Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

to wiem ze damy rade he he tylko obawiam sie że z reszta będzie gorzej:P:P Kuzwa ja nie wiem kompletnie jak mam sobie fryz na to wesele zrobic😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich włosów sie tego nie da zrobic:P:P I w tym wlasnie problem... malo z nich mozna zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny miałam wymieniany system w kompie - wcieło mi Wasze gadu gadu - piszcie do mnie wiadomości z imieniem lub ksywką, żebym mogła odtworzyć liste!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temu bo... jesli zrobie loki raz dwa sie rozwala... mam zakichaną grzywke która za cholere sie nie chce trzymac... i mam tak pocieniowane ze za bardzo nie da ich sie upiac... i masz tu babo placek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczynki. Urządzam casting na najlepszą fryzurę dla mnie:p Proszę bez ultrakrótkich fryzur,golenia na łyso i fryzury punkowej.Pozostałe opcje bede analizowac:P noooo,podpowiedzcie cos Wiecie jaka jestem paskudna wiec potrzebuje fryzur ktora doda mi uroku:D i juz nie chce zeby na ulicy rzucali we mnie puszkami po coli:D Ja czekam, piatek to moj Big Day ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zołzole ;) :) widze o włoskach mówicie :P Kaha mnie ta odżywka waxa od dawna kusi bo słyszłam wiele pozotywnych opinii o niej :) a moim włosom takie cudo by się przydało :D Czworeczka ja nigdy nei slyszlalam ze jak sie ma okres , by nie chodzic do fryzjera :Pto raczej tak samo jakby nei chodzic do kosmetyczki gdy masz dni plodne :P i tak piszecie o tych włosach że i ja mam ochote na jakąs zmiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka co ty pitolisz kochana???? jaka paskudna???kto w Ciebie czymś rzucał???? ale zastanowie sie, wejde na twoje foty na nk i pomysle co by zmienic u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczynki:-D widze ze tu wszytskie maja plany na zmiane fryzurki:-P to ja sie wyroznie i nie bede nic mieniac hehe:-D u mnie pada o doline mam buuuuu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też kiepska ogoda :-( Uni ale przeciez nie musisz wcale włosów kręcić! a upiąć sie je na pewno da, dobra fryzjerka sobie poradzi!!!! Czwórka ja w sumie nie widze na tych fotach z nk dokładnego koloru i kształtu Twojej obecnej fryzury, ale może cos takiego: http://wdziek.info/images/articles/femo/1.jpg http://fryzura.blox.pl/resource/fryzury1424.jpg http://www.twoje-fryzury.com/images/damskie_srednie/7.jpg no chyba że blond Ci chodzi po głowie :))) http://www.fryzjer-creator.pl/wp-content/uploads/2007/12/2008_modna_krotkie_wlosy.jpg ten kolor mi sie podoba: http://i.pinger.pl/pgr34/02d16826001770984808b09f/6.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenka dzieki Kochana ze chcialo Ci sie szukac czegos dla mnie:) Ja,poki co chce miec jeden kolor na wlosach, cos pomiedzy jasny a sredni brąz,tylko chlodne odcienie. Chcialabym wlosy skrocic jakos do ramion...zeby moc je jeszcze zlapac w kucyk;) Pozniej napisze wiecej bo teraz pedze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka>> he he żeby ta moja grzywka tak sie utrzymała jak na tym ostatnim zdjeciu ktore zalaczylas to tona lakieru by poszla he he:) Ale juz nie mam problemu ciocia mi znalazla bardzo ładną fryzurkę ktora bedzie pasowała do mojego ścięcia włosów i mnie sie bardzo podoba:):) jeszcze kupilam sliczna bizuterie ktora bedzie super wyglądac z tym upieciem włosow wiec mysle ze bedzie bosko;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna zołza
;) Czy mogę prosić książęczkę?? sweet_honey@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna zołza>> możesz ją sobie ściągnac z 5 strony tego topiku;)tam sa jeszcze inne kisazki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna zołza
Dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka aaa teraz już bardziej objasniłas sprawe z fryzurką :-) Uni no to życze żeby tak wyszło z włosami jak zaplanowałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tez mam inny kolorek włosków :P:P:P:P i wcale sie nie chwale :P :D:D:D jeszcze teraz musze sobie kupic tę odrzywke o której mówiła kaha i bedzie git :) może nie bede piękniejsza ale bede miała zadbane włoski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia jak to sie nie chwalisz jak sie chwalisz!!!! lepiej szybko wrzuć fote na nk albo wyslij nam na maila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×