Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hahahahahaha Wariatki :D Ja od ponad dwóch miesięcy poczty nie otwierałam i teraz nie mogę tam wejść hahahahahahaha :D Ja jak zawsze wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski. Ostatnio nie zaglądam bo chora jestem i jak wracam do domu to kłade sie spac. Oooo a co wy za temat tu macie zboczuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kobietki, ale tematy nooooo wibratorek fajna sparwa, hahahhahahhaa:P kurcze irenka mnie to glowa wlasnie po seksie boli, jak mi cisnienie do glowy podejdzie........... o po orgazmie............... wtedy to bol glowy................:P witam lasencje, bylam na helu, w gdansku i spocoe, rewelacja, czuje sie cudownie:P fajna pogoda byla, slonce swiecilo:P ale wiatr jak o retyyyyyyyyyy, jak wiatr szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła no to dobrze że sie rozerwałas troche :) Helcia jakto nie mozesz otworzyc poczty??????????????? nieeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) miła niedziela ja przed seksem obolała głowa a po seksie cala w skowronkach :P:P haha:D no ale sex jest uzdrawiajacy hihi wiecie co, w niedziele ogladalam z babcia ,,taniec z gwiazdami'' i nabijalysmy sie z gwiazd i babcia zaczela smiesznie wypowiadac nazwiska aja poprawialam i nagle powiedziala ze ,,my takie zołzy zrobiłysmy sie'' :D hehe moja babcia zołzą:D:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła no własnie...jak Cie może głowa od sexu boleć?????????? mnie własnie sex pomaga na ból głowy :) Impri no prosze babcia zołzą!!!! :D a ja też oglądałam taniec z gwiazdami he he he chciałam zobaczyć te wszystkie nowe mordy ;) ale uważam, ze udział Nataszy Urbańskiej w tym programie jest nie fair!!!! ona miłą duzo z tańcem już do czynienia i jest nieźle porozciągana, dlatego star jest nierówny dla wszystkich 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri ja Urbańskiej nienawidze, nie moge zniesc na ekranie jej glupich min zaskoczenia i tego sztucznego uśmiechu, wole Muchę oglądać niż ją!!Zreszta Urbańska umie tańczyc jest profrsjonalistką ,ale mysle ze szybko odpadnie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja też czasem mam bóle głowy po seksie, lub nawet w trakcie. Ale to przez wzrost ciśnienia. ja jestem niskociśnieniowiec więc jak trochę mi się pdoniesie to mnie boli głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nerwice, wiec seks usmierzy ból, raz mialam ból kregosłupa to natychmiast wzielam ibuprom i 15 minut i przeszlo i moglam kochac sie hihi:P:P:P boze jakie to dziwne ze teraz nie mam z kim sie kochac i jestem silna ze wytrzymuje:)jestem rozsadna:)hehe przerwa dobrze mi zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło kurde to was chyba sex denerwuje, albo co najmniej za bardzo ekscytuje, ze wam tak cisnienie rośnie :D he he he to mnie by łeb eksplodował jakbym tak miała, bo ja mam skłonności do wysokiego cisnienia, a sex mnie odpręża....tzn poprawia mi krążenie raczej i to pomaga na ból głowy :D Impri ja tez jej nie lubię!!!!!!!!! jest własnie taka sztuczna i troche głupkowata! a przede wszystkim bardzo jej sie zdaje!!!!!!!! zero skromności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co taki spokój... :) własnie!!!!! sexy jak sie dziś czujesz?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) irrenka dziękuję dziś lepiej...ale dostałam okres ,więc i tak na nospie jestem:-o ehhh jak nie urok to sraczka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×