Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość hellllolo
oj niewesołe to nasze życie uczuciowe..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julienne
a...i on uwaza ze kocha swoja dziewczyne...ale niby cos do mnie czuje...co zrobic z kims takim....wiem ze to chore ma dziewczyne ktora kocha...ale ....potrafi ja zdradzac....ja udaje zimna i obojetna...ze niby mnie nie iteresuje nawet znajomosc....a on chce bym nie zapomniala o nim....ja mam wrazenie ze utrzymujac ze mna znajomosc ma pewne kolo ratunkowe....Chcialabm wiedziec jak Wy Kobitki to widzicie....I bardzo dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ircia ja tam nie jadam mięsa w piątki no chyba, że zapomnę że jest piątek albo jestem głodna i gdzieś na mieście na Kebaba wstąpię. Ale jakoś tak szczególnie mnie to nie razi jak ktoś wcina mięso w piątek w końcu to jego sprawa no nie więc niech robi co chce ja jestem tak wychowana, że nie jadam to nie jadem oczywiście nie mowie, że nigdy czasami się zdarzy że mimo tego zjem hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff dziewczyny no ulzyło mi, bo już sie poczułam jak potwór...albo conajmniej bezboznica :d buahahaha do hellllolo ...wiesz to dosyć czesty przypadek,z ę facet ucina znajomośc i potem unika kontaktu, czasem wręcz uda, ze nie zna dziewczyny. Wydeje mi sie, a nawet jestem pewna na 100% że to wynika z nieumiejętności w radzeniun sobie w takich sytuacjach, gdzie chodzi o uczucia... on czuje,z ę kogoś zranił i boi sie jak ognia konfronatcji, boi sie gorzkich słów i żali, boi sie nawet zwykłej rozmowy o uczuciach... niedojrzali męzczyźni uciekają od jakiejkolwiek odpowiedzialności, nawet takiej drobnej... i to cała zagadka... wolą udawać,z e nic nie było i nie ma n9ż sie stresować i martwić...i przez to czasem sa zdrowsi -o ile faktycznie to po nich spływa. A jak nie spływa, tylko duszą w sobie, to potem schodza na zawał, albo chorują na nadvisnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julienne ...ja na Twoim miejscu do momentu, do kiedy on ma dziewczyne nie wtracałabym sie wcale... nic a nic... postaw siebie na jej miejscu - nic przyjemnego! a skoro on lubi takie gierki, to może z Toba póxniej być tak samo... przepraszam,z e tak z grubej rury, ale ja maiłam kiedys taką sytuacje. facet sie asekurowal i okazało sie że to jego taktyka zostawiac z nienacka jedną dla drugiej... ...ale wszystko ma dwie strony, bo ta po mnie usidliął do na dobre i została już jego żoną :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julienne ja bym sobie dała spokój z takim facetem. Przecież on oszukuje swoją kobietę. Jak można ufać komuś kto oszukuje? Po drugie, gdyby mu naprawdę na Tobie zależało a nie na tamtej dziewczynie to by już dawno zerwał z tamtą. ja bym się w ogóle całkowicie odcieła od takiego faceta. kręci od samego początku. Skąd będziesz miała pewnośc ze on zerwie z tamtą? Może będzie dalej jeździł do niej raz na te 2 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ja też jadam normalnie miecgo w piątek. też mi sie wydaje że chyba kościół zniósł ten zakaz jedzenia mięsa w piątek. Dla mnie to jest trochę śmieszne że ktoś jest oburzony jak widzi ze inni jedza mięso. Przecież nie na tym polega wiara. A najbardziej to mnie już denerwują tacy co nie szanują innych ludzi, a będą zwacac innym uwagę ze mięcho jedza w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julienne napisz mi w jakich okolicznościach się poznaliście ,ile on ma lat a ile jego dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julienne poczekaj na tok wydarzeń , jak już napisałam bądźcie w stosunkach koleżeńskich ,nic więcej...zresztą to widać ze to pusty koleś..widzisz tez jak traktuje swoja dziewczynę..wiec chyba jasne ze nie chciałabyś być na jej miejscu później.. hellolo widocznie zauroczył sie toba krótko i uciekł bez słowa..sa tacy .. iri ,no bez przesady a co to mięso ma ręce i nogi podczas postu? :p ja tam przekase ale nie objadam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllolo
