Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

a ja uwielbiam wiersz Wisławy Szymborskiej "nic dwa razy" kocham go!!!!!!!!!! chciałam fragment Wam zacytować, ale walnę całość, a co :D :D ;) Szymborska Wisława "Nic dwa razy" Nic dwa razy sie nie zdarza I nie zdarzy. Z tej przyczyny Zrodzilismy sie bez wprawy I pomrzemy bez rutyny. Choćbyśmy uczniami byli Najlepszymi w szkole świata, Nie bedziemy repetować Żadnej zimy ani lata. Żaden dzień sie nie powtórzy, Nie ma dwóch podobnych nocy, Dwóch tych samych pocałunków, Dwóch jednakich spojrzeń w oczy. Wczoraj, kiedy twoje imię Ktos wymówił przy mnie głośno, Tak mi było, jakby róża Przez otwarte wpadła okno. Dziś, kiedy jesteśmy razem, Odwróciłam twarz ku ścianie. Róża? Jak wygląda róża? Czy to kwiat? A może kamień? Czemu ty sie, zła godzino, Z niepotrzebnym mieszasz lękiem? Jesteś- a więc musisz minąć. Miniesz- a więc to jest piękne. Uśmiechnięci, wpółobjęci, Spróbujemy szukać zgody, Choć różnimy sie od siebie, Jak dwie krople czystej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 i 6 zwrotka to moje ulubione, które sobie czesto powtarzam w myslach :D Impri tak on chce schudnąć, ale nic w tym kierunku nie robi :D tylko co jakiś czas wchodzi na wagę i tak obraca główkę w bok, jak zdziwiony piesek nierozumiejący zaistniałej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymborska ma switne wiersze najbardziej to ten ktory pisalam na maturze:) Mała dziewczynka ściąga obrus Wisława Szymborska Od ponad roku jest się na tym świecie, a na tym świecie nie wszystko zbadane i wzięte pod kontrolę. Teraz w próbach są rzeczy, które same nie mogą się ruszać. Trzeba im w tym pomagać, przesuwać, popychać, brać z miejsca i przenosić. Nie każde tego chcą , na przykład szafa, kredens, nieustępliwe ściany, stół. Ale już obrus na upartym stole -jeżeli dobrze chwycony za brzegi- objawia chęć do jazdy. A na obrusie szklanki, talerzyki, dzbanuszek z mlekiem, łyżeczki, miseczka aż trzęsą się z ochoty. Bardzo ciekawe, jaki ruch wybiorą, kiedy się już zachwieją na krawędzi: wędrówkę po suficie? lot dokoła lampy? skok na parapet okna, a stamtąd na drzewo? Pan Newton nie ma jeszcze nic do tego. Niech sobie patrzy z nieba i wymachuje rękami. Ta próba dokonana być musi. I będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri fajnyyyy :D ale ta zwrotka co ja teraz mam w stopce to na serio moje motto, które sobie powtarzam w trudnych chwilach zawsze i mi POMAGA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa moje ulubione:P:P Pamiętasz Pamiętasz, gdy w objęciach zimowego wieczoru, obsypani śnieżnymi gwiazdkami wtulaliśmy się w ciepełko swoich serc? A one bijąc jednakim rytmem wyznaczyły drogę dłoni, by te ciepłem rozgrzały usta doprowadzając do pocałunku jak we wspólnym śnie? I zatrzymał się sen odpłynął w Twoich ramionach a drżenie serc pozostało w Naszych dłoniach Zanurzona w delikatnej dreszczu senności poczułam jak przenikasz w moje serce, natchnieniem o Miłości I stałeś się pisarzem moich mysli Moim Aniołem Spełnieniem marzeń A Nasze serca stały się zespołem Kocham Cie Pamiętasz ten dzień, kiedy pożyczyłam od ciebie Twój nowy samochód i rozbiłam go? Myślałam, że mnie zabijesz, ale nie zrobiłeś tego. Czy pamiętasz, jak kiedyś wyciągnęłam cię na plażę, chociaż twierdziłeś, że będzie padać, i rzeczywiście padało? Myślałam, że zawołasz: „A nie mówiłem?". Ale nie zrobiłeś tego. A pamiętasz, jak kokietowałam wszystkich, żeby wzbudzić twoją zazdrość, i ty byłeś zazdrosny? Myślałam, że odejdziesz ode mnie, ale tego przecież nie zrobiłeś. Czy pamiętasz, jak zrzuciłam tort truskawkowy na dywanik twego samochodu? Myślałam, że mnie uderzysz, ale nie uczyniłeś tego. Czy pamiętasz, jak zapomniałam ci powiedzie, że na pewnym przyjęciu obowiązują stroje wieczorowe i ty przyszedłeś w dżinsach? Myślałam, że mnie wtedy spoliczkujesz, ale nie zrobiłeś. Zawsze miałeś dla mnie cierpliwość, kochałeś mnie i broniłeś. Mam na sumieniu tyle win wobec Ciebie. Tak bardzo chciałam Cię prosić o przebaczenie, kiedy wrócisz z Wietnamu. Lecz ty nie wróciłeś. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri bomba:) moe zyciowe motto brzmi: ,,Idz do przodu, nigdy sie nie poddawaj..'' a tu inne :P ,,Idz do przodu i nie oglądaj się za siebie'' albo ''Idź do przodu, bo twoja karawana musi iść dalej. Uwierz w swoje marzenia'' albo ;) ,,Idź do przodu aż trafisz na drzwi przeznaczenia''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie jest moje zyciowe motto, tylko takie co mi pomaga w trudnych chwilach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz moje motto na dzisiaj :nie kupuj butów masz ich cała szafe " haha bo wlasnie jade na zakupy :) takze do później Zołzy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kim jest póxna zołza?????????? buahahahaha no to zobaczymy jakie kupisz dziś butki Hope :D :P he he ale tak na serio - mam to samo!