Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firmowy Jack

Piję drina....siódmego... i chyba mam ochotę pogadać...

Polecane posty

Firmowy niestety nie mam pojecia jaki miales wowczas nick:( ale czuje sie jakbysmy sie znali od lat ,,,,,,,,,, no przynajmniej od momentu kiedy tu pisze i Ty piszesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodayka
zawsze po cichu... jak ludzie nie widza i nie slysza, to nie gadaja :P :D "kotek" to stare klimaty, a czas zmienia ludzi ;) seti nie uciekaj jeszcze, bo pan interesujacy nick (tajemniczy na dodatek) chcial z Toba sam na sam, a ja sie wtracilam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ja za Boga nie wiem jaki miałem nick, ale jest teraz i jest fajnie i niech tak będzie, a jak się znudzisz to po prostu nie pisz:) kurna, jakoś przeżyję, ale zyczę sobie żebyś jeszcze troszkę popisała bo będę smutny... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firmowy to dzi noc spelniajacych sie zyczen:classic_cool: w efekcie czego jeszcze troche popisze z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodayka
no wiesz... mialo byc tylko we dwoje i bez swiadkow, ale podgladaczka sie Wam trafila :P to raczej ja powinnam sobie isc, bo jeszcze co poniektorzy pomysla, ze moj dzisiejszy pobyt tutaj jest nieprzypadkowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEtunia, dzięki za łaskawość, ale to mnie nie interesuje:D Jeśli masz ochotę to pisz ze mną (będę happy), jeśli nie to ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichodajka p pierwsze nic nie mialo byc bo to spontan a po drugie to nie ma nic zlgo tego typu podladaniu i w ogole tu wszystko dozwolone nikt si enizego nei wstydzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pije drina juz niewiem ktorego . Obalilam calego "budafoka". Mam łeb, co ? Przez faceta. Ma mnie daleko. A ja kupilam dom za kilkaset zlotych bo mial zamieszkac ze mna i obiecywal zlote gory. Rozumiesz , co za cham ? Naiwna . A on pisze do innej kobiety : "kocham cie" Palant. Jutro pojde do pracy i mam nadzieje ze bede jak nowo narodzona. Nienawidze go !!! Napij sie ze mna , co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodayka
setunia nie uciekaj glupio jakos wyszlo. mialam tylko podczytywac a wychodzi, ze troche niepotrzebnie sie ujawnilam :o na przyszlosc postaram nauczyc sie siedziec cicho ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSpolczuje takiego palanta dlatego jestem sama zey nei trafic na podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichodayka setunia nie uciekaj glupio jakos wyszlo. mialam tylko podczytywac a wychodzi, ze troche niepotrzebnie sie ujawnilam na przyszlosc postaram nauczyc sie siedziec cicho co Ty pierniczysz kobieto!!:D wyluzuj!:) i lpiej sie z nami napij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunio, nie wierz facetom . Dobrze ze jestes sama , a wlasciwie jestem z Toba. Tez juz sama . Bez przyjaciol . Sama w wielkim domu. Cisza az boli. Zwariuje tu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pijemy z koleżanką, która jest smutna przez jakiegoś palanta... Twoje zdrowie Koleżanko Setunia, tak sobie pomyślałem, że my na różnych tematach sobie gadamy, a nie znamy się tak z lekka osobiście:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodayka
seti ja z Wami pic nie moge, bo musze sie uczyc - w czwartek mam egz. zrobilam sobie przerwe i sama sie zdziwilam, ze cos napisalam, ale po prostu nick Firmowego mnie zwabil ;) teraz jednak pora wracac do nauki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firmowy taaaaaa na roznych tematach:P podaj chociaz jeden:P i c rozumiesz prze \"poznanie osobiste\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichodayka wierze w Ciebie! ambitna dziewczyna jestes i na pwno dasz sobie rade:) powodzenia na egz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodayka
[ucze sie, ale odpowiadam]: przyciagnelo mnie slowo "Firmowy" ;) ja chyba wstawie sobie z przodu przymiotnik "zawodowa" lub "profesjonalna" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka... Sorki ja odpływam...:D Żartuję:D Masz chęć pogadać na gg (nie podrywam, nie namawiam, nie kuszę....mimo, że jestem zajebisty....:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×