dziewczyny, ale ja to rozumiem, ze sie zauroczył na chwil epo czym stwierdził pewnie ze to nie to, no trudno- mi nie o to chodzi- ja w sumie to rozumiem...nie nękam go smsami, telefonami, w ogóle się nie odzywam. Ale wiem, ze jak robimy wspólną imprezę , wypad czy cokolwiek, to wiem że nie przychodzi dlatego że ja będę- przynajmniej takie mam wrażenie. I właśnie o to mi chodzi, dlaczego się boi skoro do tej pory pokazałam mu, że go nie nachodze, nie atakuje, nie żalę się etc.Czego więc się boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julienne
Pracowalismy u jednego szefa...ja sprzedawalam na oknie...a on w restauracji obok byl kelnerem...Ktoregos dnia wpadlismy na siebie.Od tmtego czasu zagdywal pisal karteczki.... ja stawialm sie na miejscu jego dziewczyny i nie chce by robil tak ze mna ja nie chce ranic jej...takze wiem ze nie chce z nim byc ale kiedy jest przy mnie dobrze sie z nim czuje.On ma 21 lat i jego dziewczyna tez.Sa razem 3 miesiace z tego ale widuja sie co 2 miesiace wiec widzieli sie 2 raz....od wkacji.nie licze na to ze zostwi ja dla mnie bo jak ktoras z was napisala gdyby wolal mnie to bylby ze mna to jasne...Nie mowie mu o swoich uczuciach poprostu czekam.Dziekuje Wam za te odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julienne
i czy mozliwe jest zdradzanie kogos kogo sie naprawde kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julienne hmm ale w sumie to śmieszne :) Bo z tamta to własciwie też tak za bardzo nie jest. Dwa razy sie widzieli? w przeciagu 3 miesięcy? Nie rozumiem tego :) Nie rozumiem o co mu w takim razie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julienne
on z tamta jest i ja kocha,,,,jest tego bardzo pewny...od czasu kiedy widzial ja raz,,,,no ale jego sprawa....jest z nia...kocha ja njmocniej...a ja zdradza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
Hej dziewczeta, witam zaduszkowo :P' Nareszcie jakies tematy lzejsze, bo co wpadalam, to takie wiadomosci ze... eh, szkoda gadac. Mam pytanie: czy wdowa z czworka dzieci (mloda wdowa) zyjaca z mlodszym od siebie chlopem ma szanse na jakis trwaly zwiazek, czy jednak to sie nie uda? Na pierwszy (i drugi) rzut oka nie pasuja do siebie, a facet kawaler, od razu stal sie "tata" ale rozhukanej czworki... Jak myslicie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziewczyny dopiero dzisiaj dowiedziałam się, że maluszek koleżanki nie żyje.. Jak na razie wygląda to tak, że wcale to do niej nie dochodzi, boje się pomyśleć co to będzie jak w końcu dojdzie. Zachowuje się tak jakby to jej nie dotyczyło. Biedna.. :( tak mi jej szkoda. Już po śmierci mamy miała ciężką depresje a teraz co to będzie?? ech .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia szczere kondolencje dla tej twojej koleżanki , to bardzo smutne ale tak niestety czasem bywa okrutny los .. tez w moim miescie urodził sie najmniejszy człowiek -dziewczynka ,w polsce 20 tyg ciązy była malutka jak pięść i niestety nie przeżyła..nazwali ja calineczką..jej organizm był bardzo słaby i nie wytrzymał:(:( no i ten cholerny poniedzialek, wczorajvz nudów obejrzalam film ,, facet pełen uroku'' oglądalyscie:D zajebisty glupi film ;) we dwoje POLECAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa witaj :) czemu tak rzadko zagladasz? :P mnie sie osobiście wydaje, ze jest mozliwy taki związek :) ja z moim meżem tez z pierwszego spojrzenia nie pasowalismy do siebie :D he he a jest nam dobrze ;) Helcia bardzo mi przykro...niestety prawdopodobieństwo, ze maleństwo nie przezyje chyba było większe niż to, ze mu sie uda. Ta koleżanka