Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość pomaranczowa alternatywa
no... hm... pierwszy raz w zyciu za swatke robie ale solidarnosc jajnikow zobowiazuje - kobieta w potrzebie!!! i to jeszcze rufa do wiatru wystawiona przez faceta, kiedy juz poniosla koszty. typowe, nie? mam tylko nadzieje, ze pojdzie na weselicho i bedzie sie wspaniale bawic, na zlosc chlopu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
ze slaska. z tego rychtyk fajnego ale mowi po ludzku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no właśnie, żeby nie mowil jak bercik ;) ech mam juz dosc narzekania, no ale cholera...nie chce iść sama, dla mnie to będzie porażka, taka wewnętrzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
e... nie patrz jak wyglada, patrz co robi bo sie pogubisz ;) ja sie kiedys tez tak wpedzilam w jakies manowce. pozniej ten porzadnie wygladajacy facet nachodzil mnie w nocy i sprawdzal, czy z kims nie spie. a sam sie nie wychylil nawet na tyle zeby powiedziec "lubie cie", "fajnie nam razem" czy innego bzdeta... teraz nie moge w to uwierzyc, ale tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka popoełnisz wielki bład jak nie pojdziesz... i predzej czy później bedziesz tego żałowała. JużCI napisałam nie bądź cieniasem i nie poddawaj sie bo jeden kretyn Ci zrobił w balona... przeciez to weselich ozabawa na calego... tam niewazne czy jestes zajeta czy wolna bo na pewno bedzie fajna atmosfera i poznasz mase ludzi :) i na pewno wolni faceci beda podchodzic do Ciebie czy tanczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe patrze na wygląd, chodziło mi o to ze spokojny sie wydawal, wizualnie i poznawczo. Chce tylko zeby facet byl wyzszy ode mnie i poswiecil mi pare godzin w sobote. Klamka zapadnie w czwartek, wtedy zdecyduję co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
oki, wpadne w czwartek z telefonem od kuzyna. daj mu troche czasu na wyszykowanie sie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno jakoś. Ciekawe czy zasnę w nocy, dzień pełen "wrażeń" za mną. Śpijcie słodko dziewczyny, jak dam radę odezwę się jutro 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka ja w maju tez bylam sama na weselu i co?Bawilam sie świetnie:)kto wie może akurat masz isc sama>?Moze na tym weselu masz poznac milosc swojego zycia?;)wiesz mi...nic się nie dzieje bez przyczyny.....ja bym poszla sama i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka mi też sie zdarzyło kilka razy być samej na weselu. Ba, nawet czasem wolałam iśc sama niż z jakims chłopem, którego dobrze nie znałam. Albo z kolegą, który nie wiadomo jakby się zachowywał. Idź, zobaczysz jak będzie. Jak będziesz się źle czuła to po prostu wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka masz sliczną kieckę, więc musisz iśc!!!!!!!!!!! witaj pomarańczowa!!!! ale Cie nie było troszke nooo, miło Cię znowu widzeć :D ...nie wiem co mnie pokusiło i wczoraj wieczorem pojechałam z moim małżonkiem wielką ciężarówką scholować do naszego miasta inną ciężąrówkę... :O koledzy z pracy utknęli pod grudziądzem, bo im sie popsuła bryka... a że bryka jest ciężarówką to tzreba było wziąć jeszcze większą ciężarówkę i jechać!!!! ale co mi strzeliło do łba żeby jechac razem z nim :o cała noc z głowy!!!!!!!!!!! własnie mnie podwiózł do pracy 20 min temu- prosto z trasy!!!!!!! więc do pracy spóźniona byłam i to jak nigdy!!!! (ale naszczęście wszyscy szefowie na wyjazdach są) poza tym ja byłam w firmowej sprawie przecież :P tylko cała noc nieprzespana :o ojojojjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao!:) Ej! pomarańczowa ja byłam pierwsza, to ja mialam pożyczyć dla czworki chłopa:P:P zreszta czwórka z moich pożyczonych ;) to tez pochodza z południa:D haha chyba ze jeden przyleci z Norwegii hihi lubi byc na weselichach ale wiesz boje sie ze zmusi ciebie do sexu:P:P haha jest napalony na spotkanie z dziewczyna ale super zniego gosc, zapewniam ze znim byś sie fajnie zabawiła:P:P taki przebojowy tylko glupek :P ale chyba nie ma facetow bez wad:O ;););) ja sweitnie bawie sie sama na weselu , a po co ciagnac mi chłopa na siłe to znak ze sie jednak bawic nie umie i to wielkie 100 punktów karne:P a po drugie to czesto sie spotykam z wypowiedziami panów ze na wselichu wazne jest co jeść, dosłownie jak jakies lwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ma tko iri, to ty dir nir wyspałaś bedaczko:O wypij duzo kawy , a jak przyjdziesz do domu to do wyrka:P szczerze w dzień nie umiem spac po jakies całonocnej hulanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri popijam własnie ale delikatnie, rozpuszczalke z mlekiem i cukrem... innej nie pijam ;) póki co czuje sie okey, ale za pare godzin pewnie będzie spadek mocy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dzięki dziewczyny ;) Nic no..myślę intensywnie. Koleżanka prosi żebym przyszła na wesele i ślub bo jestem jedyna koleżanką którą zapraszała :o Fatalnie się czuję tak w ogóle, może być tak że rozłożę się do soboty. Jakoś w piersiach mnie boli...no, troche wyżej. JAk mi napisała miła niedziela, facetom trzeba obcinać ptaki, a od teraz będą mi potrzebni tylko do zaspokajania zwierzęcych instynktów. 