Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Aloha No , nabawiłam się teraz kompleksów. Mój cycek może jedynie udawać naleśnika a puszki nie zgniecie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mały wypadek na meczu mi sie podobaaaaa :D ale te wczesniejsze kopniaki i wywrotki też dobreeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjj mam ochote na loda w czekoladzie (bez skojarzeń prosze!!) a koledze sie nie chce jechac do sklepu :( buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 - hej kochana 😘 No tak, człowiek wyposzczony to juz sie nie kontroluje :classic_cool: ładny, oj ładny widoczek Obok mnie siedzi kolega który tez gra w noge , ale jego wentylka to nie chciałabym zobaczyć ... :o zresztą siedzi tutaj i pociąga nosem bo chyba chusteczki nie zabrał 😠 smarki nie są sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iracia- Loda z polewa czekoladową... mmm....ale ja chętniej zjadłabym jakąś chińszczyznę, warzywka, sosik, mięsko, trochę ryżu, mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja mam kolezanke co smarka tak głosno ze az bym sie wsydzila w pracy czy publicznie tak nie estetycznie smarkac feee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az boję się spojrzec w bok żeby nie zobaczyc gilów wiszących nad klawiaturą hehehhehh wiem, jestem obrzydliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurwa...ten debil z ktorym mialam isc na wesel e napisal mi ze jest kurwa chory i nie moze isc 😭 a wesele w sobotę !!!! zabije najpierw jego a potem siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zwolnienie lekarskie, no ale mysle ze pobawic bedzie mógł:P:P no chyba ze wrazliwy jest spokojnie czwórka nie denerwuj sie , zobaczysz zmieni zdanie i pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri no własnie miał byc magnum ;P ten w mlecznej z migdałami :D 4 kurde, to kolega pociągający jest :D he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ale ten drugi to pajac nooo nie masz jakiegos kumpla co by z Toba poszedł po koleżeńsku?? w ostateczności jakiegoś kuzyna weź - niech sie naje chociaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka oni nie są chorzy,bo oni od razu umierają;) kiedys moj kolega byl chory to nawet na eski nie mogl odpisac tylko napisal:"wybacz M...ale jestem chory i zle sie czuje":( hehe normalnie takie duze dzieciaki,że koniec-to gdyby oni mieli rodzić dzieci to nie wiem co by zrobili???:-o :-D Czwóreczka przeciez do soboty jeszcze czas....na co jest chory,że nie może isc?Niech nie sprzesadza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka Ty szukaj kogos innego lepiej! bo laski tu pisza, ze on do soboty wydobrzeje, a mnie sie wydaje że on poprostu ściemnia, bo nie chce iść na wesele! kurde nawet mój mąż odwala czasem takie numery. jak dostajemy zaproszenie to on :ok, pójdzie itd" ale jak juz jest ten dzien...to cyrk!!!! najpierw pyta czy musimy iść, potem foch, ze on do koscioła nie wejdzie, poczeka na zewnątrz!! a potem na sali mnie próbuje namówić, zeby o 22-23 już iść sobie do domu!!!!!!!!!! a jak nie pozwalam, to póxniej wymysla że go noga boli i tanczyc nie może... ale zawsze nażre sie jak dzika świnia!!!!!!!!! grrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to, ze wyolbrzymiają zawsze swoją chorobe to normalka!!!! jak dzieciaki sie zachowują - to prawda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka123abcd
ktory lepszy na meza? pracowity abstynent lekkoduch bez chaty czy leń pijaczek dziedziczący firmę po ojcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka123abcd zależy co wolisz.... - życ w dostatku ale użerać sie z pijakiem,który swoim nałogiem moze wszystko zrujnować: firma padnie a on przepije wszystkie oszczędności.. albo - byc z kims pozytywnym, zacząć od zera i sie dorabiac powoli swojego... wybór nalezy tylko od ciebie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja wygląda tak: On z "dobrego serca" napisal mi teraz ze jest chory, na L4 zeby mi nie powiedziec o tym dzien wczesniej.... wspanialomyslne to :( Koledzy- jeden tez ma w sobnote wesele, drugi ma urodziny siostry, trzeciego nie chce, czwarty ma zalobe a piaty w sobote i niedziele pracuje. Kuzynów brak :( Zjebał wszystko Nie zaufam już facetowi :( nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka, czy ten co go nie chcesz jest az tak beznadziejny???? masz jeszcze takie wyjście: poprosic ładnie tego, co jego siostra ma urodziny, zeby powiedział siostrze, ze ja przeprasza, ale musi kolezanke w potrzebie ratować!!!! albo tego co ma żałobe popros, przeciez nie musisz w ostateczności tańcowac...albo chociaz nie z nim po prostu ;) albo ten co pracuje niech sie weźmie i idzie, tylko najwyżej nie bedziesz dłuugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten co ma siostry urodziny to powiedzial ze jakby wiedzial wczesniej to poszedlby :( mało czasu na wszystko teraz No ten beznadziejny to mniejszy ode mnie bedzie jak zaloze obcasy :( jezu jaka beznadziejna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×