Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tragediaaa

czy istnieja jeszcze dziewczyny ktore sie szanuja ?

Polecane posty

Gość tragediaaa

bo z tego co ty widac to chyba nie Robi sie coraz wiecej topicow o tym ze jedna obciagala dwom facetow , o tym ze kolejna zdradza ,puszcza sie itp Zastanawiam sie czy wszystkie takie sa czy moze jednak zostalo jeszcze pare porzadnych dziewczyn na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshjgfalbsjuraib
oczywiscie ze sa tylko te porzadne nie siedza na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co to znaczy porządna
bo ja np. mam 24 lata, nigdy nie uprawiałam seksu, nie widziałam na żywo gołego faceta itd., ale za to np. jak się spiję, podrywam czasami facetów, bo mam potrzebę przytulenia się do kogoś w końcu i lubię się całować:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkontent__
noo są.. w przedszkolach.. i pierwszych klasach podstawówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxpppp
nie wszystkie dziewczyny sa taki :P trzeba miec po prostu zasady, ktorych nigdy sie nie łamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co to znaczy porządna
Tak, są takie też:P Ale niestety nie istnieją juz faceci, którzy szanują szanujące się kobiety:O Każdy tylko chce przelecieć, a jak nie dostanie seksu po 10 spotkaniach, znajduje inną, mniej się szanującą, ale za do nadstawiającą szpary. Więc szanujące się kobiety trzymają się z daleka od facetów. A chwile słabości szybko im mijają (zazwyczaj jak wytrzeźwieją):classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy porządna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a ja jestem prawdziwą damą, szanuję siebie i innych i uważana jestem za arcyporządną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy porządna
może coś od słowa porządanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Każdy tylko chce przelecieć, a jak nie dostanie seksu po 10 spotkaniach, znajduje inną\" Jeśli po tylu spotkaniach między facetem a kobietą nie dojdzie do jakiegoś fizycznego zbliżenia (nie mówię o seksie, ale np. pocałunki, pieszczoty), to taki facet jest już dla kobiety wyłącznie przyjacielem. Z jednej strony piszecie że chcecie porządnych, a tak naprawdę lecicie właśnie na \"ruchaczy\". Tutaj piszecie co inno, a robicie co innego. Co z tego, że jestem miły, uprzejmy, nie szukam szybkiego seksu, jak jestem w związku, to wierny. Co z tego, skoro ciągle jestem przez kobiety odrzucany, albo traktowany jak męska przyjaciółka. Mam kumpla, który się nie patyczkuje, z dziewczynami \"działa\" szybko i ciągną do niego co chwila inne. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... może to staroświeckie ale polecam takie podejście do życia i zapewniam że nie ma się nigdy moralnego kaca ani poczucia zeszmacenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poŻądanie - od słowa Żądze poRZądna - od porządku w sercu i umyśle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to moze byk
TY, EON. JAK JAKAS DZIEWCZYNA CI SIE PODOBA, TO DZIALAJ. NIE LUBIMY RUCHACZY, ale nie lubimy tez facetow, ktorzy nie wiedza co i jak. sorry za capsa. nie badz ciepla klucha, nie badz ruchaczem, badz taki pomiedzy. mowie ci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy porządna
a ja jestem człowiekiem który ocenia ludzi innymi kategoriami, bo często jest tak że ta niby nie porządna( kobieta która nie ograniczyła ilości partnerów sexualnych do liczby 1=mąż) jest lepszym człowiekiem niż ta "porządna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to moze byk
no jasne, to, ze ludzie mieli wielupartnerow, nie oznacza, ze sie dupcza i sa beznadziejni. to jest osobista sprawa kazdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy porządna
kobietę lubiącą sex a nie mającej stałego partnera nazywa się nieporządną i nie szanującą się dlaczego? Dodam że owy sex uprawia również z samotnymi mężczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałosne... Czyli, każda kobieta najpierw ma czekać 2 lata na swój 1 raz z tym jedynym wymarzonym facetem a potem (mimo iż seks to normalna rzecz, przynosi przyjemność jak np picie gorącej czekolady) musi być jak cnotka, kłoda i nie wiadomo co jeszcze - bo fantazje to grzech... A jeśli przypadkiem by z nim zerwała NIE MOŻE ZA ŻADNE SKARBY ŚWIATA iść do łóżka z innym (MIMO IŻ seks to normalna rzecz - jak POTRZEBA) - tylko musi kolejne 3 lata czekać na tego jedynego wymarzonego... Puknijcie się wszyscy w głowę! Nie szanują się panny dające dupy co tydzień na imprezach w toalecie a nie kobiety będące w związkach. To że 35 letnia kobieta w ciągu całego swojego życia spotykała się z 5-6-7 facetami i z nimi spała tzn że jest kurwą i nie szanująca się kobieta?? To co ma czekać do 60 roku życia na tego JEDYNEGO?? Seks to normalna rzecz w KAŻDYM NORMALNYM związku - jeśli go nie ma to jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7u586
złoo ale nie kazdy facet zaakceptuje że kobieta miała tylu facetów, dla niego i tak będzie kurwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo faceci mają ograniczone myślenie... Oni bzykać i zaliczać mogą ile wlezie ale kobiety mają być czyste i nietknięte... tyle, że takie kobiety co czekają, czekają i czekają zazwyczaj odbiegają od tego wymarzonego ideału - nie są wyzwolone, nie mówią o tym czego chcą i czego oczekują - nie mają doświadczenia. A potem ci faceci co tak zarzekali się, że TYLKO dziewica idą na dziwki, bo im żona w domu nie daje. A zresztą i tak wszyscy wiedzą że chodzi o ich dumę i ego... Nie mogliby przeżyć że były jego kobiety był lepszy, miał większego, potrafił doprowadzić ją do orgazmu... TAKA PRAWDA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×