Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinnnaaa

Co robić co robić doradzice prosze?

Polecane posty

Gość karolinnnaaa

Mam 22 lata przedemna jeszcze dwa lata ciezkich studiów i tydzeń temu dowiedziałam się że jestem w ciąży.najgorsze że nie kocham swojego obecnego faceta i nie chce wychodzić za mąż z drugiej strony nie mam mieszkania ani pieniedzy mieszkam z rodzicami wmalutkim mieszkanku w blokach a on ma mieszkanie i chce żbeym wyszła za niego i zamaszkała z nim...niby kazda normalna dziewczyna by tak zrobiła ale ja go nei kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co sie z nim pieprzyłaś
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakasta
a długo z Nim jestes? Brak zabezpieczenia czy gumka pękła? Naprawde nic do Niego nie czujesz? To dlaczego z Nim bylas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolinnaaa
jestesmy razem dwa lata od roku juz nic nie czuje miałam odeiść ale miał bardzo ciezką sytuacje ostatnio wszytsko mus ie waliło chciałam wybrac lepszy moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zawsze...
wprowadz sie do niego,niech ci pomoze przy dziecku,popatrz na to jak na biznes,uklad zwij jak chcesz.milosc nie ma tu nic do rzeczy...zapewnisz sobie i dziecku lepsze warunki.zawsze mozesz odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolinnaaa
nie wiem daczego zaszłam wta ciąze przypuszczam że to dlatego że nie zdarzało mi sie zapominać tabletek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakasta
Spróbuj z Nim, żeby na przyszlosc nie pluc sobie w brode, ze czegos nie zrobilas. Zamieszkaj i zobacz jak bedzie sie Wam układało. Do ciąży trzeba dwojga a wiec On tez ma prawo do tego dziecka.. Daj mu szanse byc ojcem. Jesli Wam razem nie wyjdzie to przynajmniej bedziesz miala swiadomosc, ze próbowalas, dalas szanse Jemu i Waszemu dziecku by mialo rodzine, ojca... ps: nie trzeba do tego od razu ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Dziecko w drodze nie jest wystarczajacym powodem zeby wychodzic za maz za kogos, kogo sie nie kocha. Toz to juz calkiem sobie zycie zagmatwasz dziewczyno. Pozostan z rodzicami, przeprowadz z chlopakiem powazna rozmowe. Pomimo tego, ze nie kochasz ojca dziecka, pozostan z nim w kontakcie, zeby dziecko znalo swojego ojca. Jak ci serce mowi, ze nie kochasz sowjgo chlopaka nie wychodz za maz, a przynajmniej poczekaj z ta decyzja az do narodzin dziecka. To moje 3 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×