Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

kurde poucinało nicki z przodu bleee a Samotna ten śledzik na nk to znowu jakikeś gówno b, że pisac mozna sobie jak na czacie prawie nie wiem po co na co... wymyslaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego śledzia tez to ZAUWAZYLAM ZABLOKOWALAM WIDOCZNOSC WPISÓW, ALE BLOKADY śledzia niestety nie...musz ato zrobic ,bo ja nie zycze podglądania :O idioci chca zarobic na nas, bo popularni sie zrobili, ale jak dalej tak bedzie to usune konto, nie bede sie narazac na takie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja głupia jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powinnam Ci Impri wczoraj zasadzić wirtualnego kopa, zebyś poleciała poszukac tego auta co sie nam zepsuło u Ciebie w mieście, bo kurde fajny chłopak tam był!!!!!!!!!!!! ładnyyyy, takie ma zajebiście niebieskie oczy, błękitne takie :P i jest bardzo w porządku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie :D ogólnie :D czuje sie jak przez oknoooo , trudnee dni sie zaczeły hah :P blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja tez nie lubie tych dni, ale im sie szybciej zaczeło tym sie szybciej skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam :D z tym , że moj mąz wraca na dniahc do PL a ja tu niedysponowana no w dupe palec haha :) Irrenka i oby tak dalej niech @ nie przyjdzie do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmm niebieskie oczka i to intensywne.. to coś dla mnie hehe :D mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri a to on z mojego miasta jest? a jak na imie mu:P:P gdzie tam! u nas to faceci brzydale:Onic tu ładnego ni ma:P czesc sexy👄 Hope no-spa i ok:p A ja uwielbiam śledzie z sosem czosnkowym miam miam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope na mnie nospa też nie działa! tylko ibuprom max :D ja mam zawsze w torebce ibuprom...chcesz?? Impri on nie jest od Ciebie z miasta tylko ode mnie :P pracuje w tej firmie co ja ale tam jeździ co tydzien prawie :P materiał na conajmniej kochanka swietny!!!! he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko ibuprom to królestwo ,biore ibuprom zatoki , chcesz Hope:Phehe Iri, a on gdzies nocuje u nas:P aco on ma w sobie takiego ze na kochanka idealny:Pczyzby natura go hojnie obdarzyła:Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nie wiem jak go natura obdarzyła, bo nie sprawdzałam, ale fajny chłopak jest!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dobrą herbatkę w rossmanie wiśniowo-bananową :D slicznie pachnie ❤️ ale kurde coś mnie głowa zaczyna bolec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje herbatke liptona truskawkowa albo marakuja z malina pyychaa!!!:) mam dosc tej pracy:O ludzie oglupieli , na czas nie potrafia zrobic tylko urlopy biora grrrr..kto im na to pozwala! nareszcie zaraz do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie elementy gry wstepnej najbardziej lubicie ? Co was denerwuje u faceta jak sie kochacie ?? odpowiadac :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri Ty to zawsze takie zboczone tematy tu zarzucasz :D he he he ja lubię szeptanie do ucha...i za bioderka jak mnie chwyta he he nie lubię jak mnie za ucho zębami łapie ani jak mi uślini ucho lub szyję a bleeeeee to nie pocałunek tylko ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieli w radiu, ze kobiety mają zakodowany w genach strach przed pająkami he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny myslicie ze to dobry pomysl zeby kazac facetowi wybierac pomiedzy mna a jaraniem?? bo ja juz tego nie zniose dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx nie znam faceta, bo może na to ostro zareagowac...nie wiem na ile jesteś pewna jego uczuć do Ciebie, ale ja bym nie zniosła ani chwili jakby mój jarał i na pewno bym taki warunek postawiła!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha tak,śledziki, jakieś pierd....wstawili na ta naszą klasę. Nie można tego zablokować niestety :( Ja już kilka razy chciałam usunąć konto i pewnie w końcu to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie wydaje mi sie ze wybierze jaranie. Jestem z nim 1,5 roku ale mysle ze lepiej kazac mu wybierac niz zerwac z tego powodu. Jezeli wybierez jaranie to po co sobie glowe zawracac taki czlowiekiem. Tylko jest jeszceze sprawa ze ja wracam po 1, 5 miesiaca z usa i od razu tak z tym wyjechac jak sie z nim spotkam? i chyba juz zdaje sobie sprawe z konsekwencji ale nie widze innego wyjscia bo teraz idziemy na studia do jednego miasta i wiem ze bedzie jesszcze gorzej. Dobrze robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka a weź olej to... wszystkie olejcie sledzia, bo mnie to zwisa :P klmx no możesz z nim najpierw na spokojnie pogadać...i tez nie zaraz po przyjeździe, tylko po tygodniu przykładowo..powiedź, ze bardzo byś chciała żeby to rzucił...i czy on jest w stanie to zrobić w ogóle...ale na spokojnie bez awanturowania! a jak on sie napuszy to mu po paru dniach znowu powiedz a jak nadal będzie wyraxnie przeciwny to zrób mu wykład i postaw warunek. jak wybierze jaranie to chu... mu w du...!!!!!!!!!! brzydko mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO, moj kolega leżąc na łózku szpitalnym w stanie ciężkim, po wypadku na motocyklu, zapytany przez swoją dziewczynę co wybiera, motor albo ją....wybrał motocykl. Dziewczyna go zostawiła(zgodnie z jego wolą), teraz z niego jest wrak człowieka, rozpil się, kiedys go policja szukała, utyka na nogę, nie pracuje nigdzie...pożycza kase po znajomych. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×