powinna sie udać do psychologa koniecznie. Strata dziecka jest ogromnym przeżyciem, dlatego taka pomoc jest niezbędna!!!!!!! mam nadzieje,z e będzie miała wsparcie w swoim chłopaku, ze będzie ją pocieszał i pomagał w tych trudnych chwilach. trzymam za nią kciuki! Impri :) ja nie ogladałam tego filmu... w ogóle mało filmów ostatnio ogladam. Ale mam nagrany "stan gry" i kurde chce go obejrzec, tylko czasu nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia szkoda tej twojej kolezanki , ogromna tragedia ja spotkala.. mam nadzieje ze sie podniesie po tym wszystkim... Irrenka stan gry ogladalam :) ale dla mnie taki sobie... :) ostatnio ogladalam This Is It o Jacksonie... dla mnie bomba ciesze sie ze poszlam do kina na to bo nosi same nosily do tanca, ludzie spiewali w kinie fajna atmosfera... :) i King... :) zobaczylam bardzo skromnego czlowieka, grzecznego, niezwykłego profesjonaliste i ten glos.... poezja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera zimno mi jak nie wiem :O jeszcze wczoraj jak bylam z rodzinka na cmentarzu wiaodmo masa stosik ze zniczami i kwiatami... i patrze rozkladaja sie tez z .... ciastami.... :O no parodia czas i miejsce odpowiednie rzezczywiscie by ciasta sprzedawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope zartujesz!! z ciastami????????????????????????????????/ ja pierdziele :O to mówisz,z e na This is it warto iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka hehe no :) idziesz kwaity, znicze, znicze i kwiaty , znicze, kwaity.. ciasta hah :P Polak potrafi! hehe :) w zeszłym roku u nas z hot-dogami stali ta budka taka na cmentarzu... o jakis rumunach żebrajacych to nei wpsomne bo co roku sa :O a film polecam jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia jak na razie na chłopaka narzekać nie można z tego co wiem to nawet obiady jej gotuje niestety tylko zupki bo nic innego nie umie ale gotuje i sprząta bo póki co po cesarce za bardzo nie może nic robić. A psychicznie tez wspiera na szczęście:) Hahahahahahahaha Hope nie no żartujesz chyba :D hahaha ludzie to mają tupet no nie mogę!! :) Pewnie ciasto na wszystkich świętych nazwą Przysmakiem zmarłych świętych :o ludzie to nie maja granic.. A ja dzisiaj ciocia zostałam po raz drugi hahaha :) ale mamy teraz w rodzinie śliczna laseczkę a jak się śmiała w szpitalu no super babka z niej :) A mamusia jej tak zadowolona i szczęśliwa ;) Za trzecim, razem w końcu jej się udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia to dobrze, ze chłopak jest dobry, a to nawet lepiej, ze je zupki od niego!!!!! :) gratuluje zostania ciocią kolejnego szkraba!!! :D a gdzie reszta? Impri, Metis, Samotna, Czwórka? zapadłyscie w sen zimowy???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja raczej juz spie w pracy;).. iri nie zauwazylam tej konferencji wczoraj :P bo mam stary komputer w pracy i mi nawala :( przeciez nie bede grzebac:p Helcia zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri mi sie otworzyła konferencja dziś na gg jak włączyłam, a była ona z wczoraj ok 18stej i miałam wrazenie, ze to TY ją zaczełaś :) potem sexy tam pisała i Helcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri nie spij :P ja wiem,z e listopad to taki miesiąc, kiedy najlepiej by było ciagle spać i schowac sie w ogóle w jakiejś ciepłej dziupli ;) he he ale bez przesadyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piękne :) Ja nie zapadłam w sen zimowy choć bardzo bym chciała i obudzić się dopiero na wiosne :) :) :) ehh marzenia :P a pisać to w tygodniu nie za bardzo mam kiedy bo na uczelni siedzę jak tutaj przeważnie coś piszecie ;) a w weekendy to tutaj taka cisza że pewnie mogła bym sobie monolog tylko poprowadzić heh ;p i coś kucia mnie choroba bierze chyba ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×