Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomocyOO

KOREKCJA WZROKU LASER WROCŁAW PROSZĘ O POMOC

Polecane posty

Gość pomocyOO

Jest kilka miejsc we Wrocławiu gdzie można wykonać zabieg laserem. Czy ktoś robił go we Wrocławiu? Nie wiem którą klinikę wybrać... ktoś pomoże? Jakieś rady od tych co przeżyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalulina
Nie rob! Poczytaj najpierw opinie innych. Specjalisci naprawde odradzaja tej operacji. To jest w miare nowa technika leczenia zwroku i nigdy nie wiadomo jak twoje oczy beda sie mialy 30 lat po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyOO
upupupupup Wolę oślepnąć za 30 lat niż teraz do wieku 50 lat tak się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam laser, ale nie we Wrocku, więc za bardzo ci nie pomogę... W każdym razie - to super sprawa :) po dwóch latach po operacji uważam, że było to jedno z najmądrzejszych przedsięwzięć w moim życiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

We Wrocławiu polecam Spektrum. Bardzo nowoczesne centrum okulistyki i z bardzo doświadczonymi lekarzami. Zabiegi u nich są przeprowadzane profesjonalnie i zapewniają opiekę po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korekcja wzroku, na początku marca - udało się chyba na ostatnią chwilę bo tak to bym pewnie jeszcze czekała. a tu wszystko sprawnie, dobra opieka, dobre warunki...i teraz już mogę zapomnieć o okularach i soczewkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej klinice? ja jestem zadowolona z Optegry poznańskiej i myślę ze to była idealna dezycja! bardzo mi pomogli, wsparli i przede wszystkim pozbyłam się wady wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Pozku Optegra jest bardzo ok! też jestem z niej zadowolona a zabieg miałam 7 miesięcy temu! i nadal nie mogę się nadziwić ze tak można poprawić sobie komfort życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×