3 lata czekałam na jakiegos rozsądnego ale widze ze trzeba zacząć dupczyc bez ograniczen i bez wyrzutow sumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, sms od złamasa : Dziewczyno, o co ty robisz taką aferę? przynajmniej jakbym cie zostawil przed oltarzem! W zyciu są wieksze problemy niz to ze nie masz zkim isc na wesele! Jak ty sobie poradzisz z prawdziwymi problemami?! o co ten placz?! Zreszta nie mozeszjuz ewentualnie isc sama na to wesele(stanie sie cos)?Wcale cie nie olalem ale skoro tak uwazasz to mysl sobie jak chcesz, ja cie nie bede przekonwal na sile ze jest inaczej!!! PA i proszę, teraz czekam na wasze propozycje jak chujowi odpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć z drugiej strony...szkoda mi smsa na niego. A zawsze zastanawiałam się dlaczego w adresie mailowym ma nick : unlike TERAZ JUŻ WIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
🖐️ no to czworeczko musialas mu niezle naszlochac :) ja bym odpisala, ze "nic sie nie stalo. kuruj sie. zycze szybkiego powrotu do zdrowia. moze jacek bedzie mial chwilke albo pawel. nie przejmuj sie zupelnie. a nawet tego, co zostawia przed oltarzem latwo jest przeciez zastapic, prawda? nie zyjemy na bezludnej wyspie. to odezwij sie jak ci juz wroci glos czy co ci tam szwankuje. ale chyba po sobocie, teraz bede troche zajeta. papa" irrenka, no rzeczywiscie, pomysl mialas niezly. ja po porodzie tak sobie zaczelam cenic sen, ze nigdzie wieczorami juz nie wychodze, tylko galopkiem do lozka :D Dziewczyny, nie wiecie, skad wziac darmowe e-booki, ale nie poradniki, tylko tzw. literature piekna? wczoraj grzebalam troche w necie ale niewiele znalazlam. tych "kobiet z wenus" to nie jestem w stanie strawic. zupelnie jakby to chlop pisal :P zaraz na poczatku kilka razy sobie przeczy :( ok, dziecko mi chalupe demoluje, zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dzisiaj przemyslalam na zimno. Wkurzylam sie wczoraj, ale dlatego ze od tak dawna wszystko planowalam, a on mi z takim numerem wyskoczyl. No trudno, ale stało się. Jednak do facetów trzeba beznamiętnie podchodzić, teraz już wiem, żadnych uczuć wyższych bo wtedy mają nad nami przewagę. Nie wiem czy mu odpiszę, nie chce sie kajać, przepraszać czy coś takiego, bo on pewnie i tak już zamilknie, wolę ja to uciąć niż żeby on to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa wejdz na http://www.google.com/cse/home?cx=009718580033532310152:h6uyxfsu7-g&hl=pl wpisz tytuł ksiązki i zobacz tam cos:) czwórka ale durny sms, lepiej mu nie odpisuj, daj z nim spokoj, mysle ze jak zamilkniesz nagle na długi czas to sam sie odezwie i mozliwe ze ciebie przeprosi za tego smsa, faceci sa idiotami, mi tez mój były odpisał jak sie pozegnałam przez smsa to tez jakby niedowierzył i w koncówce durne PA! a pozniej kobieto! ja teraz od jego sygnałków nie moge odpędzić jego juz totalnie nosi, od kilku miesiecy zero oddzewu hahaha a co on myslal ze ja jestem na zawolanie , za dobrze mu było a teraz niech ma za swoje... Mowie ci zyj wlsnym zyciem , badz usmiechnieta, zrob cos dla siebie ale nigdy NIE BUDUJ SWIATA NA SWOIM FACECIE - to sie nie zawali:) facet to nasza druga strona medalu, musimy go miec przy zyciu ale nie by psuć na sile zycie dzieki niemu..zobaczysz dasz rade na tym weselu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka no własnie ja też bym chyba juz nic nie pisała chuuuuj mu w duuupeeee ...przepraszam za słownictwo, ale niech sie wypałuje złamas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny wierzsyk i zapewne znany wiersz Pawlikowskiej:) kocham wiersze nawet sama pisze:P Miłość Nie widziałam cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca trochę bardziej milcząca lecz widać można żyć bez powietrza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwroka o Boze co on powypisywal !! haaha!! Palant! ja też bym nic nie odpisywała na te brednie... ;) Irrenka to dużo mocy Ci życzę hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka kombinuj nad innym facetem...byleby był :) albo weź kolezanke jak bodajże Hope pisała, wtedy będzie na weselu poruszenie i będą mieli ludzie o czym gadać...że jesteś lesba ha ha ha ha a Ty będziesz miała ubaw po pachy :D albo idź sama... tak jak dziewczyny pisały że chodziły same i że sie świtnie bawiły... ja bym i mogła męża pożyczyc, ale nie miałabyś z niego pożytku...bo po pierwsze musiałabym mu zapłacić żeby na wesele poszedł -bo nie lubi!!! a poza tym on by tylko jadł jadł i jadł...nic poza tym :o no jeszcze by ludzi poobgadywał z humorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa! ŚWITNIE się bawiły ha ha ha ha o jejku jak ja pisze pieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri to ja juz wiem skad u twojego małza taki wielki brzuchol:D:D hehe moze nie lubi weseli bo kocha jedzenie a planuje schudnąć hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri to ja juz wiem skad u twojego małza taki wielki brzuchol:D:D hehe moze nie lubi weseli bo na weselu je a moze i planuje schudnąć hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×