Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Helcia dasz rade,ja w takich sytuacjach pomagałam sobie ściągami,he he ja to w ogóle byłam artystka u nas kazdy sie bał ściągac a ja miałam takie skrytki w rekawie że nigdy mnie nikt nie przyłapał i duzo mi pomogły w awaryjnych sytuacjach. Co do teatru to ja za bardzo nie lubię chodzić.albo moze i nie lubiłam,teraz nie wiem ,niekiedy mnie kusi żeby pójść . Mamy w rodzinie aktora,który też pracuje w teatrze ,zaraził tą swoją pasją swoje dwie córki 11 i 14 letnia,uzdolnione dziewczyny mają to po swoim tacie,ale mnie jakoś nie przekonał żeby chodzić do teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia powodzonka !! :) Irrenka i Sexy - poszlismy na ten wyścig śmierci :D (ja wybierałam :P ) no i.......... podobało mnie się!! :D Dobre kino akcji (na szczęście z małymi wstawkami s-f ) a że oboje lubimy akcje (uu jak to brzmi haha :D ) to po filmie mamy dobre wrażenia :D szybkie samochody, strzelalanie, chęć zemsty jee :D ja akurat wole filmu akcji, horrory, thillery o tak tak :D niż jakieś tanie romansidła na ktorych i tak na początku wiadomo ze para sie zejdzie i beda raze żyli długo i szczęśliwie :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia nio mam nk;-) znajdziesz mnie u ktorejs z Zołz;-) Monika M.szukaj-taki Blondi-22lata:-D Hope---to mowisz ze filmik udany??hmmm musze tez sie na cos wybrac ale jeszcze nie wiem na co:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope romansidła sa przewidywalne to fakt i nudne :-P filmy akcji owszem, sensacja taaaak, ale nie lubie horrorów :-o Kaha! wybierz sie do teatru na jakąs komedie - mówie Ci bomba!!!!! ja w szkole tez nie lubiłam chodzic do teatru, a tera mnie ciągnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat z innego forum: "dobre kino nie jest zle ale w teatrze pociaga mnie wlasnie to ze widze ludzi ktorzy graja "na zywca" . Kiedy ogladam spektakl naprawde widze emocje postaci granych przez aktorow , wydaja mi sie bardziej wiarygodni pod tym wzgledem niz ci ze srebrnego ekranu. tak jakby taka nić porozumienia pomiedzy widzem a wystepujacym na scenie aktorem :) --- cos w tym jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale fakt faktem, ze niektóre sztuki są nudne, że niektóre sa trudne i takie spektakle mogą zniechęcić!!!! dlatego najlepeij iśc na komedie, ale Ty Kaha jak masz rodzine, która pracuje w teatrze to oni Ci mogą bez problemu doradzić na co pójść fajnego!!! poza tym moga Ci polecic jakis fajny spektakl dla dzieci i poszłabyś z synem!!!!!!!!! takie sztuki tez sa przeważnie bardzo fajne i na pewno nie nudne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poważna sprawa!!!!! ide dziś do fryzjera... początkowo w planach miałam lekkie delikatne rozjaśnienie i obcięcie grzywki po skosie - tzn takiej na bok. Grzywka korci mnie już od roku, ale sie powstrzymywałam ze względu na ślub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ze zaczynam sie zastanawiac czy moze czegos innego nie wymyslic :_D doradzcie mi co zrobic z włosami!!!!!!!!!!! ale na pewno nie obetne!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delight777
Niech mi ktoras wyśle :) *MężCZYźNI Są Z MARSA A KOBIETY Z WENUS" *KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" "MARSJANIE I WENUSJANKI ZACZYNAJą żYCIE OD NOWA" "MARSJANIE I WENUSJANKI W SYPIALNI" Z gory dziękuje moj mail: delight777@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrócilam z miasta :) Irrenka hehe ja się nie znam :) Ty i tak śliczna dziewczyna jestes wiec we wszystim bedzie Ci ladnie :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no pomóż!!! korci mnie, bo jak kazda baba musze cos co jakis czas w sobie zmienić!!!! i teraz jest ten czas!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny no nie mam kiedy tutaj zajrzec non stop sprawdziany 😭 w weekend postaram sie nadrobic;) Przepraszam ze mnie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy znalazłam Cię na NK i zaprosiłam do znajomków :):D:D:D Irrenka a poszukaj jakiejś ciekawej fryzurki na stronkach internetowych może coś Ci się spodoba:) Ja osobiście uważam, że mogłabyś spróbować to ze ścięciem grzywki na bok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem blondynką :-P he he he z lekką grzywką po skosie :-) Uni spoko - rozumiem ale mnie w weekend nie bedzie, bo mam szkołe :-( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooziomka
dziewczyny, proszę serdecznie o przesłanie mi zołzowatego tekstu na poczte ja mam mega trudna sytuacje, jestem z facetem 4 lata a czar prysnął, skonczyło sie love story i coraz czesciej zapomina o moim istnieniu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie coś nie tak ze zdrowiem boli mnie po prawej stronie brzuch,mam wdęcia i z prawej strony ten brzuch jest bardziej nabrzmiały sie czuje jakbym balon połkneła.Byłam dzisiaj u lekarza,ja podejrzewam wyrostek,ona zas kolke jelitową spowodowaną stresem.Dała mi skierowanie do przychodni chirurgicznej i zebym zrobiła krew,mocz i jeszcze chyba kał.Przepisała nospe i to wszystko.Śmiac mi sie chce z tych cholernych lekarzy bo robią z nas królików doświadczalnych.Dalej mnie boli ale da sie z tym bólem funkcjonować.Powiedziała tylko ze jak bede miec gorączkę,lub bóle sie bardziej nasilą to mam od razu jechac do szpitala na chirurgię.Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Teraz tak mysle i moze faktycznie moze to byc ta kolka dzisiaj mi młody dał tak popalić ze myślałam ze wyjde z siebie i stane obok.Moja psychika co do niego wisi na włosku.Nie wiem co dalej bedzie,ja sie prędzej wykończe niz on sie zmieni.Dzisiaj miałam dwie mamy na swoim dywaniku z pretencjami bo mój syn ich kopał,a jak sie go spytałam dlaczego to zrobił stwierdził ze on stał obok niego i zaczęło mu sie nudzić.....Mnie to rozwaliło ,mówie mu jak mozna kogoś kopac z nudów przeciez to jest chore co on robi.Trace siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha ja miałam podobne objawy jak miałam torbiel na jajniku, wiec może idź do ginka a co do wyrostka, to byś miała dość ostry ból promieniujący do pachwiny i by Cie od razy do szpitala zabrali, bo pękniety wyrostek może wiele szkód narobić!!!!!!!!!! Hope fotke wyśle oczywiscie jak sobie jakąś zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOŁZY :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Stety mnie nic nie boli :D:D:D:D narazie nic :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój mąż mnie rozwalił, zadzwonił do mnie uchachany, ze siedzi w samochodzie Dody!!!! bo u jego kolegów w serwisie zostawiła samochód. Ale sie podjarał biedny :-D ale mi sie chce z niego smiac, tzn raczej mi go żal ;-) :-D a po dokładniejszym wypytaniu to wcale nie samochód dody tylko tego jej tego nowego kolesia Czajczyńskiego Kuby, tyle że tam jakies jej rzeczy podobno były - damskie perfumy i cos tam jeszcze... nie wazne!!!! xyzed to dobrze że Cie nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha co do syna to ja mam dla Ciebie jedyna rade, która moim zdaniem moze poskutkować. Nie wiem czy mu lanie robisz za takie występki, ale jak tak to nic to nie da, choć czasem jestem w stanie zrozumieć, ze człowiek juz nie ma siły i mu nerwy puszczają. po takich zachowaniach idź z nim na powazna rozmowe i ględz mu wykład przez co najmniej 20 min o tym, że tak nie wolno, ale musisz na jego psychike wpłynąć, więc próbuj mu przedstawic podobne sytuacje w ktorych to on by był kopany, np. wyobraź sobie że większy od Ciebie i silniejszy chłopiec podchodzi i Ciebie kopie z nudów jak bys się czuł? i niech Ci odpowie!!!!!!! on bedzie poczatkowo mówił cos w stylu że to on by mu dowalił albo mu oddał i też go kopnał, ale spróbuj mu uzmysłowic, ze to wcale ni ebyłoby takie łatwe i że na pewno by się mu przykro zrobiło a nawet by sie mógł go wystraszyć!!! a potem mu wytłumacz ze tamci chłopcy sie tak czuli jak on ich kopał!!! WYKŁADY działają na wszystkich mężczyzn tylko trzeba ich zmusic do uwaznego słuchania!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D a na mnie wykłady działają i owszem ale jak płachta na byka :D:D:D:D:D:D:D:D:D najlepiej niech zaprosi super nianię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed widocznie nudne wykładowczynie miałeś!!!!! :-P trzeba umiec sprawic by druga osoba słuchała! a tak poza tym to chyba xyzed nie miałes doczynienia z dziećmi, bo jakys miał to bys wiedział że czasem trzeba wykład trzasnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zołzuchy kochane😘 Troche zaniedbałam topik,ale juz sie melduje. Cale szczescie jutro piatek i troche wolnego. Dzisiaj bylam na cmentarzu i podrywali mnie robotnicy :D Ale sie posmialam:D Ale fajna dzisiaj pogoda byla, sloneczko..a ja w robocie w golfie siedzialam(bo niestety nie moge tam zakladac bluzek w dekoltem ktore uwielbiam:( ,taka babka jak odpowiada mi:dziendobry to od razu wzrok kieruje w moje tzytzki czy aby nalezycie zakryte hehehh) Chyba strace swoja tozsamosc na tym stazu hihi buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj czwóreczka!!! no robotnicy to zawsze mają rozbrajajace teksty :-D a ta baba co tak patrzy w Twój dekolt to jakas nienormalna jest!!!! ja rozumiem że ona może jest płaska i zazdrości, ale to przesada jest!!!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka>> jedno pytanie kochanie;) Dlaczego jeszcze nie widzę na mojej poczcie zdjęc w Twojej nowej fryzurce??;)😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ja dzisiaj byłam 7godzin na ostrym dyżurze,z bólem prawej strony podbrzusza,najpierw były podejrzenia -wyrostek,-później sprawy ginekologiczne wzieli krew,mocz,usg dopochwowe,wyszło ok,jedynie mam parę pęcherzyków na jajniku prawym ,jestem 8dzień po miesiączce,powiedzieli ze to jest w porządku.Potem że nerwowa ostatnio jestem to może kolka jelitowa,badania wyszły ok.Zmienił sie lekarz o 15tej i ten drugi stwierdził kolka nerkowa,albo coś z nerkami,ciąć mnie na szczęście nie musieli,miałam tez miec usg ogólne,brzucha i nerek ale nie zdązyłam i lekarz kazał mi iść do poradni na te badanie,dziwi mnie tylko ze jestem lekko rozpalona,i mam nabrzmiały brzuch z prawej strony,jakby mi włożyli tam balon.To chyba przez nerwy albo za szybko schudłam ,jakis szok dla nerek,cholera wie.Dali mi na koniec kroplówke ,no-spa i ketanol,i przeszło mi na pół godzinki wychodząc po siedmiu godzinach siedzenia tam ,dalej nic nie wiem i dalej mnie pobolewa a brzuch jak bania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×