Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdecydowanie wiosenna

Pierwszy raz

Polecane posty

Podczas pierwszego razu lepiej zabezpieczyć się prezerwatywą czy wcześniej iść do lekarza po tabletki? Boję się że prezerwatywa może pęknąć albo się zsunąć a kiedy trafi na dni płodne będę musiała wziąć np postinor. A co do tabletek... Bardzo trują organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika*1*
Radzę Ci iść do ginekologa, prezerwatywa może pęknąć,nie wiem jakie jest doswiadczenie partnera,a pstinor bardziej truje organizm niż hormony przyjmowane stopniowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postinor używa
sie TYLKO w sytuacji kiedy coś się stanie (np pęknie guma) nie używa sie go jako srodka antykoncepcyjnego !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, myślałam o użyciu postinoru wtedy gdyby prezerwatywa zawiodła. A jesli zaczne przyjmować tabletki to poczuje duże zmiany w swoim organiźmie? Przytyję albo popadnę w depresję? Nie znam się na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko yasminelle
niech Ci lekarz zapisze yasminelle to pigułka która zawiera najmniejsza dawke hormonów na rynku, a wiec nie jestes rozdrazniona, poza tym jest składnik który działa moczopednie, nie gromadzi sie woda i nie masz wrazenia ze jestes grubsza, cena cos powyzej 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko yasminelle
ale Ci powiem, ze ja przez 2 lata stosowałam prezerwatywy Durexa, nigdy nie pekła nam zadna gumka, wiec dziwne jest dla mnie jak słysze ze pekaja...durex jest jak widac dobra marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy to
koleżanki na forum dobierają tabletkę anty, a nie lekarz??? Tylko yasminelle...nie wiem czy się śmiać czy płakać owszem Yasminelle to nowoczesna pigułka, ale gdyby pasowała każdej kobiecie to po co byłoby tyle rodzajów tabletek??? Mi na przykład Yasminelle zupełnie nie odpowiadała. Miałam po niej zapalenie żył, grzybicę i brak libido. Ginekolog zmienił mi tabletki na Cilest - z większą zawartością hormonów i po nich czuję się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotrzyca
owszem tabletki dają największą pewność (choc oczywiście nie chronią przed chorobami), ale to jednak chemia :( tak naprawdę do końca jeszcze nie zbadano ostetecznych skutków przyjmowania... jak w latach 60 wprowadzono je w Stanach, to tez wszyscy myśleli że medycyna jest tak świetnie rozwinięta, a później potworki :( ja osobiście nie biorę, nie chcę się faszerować, poza tym mój facet (chemik i farmaceuta) prosił mnie, żebym tego nhie robila. radzę poszukać innych metod, zawsze mozna też urozmaicic sposoby kochania się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam tabl
od 17 do 32 roku życia i nie miałam żadnych problemów z zajściem w ciążę. A skład tabletek z lat 60-tych jednak się trochę różni od obecnych. Chemia??? A cóż nią nie jest? Nawet niemowlętom się podaje chemię w postaci mleka modyfikowanego i jakoś żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie biore tabletek
Probowalam roznych, i tyle ile tabletek tyle dolegliwosci - jak nie wiecej :O Rzucilam raz na zawsze ten szajs. Ale moze dla Ciebie akurat beda dobre... Od samego poczatku wspolzycia uzywamy tylko prezerwatyw - i tylko w dni plodne. Jeszcze zadna nie pekla. A prezerwatywy najzwyklejsze na swiecie, nie zaden tan durex, czy cus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie biore tabletek
i moje dziecko akurat nie pije mleka modyfikowanego :P Tylko takie najzwyklejsze na swiecie ;) Czuje sie swietnie... Inna sprawa, ze w takim teraz tez jest chemia, bo gdzie jej nie ma ;) Ale chemia chemii nierowna. Tabletki dosc mocno wplywaja na gospodarke hormonalna organizmu. Widocznie niektore organizmy od tego siadaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moherowe berety.....
przede wszystkim z krwi-hormonalne ;) cytologie ect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny_ki
w moim przypadku - poszlam po tabletki , od razu ginekolog zrobila mi cytologie, usg dopochwowe, oczywiscie zmierzyla cisnienie i przeprowadzila krotki wywiad ,ale wiem ze czasem daja od razu bez jakichkolwiek pytan , badan, dlatego ewentualnie o to popros. Aha- ja wolalam isc prywatnie - koszt 50 zl a bylam bardzo zadowolona - bez blagania o podstawowe badania jak to bywa w panstwowych przychodniach apropo yasminelle o ktorych tu ktos pisal - owszem bralam ale zaledwie 1 miesiac (zadnych skutkow ubocznych nie zuawazylam), musialam zmienic poniewaz w Anglii ich nie ma, wiec biore Yasmin , ponoc to samo ale z wieksza iloscia hormonow aniezeli yasminelle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaaa11112
Co do prezerwatyw marki Durex, to mi one pękły 3 razy. I to nie dlatego, że były uszkodzone lecz podczas hmm.. takiego naprawde namiętnego seksu. Dlatego lepiej nie mówić, że Durex'y są dobre. Nie ma na to pewności. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JfGN0jLoyRarMf7SSbLvvfGu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×