Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta ktora ma doła

zakochac sie w kumplu

Polecane posty

Gość ta ktora ma doła

zakochalam sie nieszczesliwie w moim kumplu i nie umiem sobie z tym poradzic.on sam nie wie czego chce.......nie daje rady!!!!!jestem zalamana!!!pomozcie mi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu o swoich uczuciach. Bylem w podobnej sytuacji. Wiem co mówię. Może widzi w Tobie tylko "kumpele" a nie dostrzega atrakcyjnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ktora ma doła
powiedzialam.....zawsze to wiedzial...ale on wolal takie przelotne panienki...w czerwcu sie spotka.sama na sam..bylo romantycznie i w ogole,slodki kochany...niby mi pisze zawsze ze tylko kumpela ale nie zachoeuj sie tak!!!widze jak na mnie patrzy!!!!najgorsze jest to ze w trakcie wakacji byly dwie imprezy na ktorych ja sie dobrze bawilam,usmiechneita tanczylam z kol.no i mialam troche adoratorow.ale tylko do tanca:-P nic wiecej........wiem ze to widzial....zachowywal sie jak by mnie nie znal....ani czesc ani nic....wzrokiem mnie "mijal":-( ale wiem ze sie patrzyl z ukrycia jego kumple tez....ale najgorsze jest to ze po tyhc imprezach zawsze mi cos sam napisal..po pierwszej czy zawiedziona jestem.......a teraz po drugiej cos tam ze widzial ze sie swietnie bawilam...oczywisice mu potwierdzalam...nie okazywalam zlosci ani nic ze nie podszedl....ale nie rozumiem go:-(meczy mnie ta sytuacja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×