Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Libra-

dekoracje na ROCZEK

Polecane posty

Gość gosiak mały ...
co potrzebujesz? mogę specjalnie zrobic balony helowe,torcik z pieluszek;) balony wyskakujace z pudła. itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgdz
w papierniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szalejecie
oj kobitki, ale szalejecie z tym roczkiem!!! dla siebie chyba imprezke robicie. kupcie sobie papierowe czepki i gwizdki, na waszym poziomie... ja proponuje spedzcie ten szczegolny dzien robiac to co wasze roczniaki naprawde lubia, nie wiem basen, plac zabaw, las, a impreze zostawcie nastolatkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka79
ja tez mialam ostatnio roczek u synka,kupilam balony w tesco i to bylo tyle:) a i napis byl z papieru,ze to 1 roczek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział, że \"szalejemy\" ?? nadinterpretacja :P dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.......takich wstawek sie własnie spodziewałam tu Libro:D Powiem Tobie ze bardzo juz rzadko na kafe zagladam,bo az sie człowiekowi nie chce wierzyc w taką złość, jaka w niektórych siedzi.szalejecie z roczkiem....no kurna to moja sprawa z czym szaleje,co cie kurcze kobieto obchodzi!!!Ja zwracam sie do dziewczyny,ktora topik załozyła.Normalnie rece opadają.I wyobraz sobie ze czepkow i dmuchanych rurek u mnie nie było,a czy przyjecie nie jest tez dla nas,rodzicow? W urodziny dzieci mąż mi pierwszej wrecza bukiet...cos w tym jest,ale kosmiczna swiadomosc niektorych osob,ktore potrafią tylko poniżać i moralizowac po prostu mnie rozwala:P Libro carpe diem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep www.magicparty.com.pl Mają przepiękne dekoracje urodzinowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska191
ja fajne dekoracje na roczek zamówilam tu: http://smart-deco.pl/sklep/dekoracje-urodzinowe-warszawa/dekoracje-na-pierwszy-roczek/ Przesylka szybko przyszla i okazaly sie bardzo ciekawe. kupilam ledowe balony (caly dzien swiecily) i balon z cyferką złoty - robi wrazenie, wszyscy goscie zwrocili na niego uwage, bo bardzo duzy i ladny. ogolnie polecam szukac w necie takich roznych gadzetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

można zrobić kompozycje z balonów z helem, zamówiłam tutaj flyingballoon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika

Cudowne dekoracje zamawiałam od firmy SweetDecor24  Balony Częstochowa. Naprawdę piękne rzeczy tam mają i duży wybór, różne opcje tematyczne. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×