Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eskimoska

wirtualna znajomość

Polecane posty

naszło mnie na rozmyślanie... prowadzę korespondencję z chłopakiem, wszystko zaczęło się od portalu randkowego ... treści jakie sobie przesyłamy to takie nasze przemyślenia różne na temat żywota ludzkiego i naszych zainteresowań ogólnie pełna kulturka bez żadnych podtekstów,że któreś się podoba czy napomknięć o spotkaniu. ten chłopak bardzo się zwierza (nie mogę zweryfikować czy pisze prawdę,no ale myślę że jest szczery) i tak się zastanawiam do czego to wszystko doprowadzi...? czy ja też zacznę mu się zwierzać i staniemy się takimi \"przyjaciółmi\" , czy co? czy to możliwe że taka \"znajomość\" będzie podtrzymywana przez lata czy, siłą rzeczy, w końcu umrze? czy mogłyby wypowiedzieć się na ten temat osoby, które utrzymują takie właśnie znajomości internetowe... pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifijfji
mialam tak samo! on sie zxwierzal bardzo ja nie! tez poznalam na portalu randkowym ile ma lat bo moze ten sam oszust:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25;) ale nie sądzę zeby był jakimś oszustem, bo niby w czym miałby mnie oszukać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam pam pam
hej.. utzrymuje znajomosc z pewnym chlopakiem spotkanym na przypadkowym czacie..na poczatku wiadomo..staralismy sie czegos o sobie dowiedziec..fajnie nam sie rozmawia,supe sie dogadujemy,naprawde spoko koles..postanowilismy jzu w sumie na poczatku ze sie nie spotkamy nigdy i tak jest do dzis..z czasem wymienilismy sie zdjeciami,a ostatnio nawet telefonami i mimo to nic sie nie zmienilo..czasem sobie mysle ze moze warto byloby go poznac,bo tak dobrze sie rozumiemy,ale przeciez jest dobrze tak jak jest..sama niewiem dlaczego jeszcze nie zdecydowalismy sie na spotkanie.moze obawiamy sie ze po spotkaniu na zywo wszystko bedzie zupelnie inaczej,a moze nawet sie skonczy..sama niewiem..ciezko stwierdzic..nasza znajomosc trwa juz kilka ladnych miesiecy(dokladnie nie pamietam bo wsyslo mi archiwum :/)rozmawiamy doslownie na kady temat..i chociaz nigdy nie poznalam i byc moze nigdy nie poznam go osobiscie to tak strasznie go lubie,ze chyba ciezko by bylo gdyby nasz kontakt sie urwal..nawet o tym nie mysle.a co bedzie dalej i jak sie wszystko potoczy..tego niewiem i staram sie nie wybiegac w przyszloosc tak daleko i w tym kierunku..poki co jest super i mam nadzieje juz tak zostanie.. Ps.zawsze mozesz prosto i otwarcie pogadac z nim i powiedziec jak Ty sobie to wyobrazasz(o ile sobie wogole wyobrazasz :P)i co on o tym mysli..znaczy o waszej znajomosci internetowej i dokad was ona prowadzi.. uwazam tez ze jest sie w stanie zorientowac czy ktos jest szczery czy sciemnia na calego..to jest bardzo widoczne..trzeba sie tylko dobrze przyjrzec.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×