Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona po wczoraj

Dlaczego faceci zawsze przekręcają kota ogonem?

Polecane posty

Gość komiczne udajesz takiego maczo
a baba cie obijała a ty bałes sie jej oddać :)))))))))))))))))))))))))) twardziel by jej przypieprzył na odlew a ty jakaś ciota jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, komiczne, my jakieś podobne doświadczenia mamy :D Ja też trafiałam na miłych facetów, a tego jedynego niemiłego wyszłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"z wieloma sie rozstałem, ale nie dlatego, ze były złe, tylko nie widzialem w nich partnerek zyciowych...\" to ciekawa jestem co widziałeś. Naprawde mnie to zastanawia i ciekawi. \"jedna była straszną suką i niestety z tą jedna łączył mnie ślub...\" Ciekawa jestem czy kiedykowliek, KIEDYKOLWIEK, próbowałeś chodż na chwilę dopuścić myśl że kobieta stała się suką z twojego powodu lub przy twojej pomocy.. Ze przyłozyłeś do tego rekę. Chyba przed śłubem też się znaliście, prawda..? czy wtedy już była suką, cz stała sie nia po ślubie...? jeśłi tak to dlaczego tak sie stało..? Wszystko to jakieś mętne, Komiku... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - no coz kolejny powod do mojej listy przemawiajacy na kozysc zwiazkow bez pieczatki zwanej "malzenstwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Akurat w tym przypadku to tylko i wyłącznie jej wina" Wina zawsze leży po środku. Zapewne również i w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszankaaa
brail ...to wszystko dlatego , ze przekrecanie kota ogonem kojarzy mi sie z ta sadystyczna natura malych dzieci , ktore ciagna male koty za ogon gdy te chowaja sie pod szafe ... ...ale oczywiscie mam nadzieje , ze nie urazilam , zwlaszcza , ze Ty mi na amatora drastycznych zabaw nie wygladasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny sex, fajną zabawe... ale tylko sympatie, bez miłości No to moze twoja była żona widziała w tobie dokładnie to samo..?:):) Tylko że w tym przypadku to jest bycie suką...:) a w odwrotnym... to jest co, Komiku..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cała prawda
Dlaczego mężczyźni tak lubią kawały o blondynkach? -bo mogą je zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wina zawsze leży po środku. Zapewne również i w tym przypadku." powiedziała retro 21 latce, gwałconej przez 6 lat, przez tatusia pedofila... Ale ty mieszasz , chłopie:):) Nawet w tym przypadku można znależć jednakże winę 21 latki, że nic nie powiedziała nikomu.. dorosła w końcu jest!:):) Pewnie chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To powiedzcie
Ktory facet w jedym czasie, ugotuje obiad, posprzata, nastawi pranie, zajmie sie dzieckiem ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moze masz nieco nowoczesniejsze podejscie..." Nie Komiczne:) to ty masz nowoczesne, i to bardzo. ja bez miłości i uczucia w ogółe do związku nie podchodze, i naprawdę uważam że w kwestii zdrowia psychicznego wychodze na tym lepiej niż ktoś kto spotyka się z kims tylko dla fajnego seksu i zabawy. I tego się będę trzymac, choćbyś nie wiem co mówił. A Zonie nie wybaczyłes jednego: właśnie tego że cię nie kochała. Tyle że to akurat tak w 100 % od niej nie zależało... Serce nie sługa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedzcie : ja akurat znam takiego :) Żona pracowała, a on siedział w domu i zajmował się trójką małych dzieci. Oboje na tyle inteligentni i nieprzewrażliwieni, że uklad dobrze funkcjonowal :) Żona owa mi powiedziała potem, że mąż dużo lepiej sobie radził niż ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to co piszesz komiczne
Trafiła Ci sie zona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to co piszesz komiczne
Rozumiem Cię komiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to co piszesz komiczne
Komiczne w Twoim świecie nie ma przemocy,a może jej nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to co piszesz komiczne
Twoje posty świadczą o tym że żyjesz w hermetycznym świecie.Jesteś adwokatem,wątpie by któryś z Twoich kolegów opowiadał przy piwie o tym jak bije żonę. Zauważyłam że tacy jak Ty wolą nie zauważać tego co niewygodne. Nie atakuj mnie za to co napisałam,żyjesz w swoim idealnym świecie.Też tak chciałabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to co piszesz komiczne
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie wpisuje sie w zaden jej szablon i laska wije sie, dwoi i troi by jakos mnie zakwalifikowac...\" :) w zasadzie podpadasz pod najprostszy szablon jaki sobie można wyobrazić. Włącznie z tym prostym, dyskotekowo- hip hopowo - discopolowym myśleniem że jak ktoś nie uprawia seksu to jest automatycznie gorszy i ma nie po kolei w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młot na lamerstwo
Moim zdaniem to ci, którzy nie uprawiają seksu i myślą, że z tego powodu są bardziej porządni, natchnieni, poważni, mądrzejsi i ogólnie lepsi od innych mają poważny powód do zmartwienia. Ci, którzy nie uprawiają seksu, bo nie mają z kim też mają problem i należy im współczuć, ale ten problem jest mniejszy, bo nie leży w ich głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×