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie :) Nie będę mu odpisywać, a jeśli sam sie odezwie w co wątpię to wtedy pomyśle co mu napisać. Juz dzisiaj ochłonęłam, smsa od razu skasowałam, przesłałam tylko kolezance i ona napisała tak samo jak Wy, że jest idiotą itd itp. Wiem, nie buduje się życia na facecie, ja nie miałam żadnych planów związanych z nim, tylko o ten jeden dzien chodziło. Ale nic, co będzie to będzie. I wiecie co...pomyślałam sobie że są faceci którzy bardzo ucieszyliby się z tego żeby isc ze mną na wesele, tylko ja ich nie chciałam. Bo byli brzydsi, nie tacy "fajni" i w ogóle. Nigdy nie lubiałalm przystojniaków, ciach... wolałam srednich facetów, z jakimś ładnym przyciągającym akcentem, oczami lub usmiechem. Ten matoł jest na prawde przeciętny z wyglądu...i okazał się chamem, więc to jednak zależy od egzemplarza. Modyfikuje- jak nie masz o czym z facetem gadac po 15 minutach spedzonych razem to bierz nogi za pas i spal za sobą wszystkie mosty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze lubię Stachure i najbardziej ten :) Czas płynie i zabija rany Posłuchaj, porzucony przez nią, Nieznany mój przyjacielu: W rozpaczy swojej Nie wychodź na balkon, nie wychodź, Do bruku z góry nie przychodź, nie przychodź, Na smugę cienia nie wbiegaj, Zaczekaj, trochę zaczekaj! Poczekaj, porzucona przezeń, Nieznana mi przyjaciółko: W rozpaczy swojej Nie wychodź na balkon, nie wychodź, Do bruku z góry nie przychodź, nie przychodź, Na smugę cienia nie wbiegaj, Zaczekaj, trochę zaczekaj! Przysięgam wam, że płynie czas! Że płynie czas i zabija rany! Przysięgam wam, przysięgam wam, Przysiegam wam, że płynie czas! Że zabija rany - przysięgam wam! Tylko dajcie mu czas, Dajcie czasowi czas. (Powólcie czarnym potoczyć się chmurom Po was, przez was i między ustami, I oto dzień przychodzi, nowy dzień, One już daleko, daleko za górami!) Tylko dajcie mu czas, Dajcie czasowi czas, Bo bardzo, bardzo, Bardzo szkoda Byłoby nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka nosek do góry, cycek do przodu i miej durnych facetów w nosie :D samotna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka czasem mam wrażenie ze ci bardziej brzydcy faceci maja wieksze wymagania. i mają bardziej pokrecone w głowie Zamiast sie cieszyć ze w ogóle ktoś na nich zwrócił uwagę to jeszcze wydziwiają. Bo ja też własnie nie patrze na urodę. Nie szukam przystojniaka. Spotykam sie wiec z przeciętniakami, którzy potem odstawiaja takie numery że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma reguły kochane... po prostu musi trafić swój na swego...czy to w miłości, czy przyjaźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego kochaja nas Ci, na ktorych nam nie zalezy, a my kochamy tych,ktorym nasza milosc nie jest potrzebna ..." :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam sexy to nie jest prawda :P moge potwierdzić na swoim przykładzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj no bez przesady, nie kochałam tego kutafona. Nawet nie wiem czy go lubiłam :D A teraz już wiem, niecierpię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka lej na niego!! wiem, ze Ci cisnienie podniósł, ale puśćmy jego wątłą osobowość w niepamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny akumulator mi siadaaaa...zaczynam bebłotać i widze nie tak jak nalezy...hm... spaaaaaaaaćććććććććć ojojoj wiedziałam, ze w końcu mnie dopadnie :( oj słabo... a tu jeszcze 2 godziny pracy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeeeeeee Taki dzień dzisiaj a my tu sratatata! Koniec świata ma byc dzisiaj! no szczyt ignorancji normalnie 😠 dzieje się coś u was? Ja sobie zaraz farelke podłączam bo mi zimno w nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poza samoczynnym zamykaniem sie moich powiek nic sie nie dzieje :) ale usłyszałam, ze w Istambule jakaś ulewa i powódź i 2 osoby zginęły...a tam polecieli : mój szef i prezes :D niestety kumpel nie poinformował, ze nasi już lecą samolotem, więc to na pewno nie oni ... :o żaruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj koniec świata? A myślałam ze 20.09.2009 :) ja też mam jakiś spadek formy. I tak już od poniedziałku. Niedługo koniec tygodnia a ja nie zdążę popracować w pracy ;) Ale mam taaaaaakiego lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka okresu na razie brak...zobaczymy czy sie pojawi ...czekam do soboty...jak nie bedzie to robie testa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa ! nie kupiłam butów !! :D :classic_cool: za to w rękach już miałam torebke.. ale wczoraj kupiłam już jedną więc przemyślałam i rozum wziął góre nad chęciami :D chociaż tak m isię podobała... czerwona a od dawna poluje na ładną czerwoną torebke :D no ale trudno :D więcej kasiory w mym portwelu :D nawet w rossmanie nie rozstwoniłam tyle kasy co zawsze :D sobie kupiłam tylko spodnie ;) i bokserki dla mego męża :P 2 pary.. a niech ma... haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×