Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misz uszampek

CZy operacja plastyczna u faceta to wstyd ?

Polecane posty

Gość misz uszampek

kończe studia ale mam pewne mankamenty które czynią mnie samotnym, odstające uszy ! czy to jest wstyd ? ukrywać to ? zrobić po studiach dopiero ? odpisze jak wróce z psem, jeśli ktoś raczy się zainteresować tematem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a co facet ma byc gorszy? ja na szczescie nie wygladam jak uszatek ale tobie polecam operacje i nie przejmuj sie gadaniem, szczegolniem bab- baby to pipy wredne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie zrób operację, toneiwielki zabieg a poprawi ci poczucie swojej wartości o 100%, nei warto sobie takimi drobnymi kompleksami głowę zawracac, trzeba usunac przyczynę i tyle;) odstające uszy sa aseksualne po prostu- tak samo zez:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy do zabiegu
Jak słysze, ze facet strzela sobie botoks, czy pompuje miesnie silikonem to mnie to bawi :P ... ale to co ty chcesz zrobić jest wedlug mnie normalne, nie nalezy do rzeczy, ktorych mozesz sie wstydzic :) Szkoda, ze rodzice nie zadbali o twoj defekt w dziecinstwie ... o ile mi wiadomo takie zabiegi wykonuja tez zwykli chirurdzy :) (moj kolega w dziecinstwie mial taki zabieg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jakis mankament urody rujnuje Ci życie, to zaden wstyd i wg mnie mozesz śmiało isc na ten zabieg... cioto :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie jest to wstyd :) Szczególnie takie drobiazgi jak uszy. 2,5 tysia i z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×