Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fjfjfjf

WARGI SROMOWE ZACZYNAJA WYSTAWAC Z WIEKIEM?

Polecane posty

Gość fjfjfjf

niektóre kobiety mają małe wargi sromowe bardzo wystające i takie flaki. Czy młode dziewczyy tak mają.? Bo mi nic nie wystaje narazie ,ale niew iem jak tobedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhgj
Skoro ci fafle nie wystają to już najprawdopodobniej nie będą. Takie fafroclowe obwisy ujawniają się dosyć wcześnie. Generalnie są obrzydliwe od okresu dojrzewania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gupia
niestety z czasem farfocle się wydłużają. To nieuniknione tak jak to że tzytze opadają. Gdzieś ok. 60-tki wypadają macice. To się nazywa przekwitanie, albo menopauza. Stare babcie biorąna to hormony,żeby im macica nie wypadła ale to tylko odwlekanie nieuniknionego. Ciebie też to spotka, więc baw się dobrze bo zegar tyka - tik tak,tik tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyce zwisają, to i wargi:(. Starość nie radość 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą poprzedniczka wszystko pieknie opisała, co ja sie powtarzam 😭:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsf
grawitacja dziala nic nieporadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena67
Mam ponad 60 lat, wargi sromowe musze rolowac i mocowac klamerkami do bielizny zeby nie wystawaly mi spod spodnicy, natomiast o macice potknelam sie jakies 12 lat temu i od tej pory sluch po niej zaginal. Starosc nie radosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrowama kurfa
z reguły dziewczynki będąc dziewczynkami mają te pipki takie same. potem w wieku lat nastu one się zmieniają i mogą się te wargi robić wystające. poza tym seks też robi swoje - więcej seksu=większe wary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×