Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezooorientowanaaaaaa

zrobil to na moich oczach !! a!!

Polecane posty

Gość zdezooorientowanaaaaaa
tępiono !! kurcze to ze zdenerwowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaaaa1234
jaa....ale nie napisalas najwazniejszego.....Ty mu powiedzialas ze nie wiesz jakie on mial dziewczyny ale dla Ciebie taka sytuacja jest nienormalna...i bardzo dobrze,powiedzialas szczerze prawde,ale co on na to???jak on zareagowal na Twoje zachowanie??odpowiedzial cos czy "biedaczysko" sie obrazil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
...powiedzial , ze inny facet zrobilby to samo albo poszedl w krzaki sie zmasturbowac udajac ze idzie sikac...ja mu powiedzialam , ze nie sadze - wiec mnie przeprosil i odwiozl do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoollooo
a co gdyby to dziewczyna na 6 randce z facetem, po pocalunkach, nagle zdjela majteczki i zaczela delikatnie piscic swoja cippke i mruczec z rozkoszy ? kazdy facet zachowalby sie wtedy jak gentelmen i zwyczajnie strzelil minetke albo ja przelecial. a kobieta ? stoi zamurowana i patrzy jak to sie robi bo sama nie umie. ehh wstydzcie sie kobiety, my wam bez slowa, wy za nic w swiecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaaaa1234
no i ......napisalas cos po tym wszytskim?odezwal sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
tak..przeprosil i zaprosil mnie na kolacje - ale odmowilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chłopaka
wiesz co, to bardzo zly znak... to znaczy ze nie ma żadnych zahamowan w tym względzie. daj sobie spokój, poki bęzdie za pozno!!!!!!!!!!!!! na pewno po kilku dniach bedziesz chciala go usprawiedliwic ze to nic takiego w sumie w tym zepsutym swiecie... ale to zostanie w Tobie, i pozniej bedziesz mu miala to za złe. zaczniesz sie zastanawiac, czy z wszystkimi tak szybko wchodzil w te klimaty i w ogole :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaaaa1234
dziwne....bo patrzac na jego zachowanie na tej "wycieczce" i braku szacunku do Ciebie wychodziloby na to ze chcial tylko Cie przeleciec,a tu dalej probuje....alebo jestes zajebista laska i dazy dalej w tym kierunku albo....moze i zalezy....nie wiem nie wiem zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok...jakoś nie mogę tego pojąc...Co za dzikie czasy się zrobiły...Dziś można wyjąć przy dziewczynie ku*asa i zwalić sobie a ona będzie myślała że to ok :( następny raz wyjmie go i zwali go sobie idiotką która będzie w niego zapatrzona...Nie pasuje do tych zdziczałych czasów...Czy jest na tym popieprzonym świecie choć jedna normalna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaaaa1234
Grom...hmmm stanowcze podejscie :) i w sumie dobrze :) masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezooorientowanaaaaaa
przeciez ja wcale nie mysle , ze to ok !!...pierwszy raz znalazlam sie w takiej sytuacji i jestem do dzis w szoku !...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×