Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Nom,chcieli mi liscie pozamiatac kolo grobow i co chwila mlaskali jak sie ruszylam hehh jeden z nich nawet chcial moj numer hehe smiesznie bylo;) A ta babka to druga najwazniejsza osoba w moim miejscu stazu wiec troche przekichane by bylo gdybym jej podpadla (na marginesie- stara panna kolo 50tki) Wiecie co,od kilku dni w ogole jestem niewyspana,niby spie po 6-7 godzin a i tak pol dnia ziewam💤 toz to chyba starosc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka-biedactwo:( ten dzien chyba nie nalezal do najprzyjemniejszych:o Mam nadzieje ze juz wszystko bedzie dobrze,i juz nic nie bedzie bolalo:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka to jesienne przesilenie jest - mam podobnie :-) żadna starość!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P Kaha kurde dziwne że Cie tak odstawili i nie doszli do tego co Ci jest. Ja miałam kolke jelitową, nie miałam nabrzmiałego brzucha przy tym! kolke nerkową też miałam i tez nie ma nabrzmiałego brzucha przy tym! miałam torbiel na jajniku i wtedy miałam uczucie balonika w brzuchu. wyrostka nie miałam, bo mi wycieli przy okazji usuniecia peknietej torbieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam zołzy fotki przedstawiajace mój nowy kolor włosów :-) ale to takie na szybko w pracy przed chwilą trzasniete ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha ci lekarze są beznadziejni !!!!!!!!!!!!!! na dobra sprawę nei wiedżą co Ci jest i Cię odstawili :] :O dlatego nienawidze chodzić do lekarza, bo gówno pomagają za przeproszeniem ;] Irrenka o nieeeeeeeee jak Ty wyglądasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zakochałam się❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuuuuuuuuuuuu to znowu się stało !! Zakochałam się... aż mnie coś zabolałoooo :D Tylko.....:( z daleka Jej ciało a sam widok... to dla mnie za mało :( haha :D ttiriririri :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ireenka super fryzurka:-) ślicznie wyglądasz.....co za sexy laska:-D do twarzy Ci naprawde....a co mężus powiedzial???:-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a męża wziełam z zaskoczenia, nie wiedział że do fryzjera ide i jak mnie zobaczył do powiedział \"chcesz w pape!\" a ja mu \"no powiedz że Ci sie podoba bo mi sie podoba\" a on \"no podoba mi sie\" :-) :-D wiec jest ok - nie wyrzucił mnie z domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia Ślicznie Ci w tej Nowej fryzurce Mmmmm sam Sex :D:D:D:D:D Jak mi sie podobają Twoje oczeta Mmmmm:D Dziewczyny kupiłam prezent na Chrzciny mojemu (od jutra) Chrzesniakowi i zastanawiam się czy cos jeszcze dokupić czy to starczy?? biorąc pod uwagę to że prezent jest tylko ode mnie. ;] A więc kupiłam mu takiego duuuuuuuuuużego misia, łańcuszek z wisiorkiem, taka fajną lalke mu przywiozłam z Włoch co tak fajnie chodzi i śpiewa i taki komplecik spodnie, bluzka i taka bluza z kampturkiem do tego tak na teraz, no może nie na teraz ale tak za miesiąc badz dwa bedzie mógł ubrac taki na zime fajny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzesz zapomniałam się..... Przepraszam.... :(:(:(:( Hope powiedz mi szybciutko jak się usuwa poprzednie wpsiy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia piszesz jaki post (czyj i godzina oraz wklejasz link do topiku) chcesz usunac na Śmietniku , to jest temat znajdujący się w redakcji kafeterii :) a co do prezentu to staaarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Irrenka-a co ja Slonko moge powiedziec... Pieknie! Tak anielsko ale te diabelskie ogniki w oczkach mowia ze wcale taka grzeczniutka nie jestes:p Ja(mam nadzieje) bede miala za tydzien nowa fryzura...tylko .. do fryzjera ide w piatek a w sobote lub niedz.mam dostac okres😭 i teraz nie wiem czy moje plany nie wezma w łeb..bo co bedzie jak dostane go wczesniej:( Slyszalam ze wtedy lepiej nie robic koloryzacji...ale moze jak zrobi to fachowiec to nic sie nie stanie...? Aha,ja myslalam ze Ty Irrennka robilas te zdjecia w odpowiednich pozach,ze sie ustawialas