Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pstryk_prstryk

!!!!PIERWSZY SEX!!!! Czy warto...?

Polecane posty

Gość pstryk_prstryk

...czy warto zrobić to wyłącznie dla faceta? Mimo,ze nie jest się zupelnie gotowym? Jemu bardzo zalezy, jestemy juz rok ze sobą. Tłumaczy mi, ze kazda dziewczyna sie boi pierwszego razu i te obawy nie miną,dopoki tego nie zrobimy. On juz jest doswiadczony i mowi mi,ze to wiele polepszy miedzy nami i bardzo mnie zachęca. Ja się jednak bardzo boje, ale moze tej pewnosci nie nabiore nigdy i nie warto juz czekac? Czy potrzeby mojego faceta mogą byc wystarczającym powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
kiedys Cie to i tak czeka a kochasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie
!!!! to się nie uda jeśli nie będziesz gotowa, jeśli nie będziesz sama tego chciała!!! Ty zrazisz się do sexu a facet do Ciebie!!! nie rób tego jeśli nnie masz pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk_prstryk
mam 18... Kocham go, ale jestem troche starej daty, bo uwazam,ze utrata dziewictwa powinna byc czyms niezapomninym i pięknym. Wiem, ze On o mnie zadba w łózku,ale czy musi mi towarzyszyc ten strach? Moze potrzebuje jeszcze troche czasu? A moze rok to i tak juz dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
No niezapomniana napewno bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk_prstryk
Wiecie...tylko co to znaczy czuć sie gotowym? Bo mi trudno powiedziec;( Chcialabym sie juz z nim kochac,ale caly czas sie boje,wstydze i nie mogę sie przemóc...Moze za bardzo panikuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
kazdy ma jakies obawy :) i sie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja........
ile ten chlopak ma lat? bo jak dla mnie zachowuje sie jak szczeniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
czemu sie wstydzisz?swojego ciala?masz jakeis kompleksy?zaakceptuje Cie taka jaka jestes jak Cię kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś dorosła, kochasz go....on jest doświadczony, dba o Ciebie , wie że jesteś dziewicą i to szanuje. To naturalne , że się boisz ale strach szybko minie- jak się chłopak zna na rzeczy :) rozluźnij się i poddaj chwili- to moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
nie chcę Cię martwić ale faceci są jak samcy, uważaj zeby Cię nie zdradził skoro mowisz ze jest doswiadczony wiec ma swoje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk_prstryk
Ale czy chęć zaspokojenia jego potrzeb jest wystarczającym powodem do tego,aby sie zdecydowac na sex? A moze lepiej jednak najpierw myslec o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
A chcesz zeby inna to zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk_prstryk
Jestesmy w tym samym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja........
A chcesz zeby inna to zrobila? ---> no to jest wystarczajacy powod na to aby sie zdecydowala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
mnie pytasz o wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że problem jest raczej w Tobie- bo chciałabyś ale się boisz... jesteście razem rok- pomyśl o Waszym związku, jak wam się układa i nie demonizuj go- to chyba naturalne że po roku czasu jednak miałby ochote na sex... skup się na sobie i na tym czego ty chcesz , przełam strach i się odważ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk_prstryk
Mysle,ze inna nie wchodzi w gre. On jest raczej az za bardzo zapatrzony we mnie. Mowi mi,ze poczeka ile bedzie trzeba, ale ze bardzo by juz chcial robic to ze mną i ze mu bardzo tego brakuje. Czasem mysle,ze go nawet katuję tym celibatem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
Spróbuj a nie pożalujesz, a moze to umocni Wasz związek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna.........
na moje jak facet tak mowi to zalezy mu na seksie seks w zwaizku jest to normalne tylko samoistnie jakos wychodzi nikt sie o nic nie pyta kiedy on ma 18 lat w tym wieku faceci sa "podatni":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
Gadanie a robienie to 2 rozne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna.........
rtddd wlasnie a TY ile masz lat? jakies dziwne sa Twoje rady mysle ze nie wicej niz 21. zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk_prstryk
podatni ta sex czy na inne kobiety?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna.........
no wlasnie widac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak jak kocha to i 5 lat poczeka :o ja rozumiem mogłybyście mieć jakieś "ale"gdyby jej truł po tygodniu ale nie po roku nieśmiało mówi że mu seksu brakuje :o normalny zdrowy chłopak co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna.........
na jedno i drugie jak nie ma seksu w zwiazku a rok to juz dlugo to bedzie szukal innej ale z drugiej strony Ty masz 18 lat i jak nie jestes pewna to trgo nie rob bo bedziesz zalowac ja dziewictwo stracilam dosc pozno ale nie zaluje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtddd
zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×