? ODPUSC SOBIE wybierz kurteczke z materialu w trendy kolorze. ja na ten sezon kupilam sobie taką. polecam:) http://allegro.pl/item437543008_100_skora_naturalna_bershka_nowa_roz_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STYLISTKA ZAWODOWA
Pomarańczowy nick koloru black : BERSHKA, STRADIVARIUS, NEW YORKER ! tam szukaj, sa fajne skorzane i modny kroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollololo lolipop
Co to jest skaja? :D Pewnie jesz tez surowke z pory... :D Ze skaju sie pisze . A kurtka calkiem niezla ale wole czarna skore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
tak a zamiast Krolwej Lodu jest Krolowa loda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnetag
Nom, bardzo ciekawe, ladny fason :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mogę D
Koles sobie ciagle sam odpisuje :D A moze miss sity a ja wole miss sixty skora to jest to skora zawsze w modzie :D To mozna jakos leczyc? Niech mu ktos pomoze ! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego sie tak czepiasz tej
MISS SIXTY ? bardzo w porządku firma, ja bardzi lubie jej wyroby i głownie SPODNIE. nie wiem tylko co te spodnie mają wspólnego z tematem którym jest KURTKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×