Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Ty jesteś dziś pięękniejsza spoójrz tylko na tee zdjeciaaa :D Lalala :D Kurde prawie wszystkie metamorfozy przechodzą :D Irrenka 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiichał
Irrenka heej Malenka 🌼 umowimy sie na kawke ?? 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiichał
to szykuj sie Złotko :D a po kawce moze jakas kolacja ? :D animacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Irrenka zdaje Ci się ze się chwale :P:D Jak będe miała czas to zrobie zdjęciochy i wstawie na nk :D albo meilem wyśle :D Bożżżżże dziewczyny jaką mam głupia klase normalnie wojna się dzisiaj rozpętała bo chciałam tylko w spokoju sprawdzian napisac bo Panna K miała jakieś wielkie waty że zwróciłam im uwagę że w klasie oprócz całej ich paczki jest też 24 innych dziewczyn i potem powiedziałam że jedna głupią osobą (Panną K) sie przejmowac nie bedę i koleżanki chciały to przekazać tej osobie oczywiście poinformowały ja tylko, że troche im się coś pomieszało teraz jej wielka przyjaciołka (Panna A) do mnie pisze hahahaha. Czy to ma sens?? Chyba uraziłam czyjąś wyniosłą dumę... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Irrenka ja Ci przypominam, że masz męża to gdzie tu randkujesz?? :P:D hahaha:D Zawsze go znajde na nk :P:D No chyba, że się nim z nami podzielisz hahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia kochanie to przecież HOPE sie do mnie podwalała robiąc za faceta - ona mi tylko życie stara sie urozmaicić wiedząc, ze ja już nie moge takich wybryków uskuteczniać :-D A Ty mnie nie wkurzaj tylko fote rób i wysyłaj szybko!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domysliłam się że któraś z dziewczyn się wygłupia :):D:D hehehe obiecuje że jutro Wam wyśle fotki :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtvbtr
Czesc wszystkim! A ja moge prosic o przeslanie ksiazeczki?? Bo wlasnie z 5 strony to mi sie nie sciaga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie nie nie ! taki żarty to się mnie nie trzymają ! Za poważna jestem na to ! Przecież to nie ja !!!!!! to nie ja byłam Ewąąą to nie ja skradłam niebooooooo tiriririri :))) :D 🌼 :) ❤️ :P 👄 :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłałam Wam dziewczyny fotki na meila :D w moim nowym kolorku :D A kabaretu nie ogladałam ale zaraz sobie obejze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja jakos 1,5 roku temu miałam podobna fryzurkę (ścięcie) z tym ze mialam sój kolor naturalny a Ty widze pasemkowce masz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zołzole:) ja sie wlasnie z paznokciami bawie;) hehe fryzjera juz mam umowione na sobote teraz musze na manicure sie umowic:) i sama bede mamie paznokcie robic znaczy malowac i wzorki i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope znam ten kawałek z tym kabaretem :-D ... i co sie tak złościsz??? Helcia widze że masz bardzo interesujący kolorek - a raczej kolorki :-) suuuper! Unitra dusza artysty w tobie drzemie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękowac dziękować :) To Uni mogłabys sobie kupic cały sprzet do paznokieciów i sama w domu robic i zarabiac kasiorkę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) pusto tu wszystkie spia?:) wczoraj bawilam sie w wizazystke a dzis pobawie sie w kucharke i niańkę później jeszcze he he :) życze miłego weekendu wszystkim;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby przesłać mi książkę \"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy\" próbowałam ją ściągnąć ale wyskakuje mi jakiś błąd :-( W księgarniach też nie mogę jej znaleźć. Bardzo Proszę!!!!!!!!!! mój adres: czekajaca29@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×