Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tychjusia

Zalogowałabym sie na portalu randkowym, ale...

Polecane posty

Gość tychjusia

...boje się, że odnajdzie mnie tam ktoś znajomy i stanę się pośmiewiskiem, bo przegrałam życie i miłości muszę szukać w internecie.... a poza tym czy da się w ten sposób poznać kogoś wartościowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam
bez zdjęcia:) miedzy innymi z tych powodów, ważne by poszukiwań nie ograniczać do internetu! powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tychjusia
to w takim razie gdzie warto się zalogować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icha
też się zalogowałam na interii ale dopóki nie dałam zdjęcia to nikt do mnie nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tychjusia
no właśnie bez zdjęcia nikt nie napisze... a ja chyba nie jestem jakimś pasztetem, tylko po prostu się boję reakcji znajomych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty Głupia
teraz wszyscy tam szukają to żaden wstyd. Spotkałam się z portalu randkowego z bardzo wyksztłaconymi facetami na poziomie - jeden dośc znany dziennikarz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icha
czasami faceci piszą i dopytują się czy to moje zdjęcie a nie siostry lub znajomej bo różne rzeczy się zdarzają. Dlaczego przejmujesz się znajomymi, skoro zobaczą twój profil na serwisie randowym tzn. że sami też tam szukają ... Ja poznałam fajnego faceta, szkoda tylko, że mieszka 200 km ode mnie - to właśnie jest wada inetrnetu, masz ludzi z całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdfgdfg
polecam SYMPATIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam
to fakt, że mało kto zobaczy na profil bez zdjęcia, no chyba, że jest jakiś ciekawy opis... ale naprawde ciężko o to:P ja mam umiarkowane zainteresowaniem profilem... sama wyszukalam fajnego z opisu kolesia, bez zdjecia i okazalo sie, ze to mily i przystojny mezczyzna :) juz sie umwoilismy na spotkanie, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organizarorka
e tam , powinnaś się zalogować ja zobaczyłam swoją fryzjerkę tam i jeszcze napisała że jest bi i nic zlego nie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazaj bo Panowie na Portalach randkowych lubia gonic kroliczka...i oprocz Ciebie jeszcze jest kilka ktore ten Mezczyzna uwodzi-))) w kazdym badz razie zycze powodzenia-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×