Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawdziwa kobieta.............

Co lubia kobiety

Polecane posty

Gość Prawdziwa kobieta.............

Mam pomysl oczekujemy tyle od facetow a nie mowimy im tego, jak tu jakis zajrzy to niech sobie poczyta- zachecam do wpisow. Ja lubie przytulanie no i dostawac kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że kobiety gadają bez przerwy czego chcą, czasami aż tyle gadają, że się facetom tego słuchać już nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupp
lubie byc przytulana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skamieniałam
lubie zimnego browara, ze sokiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila Anulka
A ja lubie jak facet obejmuje mnie od tylu jak cos robie np zmywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Tomka
Lubie jak facet wozi mnie samochodem - ach jak on mesko zawraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skyscraper
garniturek + nebieska lub śnieżnobiała koszulka bez krawata rozpięta od góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu12
Sex na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kiedy facet
Lubie jak mój facet domysla się co sprawi mi przyjemnośc, radość i nie muszę mu mówić jak jakiemuś niedorozwojowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kiedy facet
Lubie jak facet kupuje mi biżuterię w prezencie 15 lat po slubie, i gdy nie wydaje mu się, że jak dał mi jedne kolczyki 10 lat temu to to ma mi już wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię, kiedy chwyta mnie za biodra, kiedy stoję na krześle i sięgam po ręczniki na górnej półce, lubię kiedy całuje mnie z tyłu w szyję, kiedy przyrządzam mu coś smacznego, lubię kiedy przynosi mi wieczorem lampke mojego ulubionego likieru, lubię, kiedy daje mi kwiaty, mówiąc "w twoim ulubionum kolorze" ... lubię tyle rzeczy, że musiałabym wymieniać do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia misia
zapiekanki - ktore On zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie gdy wie gdzie ma skarpetki, lubie gdy nie spala czajnika, gdy znajduje kawe w szafce, gdy wylacza swiatlo w lazience, gdy wie gdzie sa kluczyki..... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię gdy przynosi kwiaty, gdy mnie zabiera na kolację, kupuje kolczyki na które patrzyłam na wystawie, zabiera na weekend na morzem, na wakacje na Krecie, załatwia ekipę i montuje saunę w łazience, robi mi minetkę, kupuje permumy i bieliznę, placi gdy czegoś chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie byc zaskakiwana.Lubie jak mi facet gotuje a najbardziej lubie jak mężczyzna mówi do mnie szeptem, wtedy dreszcze przechodzą po całym moim ciele. Lubie jak pamieta ze lubie słoneczniki a nie róże,i ze pije cherbatę bez cukru,kawe słodze. to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze bardzo lubię, gdy mężczyzna w różnych, czasem nawet zupelnie niepozornych sytuacjach pokazuje mi, że mnie zna, że wie, co lubię, jaki mam gust, jaka jestem, co najczęsciej uwidacznia się w pozornie mało istotnych, ale ważnych zdaniach typu "takie jak lubisz ...", "twój kolor ...", "cała ty ..." itd. :) Mam wówczas świadomość, że jestem dla niego interesująca, że skoro to dostrzega, to musi to być dla niego ważne, że mnie zna ... Bardzo to lubię w ogóle w mężczyznach (nie tylko w swoim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymagania konieczne
To trzeba zapisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubięęęę
lubię jak trzyma mnie za dupcie jak mnie delikatnie po niej klecpie...jak patrzy mi prosto w oczy jak mówi do mnie Haniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie
Czyli większośc lubi kiedy facet je zna, wie czego chą w danym momencie i wszelkiego rodzaju rzeczy od tyłu takie jak pocaluknki oraz chwyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×