Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

madasia 🌻 impressive20 🌻 Hope 🌻 dziękuje bardzo :) kochaniutkie jesteście wszystkie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo irrenka ja takie coś miałam, kiedyś dawno temu :P już mi się pokończyło ale w średniej sobie malowałam tym bardzo często. Fajne kropeczki wychodzą i można ładne kwiatuszki sobie na paznokciach strzelać :D w ogóle jak się przysiądzie to można tym cuda na pozurkach robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no coś Tyyyyy ;) no szukam czegoś wyrazistego, chociaż napaliłam sie na soczystą zieleń... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha Nie wiem z jakiej okazji ale dla METIS wszystkiego najlepszego :) 🌼 W poniedziałek ide robic kolor na wlosach , i nie wiem jaki, tzn dość ciemny ale zastanawiam sie nad kilkoma pasemkami ( w sumie siostra mi pomysl podsunela) Macie jakies propozycje?? wiecie jak wygladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka 🌻 Metis ma urodzinki kolorek mówisz :) a zrób sobie jakies pasemka to będzie weselej na głowie :) a jakie to najlepiej jakbys samam okresliła co chcesz, albo fryzjerka by doradziła... :) ale pomysle i ajkby cos to wkleje propozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka dziękuje bardzo ;) podobają mi się te pierwsze pasemka jasne co irrenka wkleiłaś własnie o takich myślałam żeby sobie kiedyś zrobić ale nie wiem czy będzie mi w takim czymś dobrze , hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis zawsze możesz spróbowac...jak Ci nie będzie pasowało, to całość przyciemnisz i już... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iri :) Co do koloru, ciemny blond albo kasztan mnie ratuje, ciemny kasztan, a pasemka...fioletowe raczej nie, czerwone...hmm....nie wiem czy nie rozpalilyby mnie dodatkowo, wystarczy ze mam różowawą karnację, choć teraz ciut opaloną ;) Rudy..podoba mi sie a =le u kogos innego, sama jak moge unikam tego koloru ;) A blond..oj nie, juz mi kazdy mowi ze blond to byl niewypal. mnie chodzi o takie refleksy we wlosach ;) A w pazdzierniku scinam ;)na krotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis nie ma za co ;) W datach jestem kiepska ;) Zaraz poszukam czegos na necie i moze mnie olśni co do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka to ostatnie zestawienie jest extra!!!!!!!1 fajowe!!!!!!!!1 ale wiesz, ze to już jest odwazne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem...szaloniaste ;)moze jakies ciemne bordo? tylko problem jest taki ze nie chce miec wlosow jak kobieta po 50tce :o tylko jak mloda dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis ode mnie tez wszystkiego naj naj Kochaniutka:)Przede wszystkim fajnego faceta i duzzzoooo LOVE!!!👄 Ja sobie poczytałam pierwsze str.naszego topiku sprzed roku i ,aż uwierzyć nie moge,że tak sie zmieniłam przez ten rok hehe z naiwnej laski powoli staje sie Zołzuchą:-P Ehhh spac mi sie chce....:( Jeszcze godzinka i weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri to ładne ale juz do konca zycias taka fryzura lub pokolorowane koncowki beda mi sie kojarzyc z tekstem kolegi : ALE MASZ ODROSTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na z niebiesko-foletowym zajefajna, ale chyba takiego hardcoru bym nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×