a tu sie dowiaduje ze pstryknelas kiedy byla chwilka czasu...no,gratuluje fotogenicznosci i urody ofkors:) Buzki Zołzy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka nie przesadzaj!!!!! :-) już ja taka fotogeniczna nie jestem ;-) ja byłam u fryzjera dzień przed okresem i normalnie mi ufarbowało włosy, tez słyszałam kiedys o takim czymś, ale wydaje mi sie, ze to jakieś bujdy... ...następny kolor dopiero bedzie szokujący!!!!!!! ale to już chyba nie w tym roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.No wlasnie..gdy ja powiedzialam o tym kolezance to mnie zwymyslala ze wierze w zabobony:D Ale ja nie chce zielonych wlosowwww😠 Irrenka-nie spieraj sie ze mna, ja i tak lepiej wiem:p A jaki to ma byc nastepny kolor wlosow? JA postanowilam wlosy przyciemnic bo po rozjasnianiu zostalo mi siano na glowie i chce troche podratowac wlosy.No i chce kolor,ktory przyciagalby wzrok;) Ciekawa jestem co takiego wymysla z moimi wlosami.Ale powiem Wam dziewczyny..ze perspektywa jakiejs zmiany w wygladzie dziala bardzo pozytwnie:) Takie niby nic a jednak duzo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Witajcie zołzy Irrenka, super fryzura. Ja też muszę się wybrać do fryzjera ale normalnie nie mam kiedy. A jak mam to jestem tak padnięta że mi sie nie chce. Jak się wkurzę to w ciągu pracy wyskoczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:):) Irrenka>> fryzurka boska;) Tez chciałabym byc taka śliczna jak ty ehhh... No ale cóż...:P Ja do fryzjera sie wybieram ale po to by zrobic jakies uczesanie na wesele he he ciekawe czy uda im sie cos zrobic z moimi włosami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sobie robie nową fryzurkę we wtorek :P:P:P:P nię bede gorsza :P:D hehe:d nie no żart:P Dziewczyny a wiecie może co pomaga na suche włosy?? bo używam odzywki z czarnej rzepy a to mi nie pomaga... A strasznie wypadają mi włosy i boje się cokolwiek innego kupić bo będę łysa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie zołzunie Kopę lat mnie tu nie było ale jestem z leksza chora oczywiście nie wiadomo na co ,szkoda gadać. Irrenko mi sie podobałaś i w tej i w tamtej fryzurze,i kolorku,co ja szara myszka ci bede pisać przecież tobie bedzie we wszystkim pięknie. Helcia ja uzywam od 3 miesięcy Vax kupisz tą odzywczą maseczkę w aptece .Cena od14-18zł to zależy od miasta i apteki.Polecał mi ją każdy fryzjer,jest super uzywają ją ludzie po chemioterapii żeby im nie wypadały włosy i odrastały nowe.Po tej odżywce włosy odzyskują połysk i sprężystość i stopniowo przestają wypadać.Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
kaha dzięki za podpowiedź z ta odżywką. Przy okazji i ja skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko trzeba ją regularnie stosować dwa razy w tygodniu i nakłada sie ją na 30minut daje czepek na góre i ręcznik żeby miała ciepło wtedy najlepiej działa.No i na efekty trzeba czekać ,ja akurat mam bardzo zniszczone włosy i osłabione wypadają mi garściami efekt zauważyłam po 3 tygodniach używania że coraz mniej mi wychodzi .Ja już ją kiedyś stosowałam jakiś rok temu i powiem wam że od tej pory jak ją stosowałam zauważyłam coraz więcej włosów ze mi odrasta ,pózniej jakoś przestałam chyba po trzech miesiącach,zaczęlam eksperymentować z kolorami i tak sobie zniszczyłam całą kuracje i moje włosy to istne siano i osłabione są strasznie.Teraz nie popuszcze bo wiem ze ta maseczka jest świetna i każdemu pomaga . H e he jaka reklama powinni mi za to zapłacić.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy moglabym poprosic o ksiazke o ktorej jest mowa na poczatku topicu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha dobrze wiedziec, ze jest takie cudeńko jak ta odzywka :-) Czwóreczka następny bedzie ruuudy :-) :-P :-D :classic_cool: ...tylko ciiiiicho bo to tajemnica!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej heeej:) Kurcze ale tu pusto;) Heh a my z Helcia idziemy chlac w srode he he mamy połowinki:):) tylko ze nastepnego dnia do szkoly trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×