Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

Chory piesek!!pomocy

Polecane posty

Witam !moja sunia ma straszne rozwolnienie czy wie ktos moze jak moge jej pomóc???czy węgiel pomoże pieskowi tak samo jak człowiekowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awishhh
tak daj jej węgiel ja zawsze daje jak coś nie tak :) ale jesli jej to nie przejdzie to wybierz sie do weterynarza.Kiedy ją odrobaczałaś i co jej dajesz do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Możesz podać, nie zaszkodzi, możesz też smectę, znam takich, którzy stoperan podają. Pilnuj, żeby się nie odwonił i obserwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwunasty dzien dupy...
spokojnie mozesz dac wegiel albo smekte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ciekawe czy wy jak jesteście chorzy to idziecie do lekarza czy też przejmujecie metody leczenia od swoich pupili? węgiel ok ale z innymi lekami nie eksperymentuj na piesku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza natychmiast
Zwłaszcza jeśli to mały piesek - mały szybciej się owadnia może to np. pawrowiroza bardzo groźna dla psów Idx do lekarza - ja miałam małego pieska, miał biegunkę i wymioty, zdechł w ciągu jednej doby :-( Idź do weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffeepoint
spokojnie, węgiel albo coś innego na rozwolnienie, do tego jakiś dzień głodówki albo tylko lekkiego jedzenia:) psy juz to do siebie mają, że czasem cos zjedzą dziwnego i potem mają rozwolnienie;) mój ostatnio kilka dni miał, a akurat poza domem byliśmy i nie bardzo mogłam do weterynarza i w ciągu nocy 5 razy mnie budził, żeby wyjść:) jak nie przejdzie po paru dniach, to do weterynarza ale tak na dobrą sprawę, to pomyśl ile razy ludzie mają rozwolnienie:) i po prostu przechodzi:) organizm musi się przeczyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza natychmiast
miało być odwadnia Mały pies, w ogóle małe zwierzę, ale i mały człowiek np. dziecko bardzo szybko się odwadnia. To wielkie niebezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie dostaje piesek dietetyczną suchą karmę czasami coś innego odrobaczana była kilka miesiecy temu w kale nie zauważyłam roboaków ale chyba nie zaszkodzi podac tabletke na robaki co??wogóle ten moj piesek to taki słabeuszek bo coś ostatnio strasznie sie gryzie i nawet sobie rane zrobił:(pcheł nie ma sprawdzałam a moze nie dojrzałam co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwunasty dzien dupy...
a wy tez jak macie jednego dnia sranie lecicie do lekarza ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffeepoint
dokladnie, zalezy jak duzy piesek mój jest już duży i pił wodę cały czas, tak jakby sam wiedział co mu potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Smectę, to mi lekarz kazał podawać albo loperamid. Nie eksperymentuję, zbyt wiele przeszłam z moim psem. Ale do lekarza po jednym dniu biegunki nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awishhh
robaki ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawałam kotu stoperan na plecenie weterynarza, więc psu też nie zaszkodzi. Przegłódź go troche i pilnuj, żeby pił dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko boje sie zeby nie miał alergicznego pchelnego zapalenia skóry bo czytal;am o tym na portalu o zdrowiu pieska i objawy identyczne tylko pcheł nie widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Na weterynaryjnej karmie royala też się zdarzały biegunki, teraz gotuję, w zeszłym tygodniu też miał przez jeden dzień sraczkę. A ma jakieś inne objawy jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffeepoint
no to idz do weterynarza da mu kropleke na pchly itp tabletke na odrobaczywienie zobaczy czemu sie gryzie da cos na biegunke i z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba dam jej tabletke na robaki nie wiem już co z nia robić wciąż same problemy z moją sunią bardzo czesto choruje juz tak ma od szczeniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza natychmiast
Z pewnością nie dojrzałaś jeszcze skoro twój pies niedomaga od kilku miesięcy, jak sama piszesz, i jeszcze z nim nie poszłaś do weterynarza. :-O cofeepoint, "jak nie przejdzie po paru dniach, to do weterynarza" --->>> Świetna rada - mojemu przeszło w ciągu niecałej doby - po prostu zdechł. :-O Było to dawno i tylko dlatego mogę o tym w miarę spokojnie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Jeśli mu podajesz jakiś środek przeciwko kleszczom, a zapewne podajesz, to jest też chroniony przed pchłami. Nie szukaj chorób, tylko idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Tabletka na odrobaczenie przy biegunce? Absolutnie, wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może pójdziesz z psem do weterynarza? bo pies sie odwodni z tego twojego pisania na forum, sama leków nie podawaj i nie baw sie w weta bo gówno za przeproszeniem wiesz o leczeniu podobnie ludzie na forum moga tylko namieszać, idz do weta porób badania bo jakies stoperany czy inne związki chem. moga tylko pogorszyć stan zamiast go polepszyć, rusz się bo pies sam nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co pójdę z nią do tego weterynarza dla swojego spokoju nie moge zniesc tego jej gryzienia biedaczka jeszcze sobie krzywde zrobi i do tego to rozwolnienie ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj sory jak ktos wczesniej napisał idiotka nie jestem i z psem za kazdym razem chodzilismy do lekarza tylko ze wszystko to załatwiala babcia bo to de facto jej pies i teraz wyjechala a ja zostałam z chorym psem pies od szczeniaka miał szczeste infekcje i czesto wymiotował i miał rozwolnienie i zyje po dzis dzien !! ale chciałam sie tylko zapytac czy nie wystarczy wegiel niz znow zaszczyki itd. mam problem z sunia bo ona nie chcere chodzic do weterynarza i nie raz go ugryzla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im więcej tu piszesz
tym bardziej widać żeś jest głupia gęsią. :-O Hadko cię czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim za odpowiedzi ale pzrejde sie jednak z nia do weterynarza mam nadzieje ze bedzie miał kaganiec zeby jej załozyc bo bym nie chciala zeby go pogryzła ogolnie to spokojny piesek ale na weterynarza nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... nie znam psa który uwielbia te wizyty... nic dziwnego skoro kazdemu psu wizyty kojarza sie z igłą, ale tu nie o jego kofort psychiczny chodzi tylko o dalsze towarzystwo w życiu człowieka jeśli twoja babcia chce go zatrzymac to rusz dupe i idz po porade do kogos kto jest od tego fachowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×