Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce milości chce kochac

zerwałam z nim

Polecane posty

Gość chce milości chce kochac
pajac powiedz coś o sobie bo ja sie boje mowic juz cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
ja mam dużo problemów w życiu chciałam miec tylko oparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
nie wiem co mogę ci powiedzieć, mam 23 lata i jestem ze swoim chłopakiem 5 lat (jest starszy o 7 , więc na szczęście męska szeroko pojęta gówniażeria na dłuższą metę mnie ominęła) owszem zadarzali się różni ale wtedy dość łatwo było powiedzieć papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
boje sie tego że do niego wróce i nadal bedzie tak samo nie chce wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
nie chcę zgrywać jakiegoś super ekprerta, ale mam nadzieję, że choć trochę ci pomogę. może tak być, że będzie tak samo, a może coś zrozumie, nie wiem. myślę, że zamnim zdecydujesz się wrócić powinnaś odczekać trochę aż emocje opadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
też nie rozumiem się z młodszymi u mnie 5 lat różnicy a jednak ja czuje sie dojrzalsza Pajac jestescie małżenstwem planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
u mnie zawsze tak było że to ja zawsze nad wszystkim myślałam ostatnio nawet ze dziecko by nam pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
mamy plany, ale ja jestem chyba jeszcze "za dzieciak" chyba ciężko mi pogodzić się z tym że czas mojej bezstroski mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
absolutnie nie rób tak!!! ratowanie czy łapanie na dziecko , praktycznie zawsze kończy się jakąś porażką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
bo ja jestem gotowa na każdy krok naprzód a on.... Wiesz ja -ogladanie kiecek na slub w necie odkładanie każdej złotówki na dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
nie nie chce go łapac Wiesz nie znasz go to on powiedział ze moze dziecko by cos zmieniło ze bardziej by mu zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
może jego też to jakoś przeraziło?? tylko nie chciał ci o tym powiedziec bo... bo to facet, oni boja siępowiedziec że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
aha... a ty jak uważasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
Czasami sobie myśle że sama jestem sobie winna wiąząc sie z nim i zakochując zawaliłam 1 rok w szkole póżniej praca stresy i dopiero od tego pażdziernika zaczynam studia boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
Wiesz on dokładnie wie jak powiedziec mi co jest nie tak on po prostu woli unikac konfliktów woli milczec i zebym ja tak samo chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
niczego nie jesteś winna, tak się po prostu zdarza, ludzie na siebie trafiają, wiążą się, później po latach okazuje się, że do siebie nie pasują, z większym lub mniejszym trudem rozchodzą, szukają, zdobywają doświadczenia. studiami się nie przejmuj (niewielu jest studentów, którzy nie mają żadnej obsuwy:) ) a jakie studia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
nie nie ma czym sie chwalić na prywatnej turystyka i rekreacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
to bardzo fajny kierunek, sama troche żałuję, że na niego nie poszłam, ale nie chce mi się zaczynać studiów od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
A Ty co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
dobrze widze ze juz Cie nie ma a ja jutro na rano do pracy Mam nadzieje że jeszcze cie spotkam na kafe bo fajnie sie gadało Dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
zootechnikę na sggw, ale teraz wybrałabym inny kierunek, właściwie to czekam na termin obrony.. coś mi sie net krzaczy, wiec jakbym zniknęła nagle to przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
no tak :) leć spać , słodkich snów, staraj się nie myśleć o tym przed snem, bo to tylko pogarsza, a wtedy i tak niec mądrego się nie wymysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego, gdy po takich historyjkach dochodzi do uogólnienia, że wszyscy faceci są tacy sami, że się nie starają, bo już zdobyli, że szukają innych... Ech, a to przesada, że wciąż musimy zdobywać.że nie szanujemy swoich kobiet, bo już zostały zdobyte. Ja dla swojej Pani zrobiłbym wszystko, jestem o nią zazdrosny i biegam za nią po tylu latach tak, jak dawniej. Znam wielu facetów, którzy tak postępują. Taki jest też mój ojciec, więc może warto, drogie Panie, przyglądać się stosunkom panującym w rodzinach swoich facetów, nim się z nimi zwiążecie? Do przemyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja dobrze zrozumiałam
? Jakoś mam wrażenie z postów dziewczyn, że one rozkładają nogi i ręce i czekają aby ich faceci pieścili je aż one się rozpalą. Ile to ma trwać? Godzinę, dwie? Dziwi mnie to bo ja, jak tylko mąż zaczyna mnie dotykać, to sama nie potrafię łap utrzymać przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja dobrze zrozumiałam
przepraszam ale pomyliłam wątki, to nie w tym temacie miała być tamta wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi karaoke
Facecie po przejściach: To Twoja Pani ma wielkie szczęście, mam nadzieję że docenia. I na prawdę z moich obserwacji i doświadczeń faceci pierwsi tracą ochotę na romantyzm i tracą entuzjazm w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
minęło trochę czasu, w sumie myśle że dobrze zrobiłam chociaż i tak boje sie jutra, weekendu boje sie że to ja pierwsza sie odezwe bo już nie wytrzymam Facet po przejściach- może masz racje bo jego ojciec odszedł do innej ale rozmawialismy o tym i stwierdził że własnie przez to ma większy szacunek do kobiet i chciałby stworzyc szczęśliwa rodzinę Ale najgorsze jest to że czekam że powie że się zmieni ze bedzie walczył zaskoczy mnie czyms Ale taka prawda nawet jak kłocilismy się z jego winy to i tak ja 1 chciałam pogadac On nigdy nie chciał o mnie walczyc i pewnie nie zrobi tego równiez teraz On naprawde potrafi mi powiedzieć tak przykre słowa Wydaje mi sie też że ma za silne związki z rodziną /matka i 2 braci/ zawsze oni byli na 1 miejscu Dla niego zawsze było oczywiste jak ci sie coś nie podoba to idz do innego jak chcesz zostać to zostań przeciez cie nie bede zmuszał do niczego jak chcesz odejść to odejdz nie bede cie siłą trzymał! tak jak by mu było wszystko jedno zazdrosny też nigdy nie był czemu?????Och jak mi przykro cholernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
witaj :) piszesz, że nigdy nie był zazdrosny itd. wiesz, ja też w ogóle nie jestem zardosna o swojego, a naprawdę bardzo go kocham, może to akurat można wziąć za dobrą monetę. facecie- ja też twierdzę, że są tacy mężczyźni, ale dość trudno ich znaleźć, mi się udało, więc dlaczego innym ma się nie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce milości chce kochac
co ja mam teraz zrobić ze wszystkim z całym swoim życiem Jak to sobie poukładać od nowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac12
zajmij się czymś (wiem, że łatwo mi mówic, ale to naprawdę pomaga) nie masz jakichś pasji, które zawsze chciałaś rozwijać? a związek Ci to jakoś ograniczał (bo nie miałaś czasu, Twojego faceta to nie interesowało, każdą wolną chwilę spedzałaś z nim itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×