Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka siłowni

Kulturyści to prawdziwi mężczyźni

Polecane posty

" komiczne jesteś głupi czy tylko takiego udajesz " merytoryka Twojej argumentacji mnie powala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudzian jest całkiem w porządku kiedy otworzy usta Nie żeby się wznosił na jakieś wyżynne poziomy intelektualne, ale przecież nie jest żadnym przygłupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, z moveringiem bym się nie wdawała w dyskusję, raz miałam nieprzyjemność i też po dwóch postach stwierdził, ze jestem głupia Myślę, ze to jego styl bycia, tzn określanie wszystkich wokół głupcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
chcialabym tak wygladac jak bede miec 62 lata...to juz dziadkowy wiek,a on trzyma sie calkiem niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou Ferfigno, Frank Zane, Franco Columbu i inni wielcy kulturysci czasów Arnolda żyją sobie w doskonałym zdrowiu a są juz starszymi panami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
to az zapytam...ile masz wzrostu komiczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia - zauważyłem :) Pudzian bardzo się wyrobił, gość jest prosty, ale nie głupi... A czasem wyskoczy naprawde z bardzo lotnym dowcipem... Powiedziałbym, że przy przeciętnym Polaku na pewno wypada "na plus"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć tak jak napisalem na początku... zawodowa kulturystyka to głównie leczenie kompleksów :D i nie jest to na pewno męski sport w wydaniu wyczynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
movering, to on czy ona? A sposób prowadzenia rozmowy na zasadzie "jesteś głupi" jest najprostszym sposobem jak brakuje argumentów Trochę mi to przedszkole przypomina :D Jesteś u Pani i takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
aaaaa...czyli troche ponad "przecietny" wzrost kulturysty... ale rozumiem ze masz tez "normalna" prace na boku?bo z kulturystyki chyba sie wyzyc nie da...w ogole bycie kulturysta moze byc zawodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180 Komi ma w wzwodzie To już ustaliliśmy jakiś czas temu :D 181 to wzrost :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, na przykładzie chociażby Pudziana widać, ze nie ma co się kierować stereotypami. A Ty nie wiesz czegoś więcej na temat tych żył? Ile trzeba ćwiczyć, żeby to przybrało aż takie rozmiary jak u Madonny i Angeliny Jolie? Tzn. mi raczej nie grozi, może niestety ;-) ale jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
aaaa...juz mi odpowiedziales...ja sie ogolnie na sportach nie znam...pojecia nie mam jak wyglada kwestia wynagrodzen....bo powiedzmy koles idzie na "pokaz" i zajmuje 10-te miejsce...i co dalej?nadal mu placa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie chcę obrazić
Ale mnie się kulturyści wcale nie podobają :( Kojarzą mi się z przerośniętym nienaturalnym mięsem, a nie zdrowym, wysportowanym facetem. Kulturysta wygląda jak karykatura mężczyzny i pociąga mnie tak samo jak otyły. Mówię o takich z zawodów, okropnie nienaturalnie wyglądają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale rozumiem ze masz tez "normalna" prace na boku?bo z kulturystyki chyba sie wyzyc nie da...w ogole bycie kulturysta moze byc zawodem" to moje powiedzmy hobby... nigdzie nie startuje, chocby dlatego ze mam zbyt kiepskie predyspozycje genetyczne.... a co do żył - to tez genetyka - jednemu wylezą innemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a na marginesie mam taka dewizę nie dyskutować z głupkami - sprowadzą cie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem " to taka porada dla Twoich adwersarzy, by nie wdawali sie z Toba w dyskusje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwoelbiam movering
gdy jestes taki stanowczy i władczy, jesteś świetnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co nie napisałem prawdy" tak jak Ci wyjaśniłam w tamtym temacie, sam sobie wystawiasz świad3ectwo i ja już nie muszę na nic odpowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwoelbiam movering
zawsze, gdy cie czytam mam erekcje i masturbuje sie przy twoich wpisach Pisz, pisz więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwoelbiam movering
gdybym tak myślała, oznaczałoby to, że jestem na poziomie intelektualnym, na którym znajduje się movering. Co automatycznie wykluczałoby możliwość zdobycia sie na taki typ wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwoelbiam movering
Dostrzegłam, że cieszy cie każde powodzenie, choćby wśród motłochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Pudzianowski
Też uważam, że kulturyści to prawdziwi mężczyźni! Sam czasem lubię takiego w sobie poczuć ;) Pozdrawiam ekipe Tańca z Gwiazdami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×