Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...xxxROZUMxxx...

A może da sie żyć inaczej jak większość....

Polecane posty

Gość ...xxxROZUMxxx...

Czy uważacie że może być tak , że ktoś po prostu nie powinien nikogo mieć i że nie każdy musi mieć nawet i do któregoś tam roku życia? Że na przykład akurat jest z góry zaplanowane że nie powinien. Jak sie jest brzydkim , ma sie pecha a jak sie gdzieś z kimś wyjdzie to i tak dziewczyn tam nie ma. ja mam 19 lat i akurat w moim otoczeniu rówieśnicy nie mają dziewczyn. Mi sie też niby nie spieszy, ale może to i nie tak źle nie mieć.... dzięki maniu iluś tam dziewczyn wszystko w pewnym wieku staje sie takie wyuczone i przestaje być takie nowe.... i to też jest lipa. wiedza o związkach jakaś wyrachowana osób które mają za sobą związki jest chvjowa w porównaniu z prawdziwą miłością bez takiej wiedzy , prostą miłością bez jakichś przekombinowanych zależności itp:/ tak samo mnie zastanawia jak można mówić że sie kogoś kocha a poparu latach komuś innemu? chyba jest tak że ludzie tak mówią aby mówić a nawet tak nie myślą? to sztuczne jakieś i to chyba nie jest miłość A jak w wieku 30 lat nie będe nikogo miał przynajmniej nie będe myślał wypaczonymi stereotypami i mówił ze kogoś kocham jak tego kogoś nie kocham. może lepsza jest wolność , ale może tez zamiast miłości jak jest nie do końca miłość ale sie jakieś tam kontakty z kobietami też może być fajnie :)Bez rozkmin czy to miłość czy nie zyc poprostu i to wtedy jest w zgodzie z wolnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...xxxROZUMxxx...
Tyle że jak własnie chce uniknąć wyuczonych zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
eeee....nie kumam tego bo nie rosumiem tego jezyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×