Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

brokenroar87

Zarejestrowani
 • Zawartość

  726
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

229 Excellent

6 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja też nie byłam, zawsze bałam się dzieci jak byłam dzieckiem. I mi odpuścili. Fajnie się w szkole integrować, bo się więcej już uczysz, to i integracja przychodzi bardziej naturalnie.
 2. brokenroar87

  Overthinking

  Ja rozpamiętuję ostatnio różne bolesne z fakty w życiu jak tylko przyłożę w nocy głowę do poduszki i w dzień czasem, ktoś ma jakiś na to patent czy to minie w styczniu?
 3. brokenroar87

  Dlaczego ginekolodzy są brutalni

  @Porywaciel, tygrysek był troszkę pijany tu
 4. brokenroar87

  Dlaczego ginekolodzy są brutalni

  Jeden raz się szarpnął to mi wyrwał łechtaczkę przez przypadek. Przez pomyłkę.
 5. @Bezrobotna "Nie powiedziałam, wywnioskowali w czasie rozmowy. Bo na niektórych właśnie tak się zachowywałam, a na niektórych po prostu założyli że tak będzie." x ale oni to powiedzieli? Czy wywnioskowałaś z czegoś? Musisz częściej chodzić na interwju. Faktycznie słabo z tą lokalizacją, ale zwróć uwagę, że od czasu scamdemii często jest rekrutacja zdalna. Bądź sobą - mów o zaletach - nie kłam, że jesteś pewna siebie - nie myśl o sobie w trakcie interwju i i w związku z tym objawach stresu (tak robią socjofobicy) - nie masz nic do stracenia - nie myśl o zasadach z poradników HR, zwykły savoir vivre, otwarta postawa, po prostu skup się na tym, że chcesz to robić. Co możesz im dać. Tygrys trzyma za Ciebie kciuki - rzadko się zdarza kandydat z takim patronatem
 6. brokenroar87

  Czy on jest niebezpieczny?

  łezka w oku.. .takie właśnie kiedyś były prowokacje z pomarańczki,a teraz nam likwidują forumkę chyba
 7. komunikatywny to nie znaczy śmiały, tylko potrafiący sprawnie i zgrabnie nadawać i odbierać komunikaty nieśmiały to raczej małomówny i skryty. W pracy nie chodzi o Ciebie, więc nie masz się czego wstydzić samej siebie. Masz robić robotę. Za to Ci płacą. I Ciebie o to pytają na rozmowie. Chyba im nie powiedziałaś, że w sytuacji stresowej się czerwienisz i nie możesz nic wykrztusić? Private zone =/= Business zone Nie udawaj śmiałej, bo gdy udajesz, to oszukujesz - łatwiej wyczuć nieszczerość, niż czego ona dotyczy. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, bo skąd oni mają wiedziec, czy w rzeczywistości np. nie jesteś złodziejką? Ludzi nieśmiałych się nie lubi tylko dlatego, że nie wiadomo, co ukrywają Do doradzania klientom potrzebujesz twardych umiejętności, wiedzy o produkcie, pewności siebie w tym zakresie a nie np, w łóżku, prawda? Klienci docenią fachowość, a nie fałszywie roześmianą gębę, jeśli owej gębie nie przychodzi to jeszcze naturalnie.
 8. brokenroar87

  Nie mam pieniędzy na święta..

  Nie przejmuj się autorko Raz mogło nie wyjść, nie wstydź się powiedzieć rodzinie, chyba, że masz toksyczną - to po co w ogóle jechać? Będzie lepiej, życzę pod choinką Tygryska:) Pożyczki są niebezpieczne.
 9. brokenroar87

  Nie mam pieniędzy na święta..

  Czy rodzina głosowała na pis, nosi maski i hejtuje Putina? Jeśli tak, to niech nie narzekają. Dziś Ty, jutro my wszyscy. Lepiej już było. Nie jesteś sama jedna winna katastrofie gospodarczej tylko jeden człowiek - Pinokio
 10. brokenroar87

  A mi się od zawsze ta aktorka podoba.

  Ładna Ten facet też, ale co mu strzeliło z tym wąsem
 11. brokenroar87

  Katastrofa ekologiczna na Odrze.

  Tygryskowi jest bardzo, bardzo przykro od tych doniesień, a to nawet nie mój region
 12. brokenroar87

  Paraliż senny doświadczył ktoś?

  Chyba raz w życiu, parę lat temu. udałam się ocknąć przed wizytą kikimory
 13. brokenroar87

  Chwała bohaterom

  Hańba dowódcom!
×