Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mar30

Obiecują i nie oddzwaniają

Polecane posty

Gość Mar30

Firmy nawet po udanej rozmowie kwalifikacyjnej mimo to nie oddzwaniają .Nawet po to tylko aby poinformowac o wyniku. Uważam ze to swiadczy o firmie i swiadczy raczej zle jesli obiecuje kontakt a potem nas olewa. Nie lepiej od razu powiedziec : " zadzwonimy tylko z pozytywna informacja". Ale nie , lepiej trzymac w niepewnosci, zreszta to nie ich problem oni maja prace . Niestety nie szanuje sie w Polsce pracowników, a bezrobotnego tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Niestety tak wygląda rekrutacja.Ja też czekałam na telefon ,który niestety cały czas milczy.Pewnie szkoda im kasy na rozmowę.Ale to tylko świadczy o ich kulturze.Uszy do góry.Nie można się załamac i czekać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
Takie czasy ze nie mozna sie poddawac to racja. Ale mimo tego uwazam ze ludzie w Polsce, firmy w Polsce... niestety wciaz maja taka mentalnosc: " Ja na górze a ty na dole , twoj problem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morska woda
dlaczego ona ma oddzwaniać skoro powiedzieli jej wyraźnie że oddzwonią! I macie rację,to świadczy o firmie.że mówią a nie robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
To niech k...a nie mowia ze zadzwonią!!!!! To wtedy bede dzwonil sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy nie rozumiecie, że ZAWSZE się tak mówi??? Oddzwonimy i spadaj. A Ty zamiast narzekać na firmę A czy B weź telefon i dowiedz się na czym stoisz. Albo se czekaj do usr.... śmierci, bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
No tak to normalne ze sie ludzi oszukuje . Skoro jest takie spoleczne przyzwolenie ze jeden drugiego nie szanuje to nie dziwota ze swiat jest jaki jest. Słuchaj niejednokrotnie jak oddzwonisz to cie potraktuja jak namolnego albo powiedza ze oddzwonia i tak wkolko.Raz spotkalem sie z firma ktora oddzwonila i mam do nich pelen szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar3kpl
Byłem na ponad 20 rozmowach w swoim życiu. Cztery firmy mnie zatrudniły więc to naturalne, że oddzwonili. Natomiast tylko dwie poinformowały mnie o negatywnym wyniku były to International Tubes i Wierzowiecki Group. Zachęcam wszystkie firmy do wysyłania maila z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji. To nic nie kosztuje a człowiek wie przynajmniej na czym stoi i ciśnienie mu nie podskakuje jak dzwoni jakiś nieznany numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×