Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezooorientowanaaaaaa

zrobil to na moich oczach !! a!!

Polecane posty

Gość a gdzie on
się spuścił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
a skad mam wiedziec gdzie skonczyl- wysiadlam z auta ..:O... ..a tak na marginesie ktorys z tutejszych panow tez cos podobnego uczynil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oddaję w dobre ręce :) Jakoś mi się nie przytrafiła taka sytuacja jak Tobie, może dlatego, że nie jeździłem z dziewczyną po 6 spotkaniach żeby się polizać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
mogl poczekac..albo pojsc gdzies .. ..zreszta ..po przeczytaniu wszystkiego co napisaliscie okazalo sie ze on jest normalny , a ja nie :O..nastepnym razem powinnam zrobic mu loda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
dziewczyna, daj spokooj, facet jest co najmniej dziwny i tyle towarzystwo Cię pompuje a Ty łykasz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
nikt nie wyczul ironii w mej ostatniej wypowiedzi :O..trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
nie boje sie penisow , a jedynie ich wlascicieli ktorzy tak ostentacyjnie sie zachowuja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutny kawal chama i tyle
kupe przy obcych tez pewnie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
Tak tak chłopcy nie boję się penisów , ale oddam sie dopiero w trzy lata po ślubie a z facetami do lasu jeżdzę często tylko wszyscy to zbokole bo jedzemy na grzyby a oni wyciągają w trakcie jazdy swojego "maslaka" fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
:* dla podszywaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl czy bys sie onanizowala
publicznie? I masz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
Pewnie ja jade sobie na mojej małej nawet w autobusie :) Ocieram się o poręcze przy drzwiach i mam ograzm za orgazmem tylko trochę ludzie się peszą myslą ze mam ataki (mam taką jazdę ze cała drżę sie w spazmatycznych konwulsjach) Ja myślę że on sobie za dużo pomyślał byliśmy sami buzi buzi przytulanie , przycisneło go i wyjął fajfusa i myślał że będzie ruchańsko a ja udwałam greka i potem ulotniłam się tak po angielsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz prozmawiać prywatnie zapraszam na kowalczyk_k@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
Ichaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
wujek - wybaczam Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trochę obleśne te moje podszywy ,ale wątek nabral "pikanterii" I tak był wesoły :) . kurcze wymyśliłem nowe forum pikanteria :) Ps a co ma zrobic chłopak jak czuje że "zaraz tryśnie" ma szybko uciec w krzaki i tam dopełnić przeznaczenia ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
wujek ,ale uwazaj jest cienka granica miedzy pikanteria a czyms niesmacznym ;)... ..A co do "zaraz trysnie" to on tak zaraz nie trysnal - chwile stalam na wietrze ...zreszta...najlepiej jak facet chyba da upust emocjom przed spotkaniem jesli wie , ze moze zaistniec taka sytuacja ..:P... ..zreszta mogl powiedziec ,ze musi siusiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pie*dolę co za świnia :( i ktoś taki miał szansę na pocałunek :( szmacicie się kobiety z byle frajerem a potem płacz. Oj zwiewaj dziewczyno od tego zboczonego bydlencia bo jeszcze Cię zgwałci. Jak można zadawać się z taką świnią? To co zrobił nie jest normalne!!! Uciekaj póki jesteś jeszcze w jednym kawałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władca łysych koni
Sam jestes zboczony . Ja często tak robię zabieram lachony mym merolem 200D do lasu i zaczynam jazdę na ręcznym co trzecia blondynka robi mi laskę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxgbhgf
jak wyjal fujare to bylo mu ja trzeba obciagnac a nie, pewnie siedzialas jak kloda nic nierobilas to chlopak sie wkurwil i sam se musial zjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straż pożarła
ale nie dowiedzieliśmy sie jaka była twoja reakcja, jak on wyjął fiuta i zaczął walić konia. Tzn walił podczas jazdy? 100km? A ty patrzyłaś w tym czasie na pobocze? Czy na niego jak sobie wali? Moim zdaniem odważna z ciebie dziewczyna, skoro sie nie broniłaś. Jak by cie zgwałcił to też byś sie nie broniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
wqujek - ja Cie prosze , przeciez ja jasno stwierdzilam , ze nie mam zamiaru sie spieszyc i ze takie rzeczy w rachube nie wchodza .. ...kiedys tempiono za puszczalstwo , teraz za jego brak .. ...i znajdz tu faceta :P... ...do -straż pożarła - nie doczytales - nie komentuj :)...ale tak dla Twej wiadomosci - wspomnialam juz , ze to bylo podczas postoju i gdy go wyjal wysiadlam z samochodu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×